Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2003., 08:42   #1
Ges
Banned

Ges Avatar

Registracija: Jun 2003.
Undying - cisti strah i par pitanja

Necu ni hvalit igru koja je stara 2god a pere me adrenalin kad ju igram ko i prvi put...
No, imam pitanje:
Ko zna cem sluzi "arcane whorl"? to je onaj zelenkasti scroll koji kad se pokupi tip s desnom rukom lagano zamahne dok ona gori magicno... drugi put prealzim igru ali ne kuzim nit pod razno cem to sluzi... jel ko zna?
Sve u svemu, ko nije igro toplo mu preporucam. A ak imate muda igrajte ju navece u tisini i mraku sa slusalicama na usima... bit cete sijedi ujutro... meni igra sluzi kao treapija protiv straha, ono ako se isokiram dovoljno nece me pucat adrenalin i nece me bit strah (donekle funkcionira)
Old 06.08.2003., 11:22   #2
Žuribus Šumasti
slovožder

Žuribus Šumasti Avatar

Registracija: Mar 2003.
Pošalji poruku preko Skype korisniku Žuribus Šumasti
To ti pojačava mađiju...instant.

inače su mi likovi iz igre totalno zakon...imam ih u "dvije" varijante na desktopu već preko godinu dana...ja bih prije rekao da je to jeza nego strah...

ako hoću strah...upalim mrak, zvučnici do bola i Alien vs Predator II...to radi definitivno...
Old 06.08.2003., 11:29   #3
Ges
Banned

Ges Avatar

Quote:
To ti pojačava mađiju...instant.
ko oni amplifieri samo djeluje na sve carolije odjednom ili?

preso sam AvP2 sa marincem na hard. Nelose, ali ipak me nije sokiralo ko ovo... sad kad sam iso isponova igrat znam di ce mi doc ko al svejedno me hvata jeza kad cujem zvukove... sad na samom pocetku onaj duh kaj leti okolo se stvorio iza ledja. sam se isprepado ko neka kuja... a tip cak ni ne ubija, samo je radi dojma

shock igra
Old 06.08.2003., 11:45   #4
kF
octopus

kF Avatar

Registracija: Nov 2002.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku kF
shock igra? system shock 2 definitivno.
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 06.08.2003., 11:58   #5
Ges
Banned

Ges Avatar

Quote:
shock igra? system shock 2 definitivno
a ne, ta nema veze sa shockom... igra je bila ok u svoje vrijeme ali to je to... to kaj mi se stvara beskonacno ruznih loshe napravljenih neprijatelja nije strasno... quake1 je bio strasniji
to sto se okrenes a nema nikog a onda se okrenes nastavit put a pred tobom je odjednom nekakav grdi gremlin koji ti zavali samarcinu i otkloni ekran je strasno... i nadasve shockovito
Old 06.08.2003., 13:20   #6
Žuribus Šumasti
slovožder

Žuribus Šumasti Avatar

Registracija: Mar 2003.
Pošalji poruku preko Skype korisniku Žuribus Šumasti
Quote:
Ges kaže:
ko oni amplifieri samo djeluje na sve carolije odjednom ili?
igrao sam to davno...i ako me sjećanje pamti...amp ti podigne čaroliju za level za stalno...i ak držiš onaj blještavi kamen u ruci ti podigne za jedan level...pet levela maks plus još jedan ak ti je kamen u ruci...

...arcane boost-a svu mađiju i (ili) puni manu brže...ovo za manu sam siguran...a za sve čarolije odjednom...ufff...valjda? ...provjeri sam uostalom....ja sam to svršio ( pretkraj mi je popalalo živčeke pa sam pročitao walkthrough do kraja ) i nije mi više napeto...
Old 06.08.2003., 14:00   #7
Ges
Banned

Ges Avatar

sve to znam osim cem sluzi taj arcane... bum pogledo danas kad dodjem s posla jel mi busto sve mađije

u biti jedino zakaj igram opet igru je da opet nastancam onu magiju di se kosturske glave migolje ispod dlana.... nes prejebeno, tim sam unisatvo neprijatelje ko stakore... nije me imo niko...

se sjecas onih caka iz igre kao npr kad uzmes onaj snajper-samostrel i opalis munju caroliju da onda strijela postane nabijena strujom i kaj pogodis strese struja... ak se sjecas ceg slicnog samo reci...

meni je igra mrak do prasume, od onda sve pada u vodu i prestaje svaka napetost...
Old 06.08.2003., 15:22   #8
Rev
Registrirani korisnik

Rev Avatar

Registracija: Dec 2002.
igro sam to još prije nekih godinu dana i onda zapeo tamo negdi kod onih ruševina...i neće preć i neće....

onda sam sve poslo u k.... i krenuo igrat AvP...

al možda opet počnem...sad mi izgleda još malo zanimljivija kad je starija...
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 18:47   #9
Ges
Banned

Ges Avatar

"arcane whorl" ne boosta nis! pregledo sam sve i stvarno nisam nista dobio... ono, bofl
moza mi se mrvicu brze puni mana, ali cisto sumnjama, vjerojatno sam zabrijo jer nevidim sto bi drugo bilo...

bas sam skinuo galvu od prve glavne kuje... koji eksn! jos malo i dolazi kostur-carolija...
Old 06.08.2003., 23:08   #10
FIREBOY
Letam po vani....

