Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2006 (sezona 3)
Korisničko ime
Lozinka

Big Brother 2006 (sezona 3) Danijel, Yameisy, Keko, Violeta, Ante, Tanja, Tomislav,

Pogledaj rezultate ankete: Gadi li vam se Yameisy?
Da 189 76.52%
Ne 58 23.48%
Glasovatelji: 247. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2006., 22:37   #1
a-a Ja Ne Trebam Nikoga
Vrlo neozbiljan *****aš

a-a Ja Ne Trebam Nikoga Avatar

Registracija: Sep 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku a-a Ja Ne Trebam Nikoga
Anti-Yameisy kampanja

Mislim da je i najvećim naivcima jasno da RTL igra prljavu igru.
Umjesto Yameisy čiji je "samilosni" potez nenominiranja uglavnom naišao na opće neoodobravanje eliminirali su jednu od glavnih favoritkinja za milju Violetu.
I danas je bilo vidljivo kako je u svim prilozima Yameisy ta koju se glorificira i prikazuje u najboljem i najbezazlenijem mogućem kontekstu. Ali kako se samo usrala kad ju je Antonija počela rešetati. Najprije gluma da ne kuži što je rekla, onda prilično neuvjerljiva gestikulacija i neko jadno s mukom promrmljano objašnjenje.
Sve to navodi na mogućnost da RTL zapravo želi Yameisy, ispričavam se Smradejsi kao pobjednicu.
Zato, dragi forumaši, pozivam vas da se pridružite ANTI - Yameisy kampanji - pokažimo RTL-u da mislimo svojom glavom i MOŽDA uspijemo postići da odustanu od svog prljavog nauma.
Koji god bili njihovi interesi pri protekciji majmunčeta Smradejsi ako shvate da ih je većina prokužila siguran sam da će odustati od lažiranja glasova, jer ipak im je u interesu da zadrže koliki-toliki kredibilitet ako misle da netko gleda iduće sezone Big Brothera.
Zato vas pozivam da u signature stavite natpis: "Ne dozvolimo RTL-ovu prljavu igru - glasujmo za bilo koga, samo ne Yameisy!" ili nešto slično. Neka se vaš utjecaj ne zaustavi samo na forumu, budite ta mala ali nužna pokretačka snaga ove kampanje.

Doprinesite pravdi!

Zašto pitate se? Pa ako ništa u ime sati i sati koje ste proveli uz ovu 3. sezonu Big Brothera - valjda ne uzalud.
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Old 08.12.2006., 22:44   #2
kukurica
...in a wind of change...

kukurica Avatar

Registracija: Nov 2006.
ajmo još nabaviti majce i baklje isve ostalo...i doći ispred big brother kuće i protestirati glađu ako ona pobijedi???
kukurica is offline  
Old 08.12.2006., 22:45   #3
sweetmarlene
Loonatic :p

sweetmarlene Avatar

Registracija: Aug 2006.
Iskreno,ne podnosim ju...
Možda griješim,al djeluje mi tako podmuklo...
Old 08.12.2006., 22:47   #4
a-a Ja Ne Trebam Nikoga
Vrlo neozbiljan *****aš

Quote:
kukurica kaže:
ajmo još nabaviti majce i baklje isve ostalo...i doći ispred big brother kuće i protestirati glađu ako ona pobijedi???
Mislim da neće biti potrebno, Internet može biti prilično moćno oruđe. Ali bitno je da svatko barem nekim sitnim postupkom (pa bilo to i običnim glasom u anketi) doprinese ovome.

Old 08.12.2006., 22:47   #5
Prufrock
perennially strapped

Prufrock Avatar

Registracija: Sep 2005.
Da, pogotovo kad znam da je ona večeras trebala ispasti.
Prufrock is offline  
Old 08.12.2006., 22:52   #6
kukurica
...in a wind of change...

kukurica Avatar

Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Mislim da neće biti potrebno, Internet može biti prilično moćno oruđe. Ali bitno je da svatko barem nekim sitnim postupkom (pa bilo to i običnim glasom u anketi) doprinese ovome.
da...al znaš kakvi su ti ovi s TV-a...ono što ih ne pobijedi, ojača ih...stoga...nakon ovog danas....ja neman riči...čak san sanja da je otišla yameisy...
kukurica is offline  
Old 08.12.2006., 22:53   #7
sino
Registrirani korisnik

sino Avatar

Ma vi ste svi ludi. Pa zar ne svacate da je to sve igra. Vi ste najvece naivcine u svemu tome. Neznam kako mozete tako agresivno reagirati na sve to. Uopce nije bitno tko ce dobiti milijum. Bitno je to da vas je RTL uspio nejebati da glasujete i da potrosite kune koje ce netko od ovih stanara dobiti. Da li ce to biti Yameisy, Danijel , Tomo ili Tanja , nije vazno. Naravno da je RTL odabrao razlicite ljude. Time se dobiva na glasanju. Sto ces ti imati od toga ako glasas protiv Yameisy. Nista. Potrosis kune. Ne dobije ih Yameisy, onda je ok. A ako dobije ona, onda dobiva tvoje kune...budalo!
sino is offline  
Old 08.12.2006., 22:55   #8
veca20
<3

veca20 Avatar

Registracija: Oct 2006.
Cool

Quote:
kukurica kaže:
ako štrajk gklađu pali u našem pravosuđu zašto nebi i u korumpiranom BB-u??

istjerajmo svoje!! gladujmo!!!
jamejsi ajde ća!!!
veca20 is offline  
Old 08.12.2006., 22:56   #9
a-a Ja Ne Trebam Nikoga
Vrlo neozbiljan *****aš

Quote:
sino kaže:
Ma vi ste svi ludi. Pa zar ne svacate da je to sve igra. Vi ste najvece naivcine u svemu tome. Neznam kako mozete tako agresivno reagirati na sve to. Uopce nije bitno tko ce dobiti milijum. Bitno je to da vas je RTL uspio nejebati da glasujete i da potrosite kune koje ce netko od ovih stanara dobiti. Da li ce to biti Yameisy, Danijel , Tomo ili Tanja , nije vazno. Naravno da je RTL odabrao razlicite ljude. Time se dobiva na glasanju. Sto ces ti imati od toga ako glasas protiv Yameisy. Nista. Potrosis kune. Ne dobije ih Yameisy, onda je ok. A ako dobije ona, onda dobiva tvoje kune...budalo!
Tvoj stav znači predaju.

Ako već žele namjestit Yameisy pobjedu, onda želim da se barem zna da je riječ o prevari i da su ljudi (barem velika većina) toga svjesni.

Ako nas veće žele nasamariti neka barem izgube i ono malo obraza što im je preostalo!
Old 08.12.2006., 22:56   #10
Hakunamatata
Registrirani korisnik

Hakunamatata Avatar

Registracija: Dec 2006.
i ako je RTL forsira, devojka sigurno nije kriva za to, zato ne znam cemu ovaj topic ???
Hakunamatata is offline  
Old 08.12.2006., 22:57   #11
Lavica02
Lavica02

Lavica02 Avatar

Registracija: May 2006.
Ma većina nas se već ovdje izjasnila da jamica ide vanka prvom prilikom....prilika se ukazala, bili smo (manje više) jedistveni u nakani, ali RTL je bio jači od nas...kao ono Antinija ju je nešto provocirala...mislim da jeto samo radi mazanja očiju svekolikom pučanstvu ....
Govorilo se prije neko vrijeme da je RTL pobjedu odlučio dati Danijelu...

No kako god bilo ja ću ipak svoj glas dati Tomeku
Lavica02 is offline  
Old 08.12.2006., 22:57   #12
Scorpia
Registrirani korisnik

Scorpia Avatar

Pošalji poruku preko ICQ korisniku Scorpia
Ne da mi se gadi nego bi ju najrađe vlastoručno zadavila. Ja sam za antiYameisy kampanju. Borimo se svim sredstvima.
Scorpia is offline  
Old 08.12.2006., 22:57   #13
Leela108
Registrirani korisnik

Leela108 Avatar

Thumbs down BOJKOT RTL-a!!!!

