Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2006., 20:12   #21
e dragi viva piva, tak to je to.....
svi se sprdaju ali ak napises da si nasao ljuvanicu, popljuvat ce te da si sebicni gad koji nema sluha za (ne)potrebe svoje zene.
nadji kaj sa strane i jebavaj a svoju zenicu i dalje voli
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 20:52   #22
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Fali mi sexa u braku i ozbiljno patim zbog tog,ja bih svaki dan a mila ženica jednom mjesečno i tako to već godinama,već pomišljam i na rastavu,help.
kakvih jos problema u braku imate
ocito da je ne privlacis. sad do kog je falnika- ne znam?
kako je bilo prije braka
sta se promijenilo
zasto
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 21:30   #23
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Pričali o tome,nema efekta.Njoj jednostavno libido spava.A i kad dođe do sexa samo sam još isfrutriraniji jer koliko ju je teško dobiti toliko je još i neaktivna,a ja se osjećam kao Sizif.Trudiš se a ona samo kaj novine ne čita.
Čini mi se da istina glasi da se ne pali na tebe.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 00:19   #24
Quote:
Godiva kaže:
Čini mi se da istina glasi da se ne pali na tebe.
ne bih se s tim slozio... da je tako, onda bi se jebala sastrane, imala punu ladicu vibratora ili bi PIVA nalazio ozuljane banane i krastavce u kanti za smece...

fora je u tome da je njoj libido na nuli opcenito (ako je tako bilo i prije braka)... a sirotanovic se unesrecio s polufrigidnom tetom... jos i ako razgovor ne pomaze, onda je skroz u banani i osudjen ili na varanje ili na drkanje ili na celibat... pozitivno je to sto se covjek trudi, i sto mu nije drago karat a da ona ne uziva... vidi se da nas ima jos nekoliko a da smo ok

a ti PIVA, probaj razgovor usmjerit na drugi nacin... nemoj pricat o tome kak se tebi digo i kak bi ti nesto jebo sastrane ak nemres dobit doma, nego ju pitaj kaj ona hoce... mozda ima kakve posebne zelje, pa joj je vulgaris "reproduktivni" sex nezanimljiv... pitaj ima li sto sto bi ona htjela a da ju pali i nadaj se u sebi da ne spomene scat ili neko drugo morbidno sranje...

ako ni to ne upali, e onda jebiga... sta da ti kazem... bas mi je zao...

EDIT: sad mi je palo na pamet... mozda je LEZ?
perich is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 00:36   #25
si ju pitao jel bi ju možda zanimao neki drugi ili neka druga ili nešto drugo, možda joj neki drugi tip digne libido s nule?
__________________
joj ti imaš 20 prstiju i ja imam 20 prstiju ajmo se družit, a zajebavat ćemo one sa 19...
nehaj007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 00:49   #26
premalo sexsa u braku

Mozda ti nisi znao probuditi libido od tvoje zene?Cesto se vi tuzite zena mi je hladna,ne zeli sexa i pata ti i pata ta.Nekad vi ni ne pitate zenu da li joj odgovara ili ne vi se zadovoljite i briga vas da li je ona zadovoljnaili ne.U sexu muskarac je cesto sebican.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 01:10   #27
kod mene je problem kad se meni hoće ženi se neće i obrnuto,imamo različiti razdoblje želja za seksom,kako to rješiti,sigurno vas ima još takvih
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 01:32   #28
gustavo

Quote:
Gustavo kaže:
kod mene je problem kad se meni hoće ženi se neće i obrnuto,imamo različiti razdoblje želja za seksom,kako to rješiti,sigurno vas ima još takvih
slazem se sa tobom. I kod mene je ponekad tak .Neki vole u jutro drugi uvece ,pa onda se treba naci jedan kompromis.nekad uvece nekad u jutro .Nije to lako.A za ljubav se sve moze pa cak i jedan mali sakrifis.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 01:42   #29
nije ovo prvi kod kojeg sam cula da ne dobiva otkad je u braku..meni fakat nije jasno kaj je s curama,nije to do umora,mozebit da je ne zna zadovoljiti...

ja sam sa svojim deckom bila zadovoljna i prije veze a i otkad smo poceli zivjeti skupa - meni je to prakticki ko brak, seks je fenomenalan..i nema ne volim ujutro,ne volim navecer,ja volim svaki put kad on hoce pa bila mrtva umorna

kak ju dobivas u krevet,jel ju zicas il se to desi spontano?
jesi probao je ne pitat nego samo pocet polako mazit,pa ljubit....pa da se napali...pa sama pozeli
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 01:56   #30
ma ima takvih slučajeva,ja sam znao jedan par,ona dalmatinka ženska ko zmaj pojeo bi je očima,a njezin kaže mjesečno nijednom da je takne,kaže isto bilo prije braka,al ona ga voli pa trpi dokle će ko zna...
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 02:09   #31
gustavo

Quote:
Gustavo kaže:
ma ima takvih slučajeva,ja sam znao jedan par,ona dalmatinka ženska ko zmaj pojeo bi je očima,a njezin kaže mjesečno nijednom da je takne,kaže isto bilo prije braka,al ona ga voli pa trpi dokle će ko zna...
Moze se voljeti jedan covijek iskreno a da ne privlaci zenu sexualno.TO moze da ispada cudno ali je moguce .Ja poznam nekog ko voli jednog tipa ali ju ne privlaci sexualno ona se slaze sa njim na intelektualnoj strani.I nikad ne vodi ljubav sa njim.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 02:25   #32
No bas lijepo.....
Ja imam kontra problem!
ja mogu stalno, a moj muz.....bas i ne!
I ne pokusavajte sa idejom da ima ljubavnicu jer nisam ni ljubomorna ni u oblacima da mislim da se to meni ne moze dogoditi....
Jednostavno je takav...POnekad mi se cini da svi muskarci sanjaju o sexu 24 sata dnevno i odna kada sve to mogu realizirati, sretni su 2 dana, a kasnije, kada shvate da im to nece pobjeci...nisu pretjerano zainteresirani!
__________________
Martach
martach is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 09:35   #33
Quote:
Godiva kaže:
Čini mi se da istina glasi da se ne pali na tebe.
Taj dio je očit, ali čovjek pita što sad, kad se to već desilo.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 09:43   #34
Statistike kažu da se to dešava iz jednog, drugog, trećeg ili stotog razloga u velikoj većini brakova. Ima, naravno izuzetaka, kao i u svemu drugome, ali su -- izuzeci. U pravilu, seks iz braka hlapi i hlapi dok ga sasvim ne nestane. Ljudi se međusobno prestanu fizički privlačiti.

Najgore je što je to rijetko kada simetrično. Skoro uvijek jedan partner izgubi želju, a drugi ne.

Ja osobno mislim da je jedini pravi izlaz prestati insistirati na seksualnoj vjernosti. Jebite se, ljudi, s kime hoćete. Kao što prijateljujete s kime hoćete i ne određuje vam prijatelje bračni partner.

Brak čuvajte za svakodnevno zajedništvo, svakodnevno prijateljstvo, obiteljske projekte, odgoj i podizanje djece itd. Ako u tome bude još i seksa, super. Ako ne, jebiga, odrekneš se ili poševiš tu i tamo nešto sa strane.

U praksi se, zapravo, tako i dešava, samo što ljudi šute o tome i skrivaju.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 09:48   #35
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Po njenom,prošle godine jednom,ove malo rijeđe.
Kao što ima različitih situacija, tako ima i različitih motiva za "cool" ponašanje. U nekim situacijama je moguće da se zaista radi o umoru ili da joj se taj dan baš ne da... Ali ako to prelazi u kronično i zaista jako jako rijetko - onda pretpostavljam da postoji možda i neki drugi razlog njenog unutarnjeg nezadovoljstva koji ispoljava na taj način. Vi očito razgovarate o tom problemu, ali pretpostavljam da je sex centralna točka teme... Pokušaj proširiti razgovor pa dokučiti da li postoji neki drugi razlog zbog kojeg se osjeća tako ...
Kakva je bila karakterno ranije - a kakva je sada? Da li općenito pokazuje više bezvoljnosti ili je to jedino što joj se ne da? Obrati pažnju na kompletnu "sliku" ne samo na dio koji tebe zanima i trenutno okupira...
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 15:01   #36
Quote:
perich kaže:
ne bih se s tim slozio... da je tako, onda bi se jebala sastrane, imala punu ladicu vibratora ili bi PIVA nalazio ozuljane banane i krastavce u kanti za smece...

fora je u tome da je njoj libido na nuli opcenito (ako je tako bilo i prije braka)... a sirotanovic se unesrecio s polufrigidnom tetom... jos i ako razgovor ne pomaze, onda je skroz u banani i osudjen ili na varanje ili na drkanje ili na celibat... pozitivno je to sto se covjek trudi, i sto mu nije drago karat a da ona ne uziva... vidi se da nas ima jos nekoliko a da smo ok

a ti PIVA, probaj razgovor usmjerit na drugi nacin... nemoj pricat o tome kak se tebi digo i kak bi ti nesto jebo sastrane ak nemres dobit doma, nego ju pitaj kaj ona hoce... mozda ima kakve posebne zelje, pa joj je vulgaris "reproduktivni" sex nezanimljiv... pitaj ima li sto sto bi ona htjela a da ju pali i nadaj se u sebi da ne spomene scat ili neko drugo morbidno sranje...

ako ni to ne upali, e onda jebiga... sta da ti kazem... bas mi je zao...

EDIT: sad mi je palo na pamet... mozda je LEZ?
Ovo bi bilo najbliže istini , da sada ne razvlačim detalje iz kreveta.A hvala i Vama ostalima na savjetima i podršci.Naći ću neku od krvi i mesa sa vatrom u žilama ako stvari ne krenu bolje.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 15:08   #37
Pocmi vodit ljubav , jer vodjenje ljubavi i sexa je velika razlika .

Ti zelis sex , a zena ti zeli vodit ljubav u tom je stos .
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 15:33   #38
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Fali mi sexa u braku i ozbiljno patim zbog tog,ja bih svaki dan a mila ženica jednom mjesečno i tako to već godinama,već pomišljam i na rastavu,help.
Jednom mjesecno!!! KARAMBA!!!! a mozda si pao u kvaliteti ******?
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 13:57   #39
Quote:
POnekad mi se cini da svi muskarci sanjaju o sexu 24 sata dnevno i odna kada sve to mogu realizirati, sretni su 2 dana, a kasnije, kada shvate da im to nece pobjeci...nisu pretjerano zainteresirani!
ovo stoji
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 14:25   #40
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Trudiš se a ona samo kaj novine ne čita.
a ovo ne zvuci bas lijepo. mogla bi se bar za tebe potruditi. znam da je tesko glumiti ali ponekad ucinis takve stvari za voljenu osobu. ponekad gluma zna probuditi i stvarni osjecaj. nadam se da ce ona to shvatiti - uskoro :drzifige:.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.