FIREBOY Avatar

Pošalji poruku preko Skype korisniku FIREBOY
Taman ja htjeo otvorit temu no preduhitrio si me---

Igra je do yaya. Najbolji osjecaj kada ti iz daljine dolaze oni manji "kerovi" a ti jos dva metka u pistolju i cekas do zadnjeg da dotrce do tebe a onda ravno u glavu............
To mi je najbolje u citavoj igri.
Sačmarka je isto .

Jeste li primjetili kako npr. u toj igri se mozes uziviti u obicni pistolj i pusku dok u drugima imas tone oruzja i nikada dosta..

Inace presao sam je dva puta...
FIREBOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2003., 06:40   #11
Ges
Banned

Ges Avatar

FIREBOY cem sluzi "arcane whorl"?

Quote:
Jeste li primjetili kako npr. u toj igri se mozes uziviti u obicni pistolj i pusku dok u drugima imas tone oruzja i nikada dosta
kad u drugima uvijek postoji neko jebeno oruzje koje ima malo municije a to je za popizdit (unreal2 onaj laser koji ima special neki flametrower... jedva da sam jednom puco iz njega do kraja)
ovdje su ipak carolije najbolje. cekam stit i one vatrene glave te uopce jos nisam diro amplifiere da ih odma nastancam do boli(imam ih cca 8 a tek sam dobio "haste" caroliju)
Old 07.08.2003., 12:10   #12
FIREBOY
Letam po vani....

FIREBOY Avatar

E igru sam igrao dosta davno no mislimmmm....

Da je to magija koju kada uzmes vidis duhove i neobicna stvorenja koja ne mozes vidjeti bez toga...

TO je mozda to...nisam siguran..
FIREBOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2003., 12:14   #13
Ges
Banned

Ges Avatar

Quote:
Da je to magija koju kada uzmes vidis duhove i neobicna stvorenja koja ne mozes vidjeti bez toga...

TO je mozda to...nisam siguran..
ma ne... ovo nije magija, ovo se pokupi. to je onaj zelenkasti scroll koji kad se pokupi tip s desnom rukom lagano zamahne dok ona gori magicno... po opisu zvuci slicno ko carolija za gledanje duhova ali ovo je za pokupit i tesko se nadje... ja sam naso svega dva ok kojih sam se za jedan morao penjat ful visoko...
Old 07.08.2003., 12:22   #14
FIREBOY
Letam po vani....

FIREBOY Avatar

E a da to nije s(tvar) pomocu koje ubijas malo jace protivnike, da ti boosta energiju?

Znam da npr. kada vise nisam imao srebrenih metaka koji su mocni za duhove i ine spodobe da sam uzeo nesto u ruku i pucao sa obicnim mecima i bili jednako mocni kao srebrni....

No nemoj me uzeti za riječ...
FIREBOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2003., 12:34   #15
Ges
Banned

Ges Avatar

izgubio si me... u lijevoj imam gan a desnom hicem carolije... nemam jos ni jednu koju mogu kombinirat s oruzjem...

a cem sluzi onaj "ether trap". hitim to i pojavi se nekakav crveni vir al nikom nista!
Old 13.08.2003., 11:30   #16
Ges
Banned

Ges Avatar

Predjoh opet igru na hrad i moram rec da su stvarno glupo napravili da je kad se predje prvi glavni enemy se preslo 1/2 igre... nakon njega sam do kraja samo trco i klao, nije me ni strah vishe bilo (osim u par navrata, ali ne jako)... sve u svemu super igra ali prebrzo zavrshava kad postane jako zanimljiva.
Srecom kraj obecava nastavak ili nekoliko njih pa ako neko zna vishe bilo bi lijepo da podijeli znanje...
I da, do kraja nisam skuzio cem sluzi "arcane whorl" i "ether trap" a oboje sam kupio u velikim kolicinama
Old 13.08.2003., 14:58   #17
FIREBOY
Letam po vani....

FIREBOY Avatar

Barem si prešao igru..
FIREBOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 06:48   #18
Ges
Banned

Ges Avatar

pa donekle sam ju prelazio da i skuzim cem sluzi to dvoje... ali ipak prvobitno radi straha
Old 24.08.2003., 21:09   #19
Evincar333
How yes no (kako da ne)

Evincar333 Avatar

Registracija: Feb 2003.
Jel netko zna kako se ubija zadnji neprijatelj.Ja cu popizdit perem po njemu pol sata i ništa..Pomooooć
Evincar333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2003., 22:34   #20
FIREBOY
Letam po vani....

FIREBOY Avatar

Ajde malo podsjeti o čem se radi pa ti kažem....
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja