Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2007., 21:24   #1
Shopping u Klagenfurtu

Da li znate za kakav veći shopping centar u Klagenfurtu ili u smjeru prema Villachu. Nesto slicno kao sto ima Graz u Seiersebrgu.To mi je usputna ruta prema Bad KK, a morala bi skocit jos obaviti manji shopping prije dolaska u hotel. Hvala puno na brzim informacijama
nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 21:02   #2
U klagenfurtu imas sve ducane kao i u grazu..znam za centar da ima ogromne shopping centre tipa naš City One..al za van grada stvarno ne bih znala..
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 22:35   #3
Shopping u Klagenfurtu

Išao sam danas sa starim na sajam pa smo malo skoknuli do centra...
Inače do Klagenfurta treba malo dulje nego do Graza, ali nema toliko ljudi, pogotovo naših autobusa
Otprilike 3 minute hoda od centra ima veliki shopping centar City Arkaden, ima sve bitno (H&M, Zara, Peek & Cloppenburg...) a do njega je stvarno lako doći autom, imaju i svoju garažu.
Evo i link http://www.city-arkaden.at/

Uglavnom, nije velik kao Seiersberg, ali zato je ljudi upola manje.
Nešto niže je strogi centar, pješačka zona. Isto ima veliki H&M i puno manjih ulica sa trgovinama, a ima i neka robna kuća ali je još neko vrijeme zatvorena zbog preuređenja.

U Sud Park nismo išli, ali lako je doći do njega, ima par putokaza po gradu.

Sve u svemu nije loše, ako vam je Graz dosadio, pogotovo je prednost to što nema gužve
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 10:13   #4
Ako si pak oko Villacha, od centra pa kao da ides prema Sloveniji na Podkoren, imas centar Atrio (u istoj ulici su Media Markt, Toys R Us, Kika, it.) gdje je veliki H&M na 2 kata, Kastner und Ohler, Vero Moda, Pimkie, Orsay, C&A, New Yorker i jos brdo ducana....
Sakura is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 04:49   #5
A jel bio netko u Parandorfu, kakti mali outlet gradic pokraj beca!? zanima me kakva je tam ponuda..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 23:13   #6
City Arkaden Klagenfurt

Radi li i nedeljom? Ili bilo koji shooping centar u blizini Klagenfurta? Planiram na izlet u Minimundus, a cini mi se da se to prode za 2 sata pa neznam gdje da izgubimo ostatak dana!
__________________
...dalmatinka, dalmatinka...tri ljubavi svoje ima: prva mi je Gospe moja, druga mi je Ljubav tvoja a treca je Bila boja!!!!
dalmatinka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 23:22   #7
radi city arkadn i nedjeljom, pogledaj jos na njhovj web stranici. u sudparku imas hm koji je meni odlican, uvijek se nadje fantasticnkih stvari dok npr u city arkadenu je hm katastrofa, ima vise onih divided stvari. tamo imas i zaru

u sudparku imas jos i tally weijl i orsay, esprit, vogele i sl.
bolji mi je arkaden jer je u samom centru i ima garazu ako da cim izadjes iz njega pored imas mek donalds i sve zive trgovine po centru grada... ugl ja vise volim otici u KL nego li u graz i sl.

blizu beca imas jedan outlet centar sa sportskim stvarima, a sad nezz kak da dodjes do njega

sto se atria tice, esprit, hm, trgovine s nakitom... ugl slicno arkadenu
zvekyca_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 15:01   #8
Sud park je dobar samo za H&M. Tamo je najbolja ponuda. Ostalo je sranje.
I nije ti usput ako ides u KK. City Arkadien je ok, H&M je tamo koma. Ali tamo imas indenticnu ponudu kao i u nasim centrima. Iskreno imas puno bolju u City centru One. Uglavnom, KL ne savjetujem za shopping. Jedino di kupujem svake prijestupne jest u Südparku u H&M-u.

Pretpostavljam da cete u KK ici preko Karawanken tunela, ne preko Loiblpassa i u planu je Minimondus koji je u KL. Mozda bi bilo najbolje da prvo odete u Atrio koji je na kraju Villacha, odn. na pocetku kada idete preko Karawankentunnela, a povezan je direkt sa autoputom. Poslije shoppinga se popete natrag i samo produzite za KL. Minimondusi su takoder pored autoputa, pored jezera. Naravno, to funkcionira samo ako cete krenuti na put prijepodne.

link: http://www.atrio.at/de/
Centar je velik, imaju dobru ponudu, H&M je ogroman (ako je on cilj).
Parking je free, u blizini imas i Media Market.


Sto se tice rada nedjeljom, ne bih riskirala! Mislim da tu centri ne rade nedjeljom, zapravo sigurna sam, osim ako se nesto nije promjenilo sad kada je zatoplilo. A i na stranicama (upravo sam provjerila) za nedjelju nema radnog vremena.
Znam da subotom rade do Atrio 19:30, Arkaden do 18.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 10:09   #9
Kakvo je danas stanje? Cijene?
brennan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.