Ma ne mogu vjerovati kako su glupi i prozirni ti Rtl-ovci!!! Naravno da zele Smradejsi za pobjednicu radi Mesića i male drzave sa velikim srcem i svog ostalog gluparanja koje ova drzava tj njeni stanovnici puše! Čim sam vidjela da pred kućom stoje Smradejsine prijateljice a ne mamica, bilo mi je jasno da Viki izlazi. Mamica stize za finale i nosi milju kuci na Kubu. Kako su mogli takav gaf napraviti, nije mi jasno. Da je sve regularno i posteno, i veceras je majcica mila trebala biti tu jerbo se nikad nezna tko moze izletiti. Medjutim, sad je sve jako i kristalno jasno. Iako nisam pratila Big Sranjder non-stop, ipak mi je stalo da znam u kakvoj drzavi zivim. Ako ova gnjusoba od 30 godina (jer sigurno nema manje) pobijedi, odricem se drzavljanstva!!!!! Prevesla covjeka i izlaze ga samo da bi je uzeo sa sobom u Hrvatsku a nikad ga nije voljela, onda zezne drzavu i izlazu papire i svasta da ostane tu i sad joj jos treba dati milju! I nisam jedina koja tako osjeca. Vidim po forumima da jako puno ljudi kuzi tko je ta smradulja ali na zalost, malog covjeka se nikad ne slusa.
Evo toliko. Ispuhala sam se i rekla sto mislim no na zalost sa tim necu ni ja, a ni itko drugi, utjecati na njihov plan. a ljudi ce do jeseni zaboraviti i opet zvati, trositi pare i gledati Big Shit jer.... mi hrvati zaboravljamo. Nema veze, sto je bilo proslo je, sta mozemo, itd. Zato su nas svi koji su to u povijesti pozeljeli, podjarmili i zato nemamo identitet. Na veeeeeliku zalost!
Leela108 is offline  
Old 08.12.2006., 22:59   #14
Roki Zelenbaba
kae... emti mae...

Registracija: Oct 2004.
Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Mislim da je i najvećim naivcima jasno da RTL igra prljavu igru.
Umjesto Yameisy čiji je "samilosni" potez nenominiranja uglavnom naišao na opće neoodobravanje eliminirali su jednu od glavnih favoritkinja za milju Violetu.
I danas je bilo vidljivo kako je u svim prilozima Yameisy ta koju se glorificira i prikazuje u najboljem i najbezazlenijem mogućem kontekstu. Ali kako se samo usrala kad ju je Antonija počela rešetati. Najprije gluma da ne kuži što je rekla, onda prilično neuvjerljiva gestikulacija i neko jadno s mukom promrmljano objašnjenje.
Sve to navodi na mogućnost da RTL zapravo želi Yameisy, ispričavam se Smradejsi kao pobjednicu.
Zato, dragi forumaši, pozivam vas da se pridružite ANTI - Yameisy kampanji - pokažimo RTL-u da mislimo svojom glavom i MOŽDA uspijemo postići da odustanu od svog prljavog nauma.
Koji god bili njihovi interesi pri protekciji majmunčeta Smradejsi ako shvate da ih je većina prokužila siguran sam da će odustati od lažiranja glasova, jer ipak im je u interesu da zadrže koliki-toliki kredibilitet ako misle da netko gleda iduće sezone Big Brothera.
Zato vas pozivam da u signature stavite natpis: "Ne dozvolimo RTL-ovu prljavu igru - glasujmo za bilo koga, samo ne Yameisy!" ili nešto slično. Neka se vaš utjecaj ne zaustavi samo na forumu, budite ta mala ali nužna pokretačka snaga ove kampanje.

Doprinesite pravdi!

Zašto pitate se? Pa ako ništa u ime sati i sati koje ste proveli uz ovu 3. sezonu Big Brothera - valjda ne uzalud.
a i ti si isto prikraćen(a)

pa sve ovo što su ti pokazali danas je baš poruka javnosti da je yameisina namjera prozirna i razotkrivena. a antonija je praktički stavljala ostalima u usta da izjave jasno i glasno da je mala bila pizda prema svima njima ostalima.

i da, rtl igra igru, al ti očito, niš ne kužiš

ajd glasat za bilo kog osim za malu kuju

ajd ajd

3,66 bez pdv-a
Roki Zelenbaba is offline  
Old 08.12.2006., 22:59   #15
Lavica02
Lavica02

Lavica02 Avatar

Registracija: May 2006.
Quote:
Scorpia kaže:
Ne da mi se gadi nego bi ju najrađe vlastoručno zadavila. Ja ..:
Pa baš nije vrijedna da završiš u zatvoru
Lavica02 is offline  
Old 08.12.2006., 23:00   #16
anthony
svemirski putnik

anthony Avatar

Registracija: Aug 2006.
Quote:
kukurica kaže:
da...al znaš kakvi su ti ovi s TV-a...ono što ih ne pobijedi, ojača ih...stoga...nakon ovog danas....ja neman riči...čak san sanja da je otišla yameisy...
Old 08.12.2006., 23:01   #17
a-a Ja Ne Trebam Nikoga
Vrlo neozbiljan *****aš

Quote:
Roki Zelenbaba kaže:
a i ti si isto prikraćen(a)

pa sve ovo što su ti pokazali danas je baš poruka javnosti da je yameisina namjera prozirna i razotkrivena. a antonija je praktički stavljala ostalima u usta da izjave jasno i glasno da je mala bila pizda prema svima njima ostalima.

i da, rtl igra igru, al ti očito, niš ne kužiš

ajd glasat za bilo kog osim za malu kuju

ajd ajd

3,66 bez pdv-a
Pa izgleda da Antonija ipak nije bila instruirana od strane RTL-a da je štiti, vjerojatno se nisu mogli ni nadat da će onako dobro oribat malo majmunče. Ali neka, neka.

Zato Antonija =>
Old 08.12.2006., 23:02   #18
sino
Registrirani korisnik

sino Avatar

Ako i jest RTL toliko korumpirani koliko ga takvog prozivate, to je takav show! Mozete vi glasati koliko god zelite. ako je RTL zacrtao da Yameisy mora pobjediti onda vam je uzalud i ovaj topic i cjela hura oko toga. A ako zelite da to javnost sazna onda treba pribaviti valjane dokaze o tome a ne blatiti napamet. To se nebi smjelo raditi na forumima!
sino is offline  
Old 08.12.2006., 23:04   #19
a-a Ja Ne Trebam Nikoga
Vrlo neozbiljan *****aš

Quote:
sino kaže:
Ako i jest RTL toliko korumpirani koliko ga takvog prozivate, to je takav show! Mozete vi glasati koliko god zelite. ako je RTL zacrtao da Yameisy mora pobjediti onda vam je uzalud i ovaj topic i cjela hura oko toga. A ako zelite da to javnost sazna onda treba pribaviti valjane dokaze o tome a ne blatiti napamet. To se nebi smjelo raditi na forumima!
Ne treba nam nikakav dokaz da vidimo svu prijetvornost i pokvarenost kubanske glupačice. Sve se još jednom jasno vidjelo i danas, bolji ti dokaz od toga ne treba.
Old 08.12.2006., 23:04   #20
veca20
<3

veca20 Avatar

Thumbs down

prošle godine je milju pokupija jedan Rom, a prva pratilja je bila Daca (?).
mi smo jedna širokogrudna zemlja,
ove godine nek nose lovu na Kubu kad se mi već toliko razbacujemo,
našim ljudima očito netriba...
rtl-ova logika
veca20 is offline  

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja