Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2005., 01:29   #1
trst

u srijedu idem u trst nakon 100 godina, sto znaci da vise nemam pojma o tome gdje se tamo kupuje. zato se i nadam da ce mi forumasice pomoci svojim savjetima i preporuciti mi par ducana u koje vrijedi zaviriti. tj, kad idete, gdje vi kupujete u trstu? hvala
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 12:41   #2
da, ali sta ides kupovat? Cipele? Robicu? Knjige? Hranu?
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 14:35   #3
u principu robicu i kozmetiku koje nema u hr. vrijeme mi leti, pisite curke
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 15:17   #4
kozmetiku imaš u Limoniju - prođeš pored njega kad sa Piazza
di Unita ideš prema centru (na tvojoj desnoj strani).....
velika parfumerija Laguna Beauty se nalazi između
Via Mazzini i ulice na kojoj su Upim i Coin.
u Torri del'Europa imaš Seforu......itd.

idi samo od rive prema centru, po Corso Italia prema Piazzi
Goldoni, tamo se vrti i to je to više-manje
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 22:30   #5
U Trstu imaš sada jedan veliki shopping centar-otvoren je 365 dana u godini. Tako da kad su trgovine u gradu zatvorene možeš otići tamo.
Zove se Torri di Europa-možda koje slovo više ili manje!

Na 2 sprata imaš butike a 1 sprat so restavracije.

A ako imaš pored bolju polovinu i ne voli kupovinu ima Media world za njega-tehnična roba.
__________________
"svako za sebe najbolje zna u životu"
hajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 12:08   #6
U trstu uvijek za cipele idem najprije kod Fernanda (kraj Godine-malo bolja i skuplja robna kuca). Ima i u Godini lijepih, ali su dosta skupe (Sergio Rossi, Vic Matie, i te marke).
Znam kupiti cipele i u Regeniju (jedna pokrajnja ulica iduci od trga gdje je DM pa prema Cremcaffe-trgu). Isto su cijene od 100 E na gore, ali uvijek originalne stvari, pa kad vratis PDV nije tako strasno.
Ako hoces jeftiniju varijantu, imas na vrhu Stande (Sad je tamo Oviesse) ducan Scarpe&Scarpe, recimo nesto tipa Pittarello, gdje imaju i marku Keys koja je onako trendy, a ne preskupa (spegerice i balerinke od 50 E na gore). U Oviesse se moze naci dobre djecje robice, a i te ljetne stvari im nisu lose, a jako jeftine (recimo tipa H&M). 3/4 lanene hlace po 20 E.
U samom centru od robice imas Max&Co, Motivi, Stefanel, And, Terranovu, cipelarnicu (Rosini?) pa cipele Bata (sve kraj Piazza della Borsa), parfumeriju Limoni.
Zelim ti lijepi shopping!

(Provjeri sta ima u onom prostoru na Corso Italia gdje je nekad bio veliki Pittarello-netko na forumu javio da ce biti Zara?)
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 19:58   #7
Re: trst

Quote:
Lola kaže:
u srijedu idem u trst nakon 100 godina, sto znaci da vise nemam pojma o tome gdje se tamo kupuje. zato se i nadam da ce mi forumasice pomoci svojim savjetima i preporuciti mi par ducana u koje vrijedi zaviriti. tj, kad idete, gdje vi kupujete u trstu? hvala
NISAM NIKADA BILA TAMO ALI OTIĐI U SVAKI DUĆAN!!!!!
valekica1992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 00:31   #8
da ne otvaram novi topic, jel se isplati kupovati kozmetiku u trstu?
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 23:57   #9
zna netko?
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 15:58   #10
Nemam novije informacije, bila moja sister prosle godine, kupila neki parfem i rekla da je jeftiniji nego kod nas. Vjerojatno ovisi i o brandu, collistar je jeftiniji, to su potvrdile i neke forumasice kojima je Trst blizu.
Ja osobno volim kupovati vani, ako nista drugo sigurnija sam u kvalitetu kozmetike.
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 20:27   #11
je, ima nekih stvari koje su jeftinije nego u hrvatskoj
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 15:34   #12
Question Shopping u Trstu

Bok svima!
Uskoro cu imati priliku posjetiti Trst pa me zanima zna li netko jesu
li počela sezonska sniženja odjeće, do kad traju i neku preporuku
gdje znaju biti najveća sniženja?!
Kako je u Mariboru po istom pitanju?
tonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 18:05   #13
u trstu počinju u subotu
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:52   #14
Question

Šta nitko više ne ide u Trst ??!!
tonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 18:02   #15
Quote:
tonija kaže:
Šta nitko više ne ide u Trst ??!!
pa više i nema bas neke potrebe ici do tamo... pogotovo sad kad u Ri imamo Tower

ali opet, u trstu se mogu naci neke jeftinije varijante istih stvari, mislim na one vise ili manje markirane... recimo terranova ima full jeftine stvari u trstu, replay je jeftiniji nego kod nas.... pa sta ja znam... recimo u bati se nadju famozne cizme za dobru cijenu...
u biti sve zavisi sta tebe zanima i sta trazis.

ima naravno i vrtoglavih cijena.... upala sam bila u neki full cool ducan, roba mi se full svidjala, ALI, jedna obicna majca sa kapuljacom i na patent sa nekim veeeelikim rozim leptirom na snizenju je bila 64E ... a regularna cijena 80E ... pa sad ti vidi ko je tu lud, a uzmimo u obzir da za tu neku marku nikad nisam ni cula...

u biti, puno ti je kineza, pa ako se ne palis na marke, ponesto ces sigurno za sebe i naci...
__________________
... just dance, gonna be okay, da da doo-doo-mmm ...
pink_panthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 19:51   #16
Thumbs up

Ako ne bude ništa povoljno barem ćemo imati jedan lijepi izlet!!
Hvala na odgovoru
tonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 15:34   #17
U Trstu nisam bila od prošle zime, a tada je bilo sve puno kineskih dućana, nisam našla skoro ništa pa sam odustala od daljnjih odlazaka. Maribor je ok, ali meni je ipak Ljubljana bolja .Osim standardnih H&M i Zare nađe se jako zgodnih dućana, ja uvijek nađem sve što trebam a i više.
Pure And Easy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 23:43   #18
........ovisi što želiš kupiti...ja iskreno mislim da u Italiji je izbor robe još uvijek nešto malo veći i nešto kvalitetniji nego kod nas...
...istina je da je Trst pun kineskih dućana , koji su u početku bila bagatela, a sad i oni dizu cijene, tako da urbane legende o jeftinim kineskim ducanima nisu vise istina.....
...ako si spremna odvojiti nešto malo više novca, odi u Godinu -tamo imas od cipela, robe, donjeg rublja i svega, za sve prilike...ali upozoravam -skupo je....vise mladenacki (opet skup), s puno cavallia i armania-The corner...imas trgovine od Max Mare, Max & Co, Caractere, Replay, Lacoste i još krdo drugih trgovina (nisam dugo bila tako da se ne sjećam svega)...
...za jeftiniju robu, mozes otici u Torri d'Europa-veliki trgovacki centar na 3-4 kata...ima i kino i restorane unutra tkao da ....ili mozes po gradu, ima dosta trgovina....
KriTiCarKa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 01:22   #19
ja ti zivim pa moglo bi se rei blizu trsta 8sat vremena udaljeno,mozda i manje)
i bila sam prije jedno tjedan dana,i tada jos nisu bila snjiženja,ja sam bila u gradu i nisma bas nesto nasla,al ak imas nekog ko se snalazi u trstu ond aobavezno odite u TORI DI' EUROPA( neznam dal sma točno napisala)
i da ovaj trest ti nije kao sto je nakad bio srediste mode i to,sad je to sve nakoka jadno8pa barem meni)bolje ti ej otići u rijeku u TOWER CENTAR, nisma jos bila al svakoga kaga pitam kaze da je super,a i lakse je kad ti ej vise trgovina na jednom mjestu,nego da hodas po trstu iz jednog dijela grada na drugi,ma crknes,pa ti odluci,al obavezno znaci odi u TORI DI' EUROPA!!
nadam se da ces si naci puuuno krpica!
rock4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 12:31   #20
Ja sam apsolutno za Trst. Sniženja su počela na većini prodajnih mjesta. Tori D'Europa je super za jeftinije stvari. Nigdje, ni u Zagrebu ni u Rijeci nećeš naći jedan REDS u kojem možeš kupiti sve za 7€, od kaputa do potkošulje. Jest da su krpice, ali bar znaš da plaćaš talijansku krpicu, a u Zg i Ri plaćaš krpice made in China, Taiwan, Turkey i sl. Talijanska krpica ipak dulje traje Također imaš i skupe dućane u kojima su sconti - sconti. Dakle, 50% pa na gore. I onda možeš naći potpisane stvari za stvarno ok cijenu. Što kod nas ne možeš jer ih snize sa 3000kn na 2000, katastrofa.....
Kineze ne obilazim, za to imam Hrelić ili Trešnjevački plac u Zagrebu
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.