Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje
Korisničko ime
Lozinka

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Dječje zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2007., 09:27   #1
Diddi
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2006.
Problemi sa mokrenjem i urodinamske pretrage

Zanima me da li je netko imao problema sa mokrenjem odnosno problem sa nekontroliranim istjecanjem mokraće i da li postoje nekakvi alternativni načini liječenja ili nekakvi pripravci koji pomažu u tom slučaju.

Trebala bih otići na urodinamske pretrage ali nigdje nisam mogla saznati kako to izgleda - da li se radi ambulantno ili se mora ostati u bolnici, kako oni mjere te tlakove i podtlakove u mjehuru, je li to bolno i sl.
Diddi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 11:00   #2
Agath@
Registrirani korisnik

Agath@ Avatar

Registracija: Nov 2006.
Gle, konkretno ti ne mogu puno reći, ali sam sigurna da nije strašno niti bolno.
Naime, prije 4-5 godina kćer (tada je imala 9 godina)je imala silnih problema s e coli.

Kako se ta bakterija vukla dugo, otišli smo nefrologu na Šalatu. U sklopu pregleda napravljeno je nekoliko pretraga, a između ostalih urodinamika.
NIsmo prisustvovali samom pregledu, morali smo čekati na hodniku, ali je kćer sve super podnjela - nije pustila niti suze. Dobila je čak diplomu za hrabrost.

Pa ako je ona s 9 godina sve to pregurala, onda budeš i ti.
Da ne duljim, dijagnosticirana je bolest i nakon jednogodišnje terapije sinersulom uspješno izlječena.

Mi smo prije toga pokušavali kojekakve čajeve, peršin, i kaj ti ja znam, ali ništa nije pomoglo dok nefrolog nije odredio terapiju.
Nemoj se truditi puno s alternativom, potrošit ćeš lovu, a nećeš postići bog zna kakav rezultat.
Agath@ is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja