Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2006., 01:06   #1
Muški kaputi/jakne

Ovak nedavno sam bio nes zujakao po nami pa sam slucajno naletio tam di prodaju odijela....i kosulje...i naisao ja na kaput...i ajd de...im ja to isprobat....na cizmake koje sam imao...i na traperice i vestu...i sad mi se ucinilo da mi ok stoji.....pa sam si razmisljao da si nabavim kakav kaput...sad dali dugi ili kratki jos neznam jer je ovaj bio dugacak.....al bi razmislio kad bi ih isprobao...

E sad...di u zg-u jos ima za kupit muskih kaputa....i ak neko zna kak se okvirno krecu cijene....i na koje bi marke trebao da obratim paznju.....tj. kad bi si vec uzimao ...onda si ocu ubost nes kvalitetno a ne da mi se raspadne/ofuca.. nakon dve sezone...

Uglavnom u nami....se cijene kretale od soma kjuna...do 1800....

Eto...tnx svima koji odgovorom pomognu....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 00:25   #2
Imaš u Benettonu, ok kvaliteta, koštaju oko 1250kn
slavonac dado is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 00:37   #3
definitivno hugo boss...
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 22:07   #4
kolko para....???
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 01:05   #5
Baš sam prije par tjedana tražio kaput...u NAMI nema ama baš ništa moram priznat,u odnosu na Benetton i Hilfiger, Hugo Boss ima dosta bolju ponudu dizajnom i kvalitetom,cijene se kreću od 2 200 do 2 900 kn, što je opet dosta prihvatljivije od recimo R.Lauren gdje imaju par modela od 6 900 kn, kvalitet nije upitan, ali mi je dizajn katastrofa, preširoko za moj ukus. Na kraju sam se odlučio za CK kaput u High clubu u Frankopanskoj, 3 670 kn, imao je prednost u odnosu na Boss jer nije previše "ozbiljan",onako mladenačkiji i od fino brušenog pamuka...Inače zagovornik sam kupovine preko granice, osim što je roba jeftinija,dobiješ i povrat poreza. Prošli sam tjedan bio u Sloveniji i mogao sam za isti kaput proć 700 kn povoljnije...
dsquared2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 03:16   #6
pa ovisi koliko si star i sta otprilike zelis...
ak si mladi, nemoj sad bas kupit neki ozbiljan starinski kroj, onak ko za tipove u 50-tim godinama
a opet, kaput bi trebao bit stvar koja se obavezno nosi u nekim formalnijim prilikama, tako da bas i ne valja ni da je neki ful otkacen
mislim da beneton, sisley, heruc... nude odlične kapute za mlade ljude, a opet dovoljno klasicne
najbolje neka srednja duzina, do koljena
hugoboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 15:54   #7
odi u peek und clopenburg u city centru one. gore na katu.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 22:45   #8
Muška jakna

ovak neznam ni sam di bi i kaj bi.prelistal sam nekih 35 stranica ovog pdf-a unatrag da vidim jel postoji tema al mi se dalje nije islo (zgubil sam zivce)

posto sam "izdimio" svaku opciju i neznam vise kaj bi, postavljam tu temu u nadi da cete mi vi, pripadnice lijepseg spola uspjesno uputit.

pa ovak, trebam savjet di mogu kupit u zg-u musku jaknu...e sad htel bi takvu jaknu koja nije nit lagana proljetna a niti zimska (debeljuca). trebal bi nekaj kaj je izmedu toga, za ovo prelazno razdoblje kad nije ni prehladno ni pretoplo. evo primjer kaj sam imal na umu (malo sam progooglal pa mi se ovo ucinilo dost zgodno);

mislim potrosit najvise kojih 700-800 kunica za taj komad obleke.nemora sad bit neka marka, al da je slicno ovome na slici i da je funkcionalno (i da po mogucnosti maslinaste boje).

curke unaprijed hvala na pomoci.
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 23:28   #9
Nisam curka, ali evo...
Za 700-900 kn možeš kupit super jakne u Espritu. Nisam baš vidio ovakvih sa krznom, ali zato ima takvih srednjih (ni tankih, ni debelih) u smeđoj, crnoj i krem varijanti pa svakako odi pogledat. (Esprit dućana imaš po cijelom Zg-u )

Još možeš pogledat i u s. Oliveru.
A najbolje ti je otić u City Center, u Peek&Cloppenburg, tamo sam vidio cijelu hrpu jakni (neke i jeftinije od 700kn). A u CC imaš i već navedene Esprit i s. Oliver. Pa si odmah "ubio 3 muhe jednim udarcem".
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 01:28   #10
tnx mokry. sam cim uhvatim vremena idem tam pa malo prosnjofat kaj ima.
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 00:04   #11
odi u importane ili prošeći od okretišta dubrave prema dubcu, naći ćeš hrpu dućana sa sličnim jaknama.
nadam se da ćeš pronaći nešto dobro.
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 16:45   #12
i ja se nadam. taj mali shoping me tolko zivcira. trazis a nemres nac, uvijek neki vrag zasmeta. neznam kak se zenskama sam da.
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 10:02   #13
u jockera u splitu u jednom ducanu..joj zaboravila sam ime..
ima jedna prekrasna crna jakna..moj momak ju je kupio..meni je savrsena
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 22:01   #14
Imaš u Metrou neskupih kožnih jakni.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 00:17   #15
evo da tu upitam : crombie kaput

Znaci zanima me crombie kaput duzine do gleznja ili bar do koljena?gdje kupit?kolike su cijene.Za sve koji ne znaju sto su crombie kaputi,poznati su pod imenom skinhead kaputi,uski,kragna je ili okrugla ili normalna,rade se uglavnom od tvrdjih materijala kao sto su tvid itd. boja crna po mogucnosti.

Zahvaljujem.
__________________
Those who want to live, let them fight, and those who do not want to fight in this world of eternal struggle do not deserve to live.

Spartan Spirit ! Non Silba Sed Anthar.
Wotan 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 20:52   #16
Je li itko treba ovakav kaput? Nenosen,nov, kupljen u Grazu,vel.44,dugacak 94cm:

http://public.fotki.com/Morticiva/jakne/kaput.html
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 10:42   #17
Ovako zanima me gdje bi mogo nac jaknu slicnu ovoj samo crnu?

Jos me zanima ako netko zna za tom tailor kozne jakne kakve su kvalitete, pogledo sam na neckermanovoj stranici i ima oke jakni samo da nisu da ce nakon 1 zime bit za smece.
baraba1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 14:40   #18
Di je u Zagrebu dobar izbor blazera, a da su nešto između poslovnog i casual? Dakle nešto što bi išlo i na traperice i na konfekcijske hlače.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 14:50   #19
Zara, h&m...

Sent from my X10i using Tapatalk
Domagoj R is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 20:11   #20
bok!
Zanima me zna li netko gdje jos osim u necermannu mogu naći ovakvu kožnu jaketu kakvu je objavio - baraba1337.
tomo246 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.