Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2007., 22:08   #1
Rob Zombie's Halloween (2007)

Što mislite o remakeu Carpenterovog klasika? Rob Zombie režira i piše scenarij. Film se počinje snimati ovaj mjesec, a u kina stiže u kolovozu ove godine. Glumačka ekipa je vrlo zanimljiva: Danielle Harris (Halloween 5), Danny Trejo, William Forsythe, Malcolm McDowell, Sheri Moon Još nisu našli glumicu koja će glumiti Laurie Strode, ali se govori da bi Agnes Bruckner ("Venom", "The Woods") mogla dobiti ulogu.

Carpenter je bio razočaran remakeom "Magle". Hoće li se isto dogoditi i s "Halloweenom"?
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 17:17   #2
Neznam za film ali skinija sam Zombijevu diskografiju, tako tako.
Sto se tice filma "House of 1000 corpses" ( tako nekako se zove ) nije mi se svidija, bolestan je totalno.
scroller is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 17:25   #3
rob zombie
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 11:39   #4
bezveze mi od lika filmovi, uopce nemaju atmosferu
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 17:42   #5
Na aintitcool.com je osnvanula prva kritika scenarija za novi "Halloween", i to negativna. Navodno je najveći problem to što je Michael Myers demistificiran, isti problem koji muči i nadolazeći "Hannibal Rising".
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 22:03   #6
Pa budući da niko nije stavio već trailer evo
http://www.youtube.com/watch?v=YFbq98GhoJQ
Meni ne izgleda loše ali ne izgleda i baš dobro.
Orginal mi je odlićan a remakeu mu sigurno neće biti ni do koljena.
Izgleda da Rob Zombie snjima neku svoju verziju Halloweena svakako biće prića malo izmjenjena što i nije loše ali jebote ovo mi nekak izgleda pretjerano hardcore
nasiljem što jedan od elemenata koj ne volim u Halloween serijalu. Ono što sam voli je strašna atmosfera, glazba ćak i ubojca je bio tajnovit i strašan ( no nastavci su ga zaribali objasnili priću o njemu i uveli svakakve gluposti pa mi više nije strašan).Kako god bilo već imaju moj novac za kino ulaznicu nasreću ili nažalost
michael_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 22:23   #7
Naravno, glumi Danny Trejo, nisam ni sumnja. Tako lijep momak
kserkso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 11:51   #8
Carpenter razočaran... pfff...
Isuse, pa kako uopće možeš očekivati od slashera da bude dobar film!?
a ne znam koji vrag ljudi vide u filmovima tipa Noć Vještica, Petak 13, Freddyju, Vriskovima... mislim... bleh...
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 12:23   #9
ako ga radi Rob Zombie onda će vjerojatno biti smeće
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 12:25   #10
Quote:
michael_x kaže: Pogledaj post
Pa budući da niko nije stavio već trailer evo
http://www.youtube.com/watch?v=YFbq98GhoJQ
Meni ne izgleda loše ali ne izgleda i baš dobro.
Orginal mi je odlićan a remakeu mu sigurno neće biti ni do koljena.
Izgleda da Rob Zombie snjima neku svoju verziju Halloweena svakako biće prića malo izmjenjena što i nije loše ali jebote ovo mi nekak izgleda pretjerano hardcore
nasiljem što jedan od elemenata koj ne volim u Halloween serijalu. Ono što sam voli je strašna atmosfera, glazba ćak i ubojca je bio tajnovit i strašan ( no nastavci su ga zaribali objasnili priću o njemu i uveli svakakve gluposti pa mi više nije strašan).Kako god bilo već imaju moj novac za kino ulaznicu nasreću ili nažalost
da, nije loš trailer, ali kad bi sudili filmove prema trailerima, onda bi gotovo svaki film bio odličan
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 13:51   #11
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
Carpenter razočaran... pfff...
Isuse, pa kako uopće možeš očekivati od slashera da bude dobar film!?
a ne znam koji vrag ljudi vide u filmovima tipa Noć Vještica, Petak 13, Freddyju, Vriskovima... mislim... bleh...
Svako ima svoj ukus ja sam odrastao gledajući slasher i meni su draži nego japanski horrori.Odlićni filmov tipa Halloween i Nightmare on elm street su klasici za razliku od kruga ili hostela . A kaj ljudi vide u slasherima to probaj sam shvatit jer ja ću ti teško objasnit taj odgovor.
michael_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 14:34   #12


Jebote, kao da gledam TCM.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:16   #13
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post


Jebote, kao da gledam TCM.
Pa Rob Zombie je i napravio lošu kopiju tcm pod nazivom House of 1000 Corpses i nastavak tog filma je imao elemente tcm.
Pa TCM orginal je jako dobar film(remejk tog filma je napoteban bio) ali jebote Michael izgleda kao da trći i slići Leatherfacu i biti če divljiji kolko vidim i Rob je rekao da će biti više ljudskiji . Kvragu pa ovo mi izgleda kao miksanje Halloweena i TCM. A ta dva film mi je nekako teško spojiti.

Ma neka Rob Zombieva verzija Halloweena ode kvragu. Za mene je samo orginal od John Carpenter vrjedi a ne neki glupi remejk.

John Carpenter's Halloween a Rob Zombie's Halloween
michael_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 18:54   #14
ma dobar je Rob Zombie momak
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 19:16   #15
Quote:
michael_x kaže: Pogledaj post
Svako ima svoj ukus ja sam odrastao gledajući slasher i meni su draži nego japanski horrori.Odlićni filmov tipa Halloween i Nightmare on elm street su klasici za razliku od kruga ili hostela . A kaj ljudi vide u slasherima to probaj sam shvatit jer ja ću ti teško objasnit taj odgovor.
Da, ključna riječ u tom što si rekao je odrastao
Nakon što ti prestanu izlaziti prištevi po faci, izgubi se i interes za slashere... ili barem ja tako mislim?
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 19:38   #16
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
Da, ključna riječ u tom što si rekao je odrastao
Nakon što ti prestanu izlaziti prištevi po faci, izgubi se i interes za slashere... ili barem ja tako mislim?
Pa prestali su i dalje ih gledam stvar je ukusa. No ajde ova tema je u vezi remejka Halloweena a ne dali se tebi ne sviđaju slasheri. Prvo ja ne znam koje si ti slashere gledala da zamrziš ih. No i ja smatram da su mi današnji slasheri većinom sranje ( izuzetak Final Destination trilogiji koja je bila zabavna samo ne znam dali se ubraja pod slasher).
Ja jako volim one iz 80 na koje sam odrastao i koje i danas gledam.
A svakako ti prporućujem da daš šansu ako nisi gledao/la Nightmare on elm street orginalu iz 1984
http://www.imdb.com/title/tt0087800/
ili orginalnom Halloweenu 1978
http://www.imdb.com/title/tt0077651/
ili TCM orginalu 1974
http://www.imdb.com/title/tt0072271/
To su ti slasher koje mora svaki horrorljubac pogledati . I bolji su od većinom današnjih horrora i jedni od najboljih horrora ikad.
michael_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 19:58   #17
ma zar ne znaš da se žene razumiju u slasher kao što se paris hilton razumije u algebru?

Ali slažem se, 80 i 70 - te su bilo najbolje doba za slasher horore kao TC, NOES, F13, Hallowen. Svaka ih se temeljila na tajnim slasher pravilima, melodijama, šok efektima, napetošću i ideji. A ove danas se sastoje samo na više krvi, seksa i nasilja kao idiotski hostel ili house of wax. E baš gledam cijeli serijal friday the 13th - sada sam na sedmom nastavku.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 21:02   #18
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
E baš gledam cijeli serijal friday the 13th - sada sam na sedmom nastavku.
E, a to je valjda najapsurdniji od svih serijala... čak i Freddyija

Spori, glupi, polugoli tinejdžeri u mračnim vukojebinama i šepavo, zatupljeno truplo sa oštrim predmetom koje ih hvata nanovo i nanovo i nanovo... recept za ekstazu.. OR IS IT?

izuzev prvog, doduše...

btw, muško sam. Po petstoti put. Profil korisnika ipak nečem služi.
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 21:24   #19
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
E, a to je valjda najapsurdniji od svih serijala... čak i Freddyija

Spori, glupi, polugoli tinejdžeri u mračnim vukojebinama i šepavo, zatupljeno truplo sa oštrim predmetom koje ih hvata nanovo i nanovo i nanovo... recept za ekstazu.. OR IS IT?

izuzev prvog, doduše...

btw, muško sam. Po petstoti put. Profil korisnika ipak nečem služi.
je, znam, ja sam potaknuo na to. A onda je stvar u nesmislu za zabavu. Pa ne možeš očekivati kvalitetnu radnju u serijalu - nego samo ono kako su se izvlačili. cijeli serijal je za mene prejeben, te lude ideje, načini na koji su iskorištavali franšizu, filmske smrti, a tek jason. Michael myers mu nije niti do koljena.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 21:36   #20
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
E, a to je valjda najapsurdniji od svih serijala... čak i Freddyija

Spori, glupi, polugoli tinejdžeri u mračnim vukojebinama i šepavo, zatupljeno truplo sa oštrim predmetom koje ih hvata nanovo i nanovo i nanovo... recept za ekstazu.. OR IS IT?

izuzev prvog, doduše...

btw, muško sam. Po petstoti put. Profil korisnika ipak nečem služi.
Pa meni su Friday the 13th uvjek bar bili zabavni za gledat. Znam da nisu pametni no meni su uvjek bili dragi i zabavni za pogledat . Imaju dobrog ubojcu za kojeg navijaš , dobre killove i malo ima smjeha sa strane . Svakako su bolji od današnjih slashera. A od današnjih slashera mi je ćak Jason x (10 dio iz serijala) bio jedan od najboljih slasher koji su došli u 8 godina.

Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
E baš gledam cijeli serijal friday the 13th - sada sam na sedmom nastavku.
Znaš baš ćitam recenzije na tvom blogu
za sada si recenzirao 5ticu.Baš se piam kaj ćeš reći o 6 djelu jer je to po meni najbolji nastavak uz jason x.

Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
a tek jason. Michael myers mu nije niti do koljena.
pa naravno da nije jason je punio divlji ,ubija bolje i razbija vrata,prozore.Ćak mi i žešće izgleda
michael_x is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.