Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2007., 03:05   #1
sta mi bi???

veceras,subway broj 5...prenatrpani...izadem nakon prve stanice,da sacekam drugu peticu,mozda malo manje natrpanu i sa manje debila koji vise na meni...i dok cekam tu drugu peticu,opazim tipa na stanici..visok,slank(jebiga-imao je duzi kaput pa se nije moglo dobro vidjeti ali je bio visok i izgledao prilicno slank)bjelac,svoji 35+,rocker bradica,duga kosa u repu,malo valovita...svetle oke,jako interesantan lik uglavnom...trapke,crna majca(kolko se vidlo od kaputa)crni kaput(suskavi)i crne cizme...e da i imal je kapu(jebiga,zima je tu )bez vjencanog prstena ali sa nekim srebrnim bas ono muskim(kak muzicari obicno imaju)prstenom na srednjem prstu desne ruke...i ipod.uglavnom,tip izgleda bas za neki band...odma skuzis takve likove.i tak on ceka peticu i ja cekam peticu...i on pogledava..a ja isto(al kad on ne vidi )
i stigne petica-opet puna i jedva se uguram,tik na vrata i on kraj mene...i bulji.a meni bedasto buljiti njega jerbo...em sam puno niza em je guzva pa ga nemrem onak poskicati nego izravno okrenuti glavu prema njemu a posto smo bili jedan na drugome takoreci-malo mi je to bilo debilno.na trecoj stanici,konacno se vlak isprazni,cak sam i stolac dobila i kak sam se sjela tak se on stal nasuprot mene ali ga je neka debela zaje pa se stala izmedu da ni jedan ni drugi nismo se mogli skicati ...
konacno debela izade na predzadnjoj stanici i mislim si ko zna do kuda tip ide..jer moja je sljedeca stanica..i tih dve stanice kak je debeljaca izasla,imali smo super vidik jedna prema drugome...mislim,tip je bio preresetala sam ga pogledom kao rendgen-sve ok..uredne ruke,nokti,sve...osim jedne stvari...a taman je osmjehnuo malo jer vidi da ga gledam...a to je flek na kaputu.znas,kad imas tamni kaput,pa ti se donji rub povuce po podu pa bude onak kao prasno...e tak je on imal.i sad mi vise nije bilo jasno..jel on cist inace i sve ok,ali mozda se negde posmaknuo ili zna da ima prasnati rub i ne jebe ga...i gledam muskarce oko njega,ni jedan nema prasnato...bilo o kojoj duzini da se radi...i ja ostavila prilku.zbog prasnatog ruba na kaputu...a sisao je na mojoj stanici...
STA MI BI????????? jel to normalno???? a inace-sad bi ga povalila...
zbog ruba,(jebo me rub)dala sam mu do znanja da me ne zanima i protutnjila kraj njega iz stanice...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 03:23   #2

Pa kaj tebe interesira frajer ili njegov kaput?
Hebote,kakvih gluposti tu neću pročitati
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 03:32   #3
to nije glupost.jako pazim na higijenu.to mi je uzasno bitno.a narocito kod frajera.mislim,ni jedan u vlaku nije imao zmazani prasnjavi rub onak poflekani-jel valjda drze do sebe.a on da drzi(osim ako nije vidio)bi se prije stepel...bar ja tak mislim.jer,kad vidim kaput-neznam sta je jos prasno..ili ne bas tip/top.a onda si mislim da mozda nije vidio,ili mu je pao kaput..ali svejedno.padne i meni,crni,pa ga stepem kad znam da ce biti prasno...no kak bilo da bilo-sad je kasno.mada...sisao je na mojoj stanici i krenuo putem kojim ja idem svaki dan u ducane...donji grad-kako ja to zovem..pa se nadam da cu ga mozda vidjeti...kaput je zaje sve.ma samo da nje bilo prasine...bilo bi to novo poznanstvo.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 03:37   #4
mislim,ko mi je pao na pamet...nebi nikada pogodili! oona.da.oona.i onaj neki njen bez cipela...koji ocito ako je bez cipela hoda po hraccima i ko zna cime jos...a njoj se dopao jer je bio otkacen.ili tak je nekak isla ta prica.i rekoh sama sebi..ak moze oona,mogu i ja.ovaj bar ima cipele..cizme dapace..pa samo radi kaputa...ali..nisam mogla.
oona-daj savjet.ako naide u istom kaputu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 03:40   #5
A dobro.Znači,ak bi se ja recimo želio družiti s tobom,morao bi se prije posipati s DDT-om,da baš ne budem ušljiv i pun stjenica
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 05:14   #6
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
A dobro.Znači,ak bi se ja recimo želio družiti s tobom,morao bi se prije posipati s DDT-om,da baš ne budem ušljiv i pun stjenica

ma usljivce ni ddt ne spasi.oni izgledaju usljivo,a ddt samo doda 'taj prasnati look"...inace samo za druzenje,ne.mozes i sa usima.ali za nekaj drugo...a...ddt je nula.mislim,kak ne kuzis-ako si prasnjav izvana..kaj da ocekujem kad skines hlace?
sto me tu zbunilo, je to, da nije zgledal ko usljivac ,osim kaputa.a to je vec-riskiranje!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 06:12   #7
a joj zenska vrag te zel!

kaj nisi nigda imala dugi kaput?

Pa to je tipicno da kad ides niz stepenice da se kaput dolje zaprasi

pa nebu valjda tip hodal s kefom v djepu i svaki put provjeraval jel ima koji flek

zamisli da netko sidje u subwey niz stepenice i dok stigne cug pocne se kefat

bilo bi ti pametnije da si ga copila za njegovanu ruku i odvela doma i posteno ga iskefala

ubaci sutra ujutro odmah kefu u torbicu i ponudi mu uslugu iduci put
jel, kad je vec zisel na tvojoj stanici bu valjda jemput i dosel
cuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 06:23   #8

e ovo je fakat duhovito.
je cuj,imam ja dva kaputa-crni i braun.i obadva su dugacka ..i nije da se ne zaprase oko ruba-pak je to tak normalno ali ja si to sa rukicom stepem.kolko se da. al ova prasina ni bas bila pri cistom rubu nek malo gore..ober ruba.pak me to malo zpomotalo.znaci,ni bas ni od stengi...moglo bi biti da mu je kaput opal ali jebalgavrag,pak si ga pocisti kad znas da ides med rulju v cuga.a cuj,doma si ga bas nebi pelala,al da se najdemo negde na kakvoj cugi...kad nebu prasni,ne!
a sad...jel bu dosel na stanicu kad i ja-nis ga do sad vidla nigdar(vec 4 god)pa mi sve to ne zgleda bas nekak na dobro...al,joj,kaj nije bilo proljece ili ljeto,jer steta da me kaput tak zajebal.bil je,ti velim,unikatan tip.kad su meni okice pobegle,mo's si misliti onda.ajooooooj.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 06:43   #9
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post

e ovo je fakat duhovito.
je cuj,imam ja dva kaputa-crni i braun.i obadva su dugacka ..i nije da se ne zaprase oko ruba-pak je to tak normalno ali ja si to sa rukicom stepem.kolko se da. al ova prasina ni bas bila pri cistom rubu nek malo gore..ober ruba.pak me to malo zpomotalo.znaci,ni bas ni od stengi...moglo bi biti da mu je kaput opal ali jebalgavrag,pak si ga pocisti kad znas da ides med rulju v cuga.a cuj,doma si ga bas nebi pelala,al da se najdemo negde na kakvoj cugi...kad nebu prasni,ne!
a sad...jel bu dosel na stanicu kad i ja-nis ga do sad vidla nigdar(vec 4 god)pa mi sve to ne zgleda bas nekak na dobro...al,joj,kaj nije bilo proljece ili ljeto,jer steta da me kaput tak zajebal.bil je,ti velim,unikatan tip.kad su meni okice pobegle,mo's si misliti onda.ajooooooj.
pred 4 godine???

pa mozda je sjedil negde u kaficu s kaputom i nije skuzil. pa nema covjek oci odotrag?!

a joj zemska


(ne bi ga ni ja odma doma zela) ali bi mi, kad bi vidla takvog tipa kaput bil svejedno. ja bi prvo pokusala uc u razgovor i mozda u razgovoru spomenuti kaput , pa vidis kak reagira i kuzis onda jel ga smeta ili ne
i otom-potom kakav je. mislim, ako je inace, u cijelosti ok, ima vaznijih stvari .....
cuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 10:11   #10
Blizanac hehe.. to je taj nas nepobjedivi duh....koji ce se i iz mrtvih dignut..pretpostavljam da ne moze bas puno ljudi zapocet razgovor sa slucajnim prolaznikom..
Ej, ovo me podsjetilo na nesto..
Ja sam kad sam bila mladja jako lako stupala u razgovor na ulici, ma svugdje.. u stranom gradu.. mama me jednom pratila na autobus da odem kod ujaka ( na vrrrrrlo dug put a bilo mi je samo 16 god.. znaci negdje poslije 1 srednje..) i ona veli da je umirala od straha tako me samu pustit ..al ja sam eto od 15te, 16te voljela sama putovat po nekadasnjoj yugi.. i bili su to ratovi u kuci da me se pusti...
i veli zena vrata autobusa se zatvaraju, ona stoji na peronu, srce joj lupa od straha a ja vec uveliko diskutiram sa cijelom grupom na zadnjem sicu autobusa.. i niti ju vise ne vidim..
Poslije je to kod mene eskiviralo do te mjere da sam te slucajne poznanike pocela dovlacit doma, neke da nahranim, neke da ih oraspolozim.. puuuuno njih..nebitno od spola i od godina..no u ta vremena takvo nesto i nije bilo toliko opasno koliko je to danas..
Ali.. meni je vec u srednjim dvadesetim ta zelja za upoznavanjem slucajnih prolaznika prestala.. ono odmjerim ljude i odmah znam sto ih muci, u koju kategoriju spadaju..pretuzno.. valjda sam se prica naslusala i zasitila..
I kako godine prolaze, sve sam manje u stanju zapocet neoobavezni razgovor na ulici.. bas tuzno
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 10:35   #11
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ostavila prilku.zbog prasnatog ruba na kaputu...
jel to normalno????
nije
ali ništa manje od cijelog posta koji se mogao svesti na ove dvije rečenice
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 10:36   #12
Quote:
cuca kaže: Pogledaj post
a joj zenska vrag te zel!

kaj nisi nigda imala dugi kaput?

Pa to je tipicno da kad ides niz stepenice da se kaput dolje zaprasi

pa nebu valjda tip hodal s kefom v djepu i svaki put provjeraval jel ima koji flek

zamisli da netko sidje u subwey niz stepenice i dok stigne cug pocne se kefat

bilo bi ti pametnije da si ga copila za njegovanu ruku i odvela doma i posteno ga iskefala

ubaci sutra ujutro odmah kefu u torbicu i ponudi mu uslugu iduci put
jel, kad je vec zisel na tvojoj stanici bu valjda jemput i dosel

cuca, uljepšala si mi jutro
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 11:34   #13
razumijem... dok sam bila slobodna ako bi lik imao zguzvanu majicu ne bi mi se dalo komunicirati sa njim makar bio zgodan i simpa ... mozda je ovo sa kaputom malo prestrogo ako lik nije vidio a u jutro je cist izasao iz kuce ... a valjda ce biti jos jedna prilika...
naoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 11:50   #14
ma daj molim te...
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 11:59   #15
ti ne paziš jako na higijenu... ti paziš PREVIŠE na higijenu... hebeš kaput.... omaklo mu se negdje... sigurno nije namjerno...
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 12:04   #16
A mozda se opekla nekad s nekim prljavcem pa sad i na hladno pushe
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 12:06   #17
A da nije imao fleku, vjenčali biste se i živjeli happy ever after, a?
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 15:09   #18






 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 15:13   #19
a mogla si izvati malu keficu i pitati treba li mu pomoc... tko zna kud bi prica otisla... ja sam recimo znala nositi upaljac u torbi iako nisam pusac... ali nekada dobro dodje...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 15:22   #20
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
veceras,subway broj 5...prenatrpani...izadem nakon prve stanice,da sacekam drugu peticu,mozda malo manje natrpanu i sa manje debila koji vise na meni...i dok cekam tu drugu peticu,opazim tipa na stanici..visok,slank(jebiga-imao je duzi kaput pa se nije moglo dobro vidjeti ali je bio visok i izgledao prilicno slank)bjelac,svoji 35+,rocker bradica,duga kosa u repu,malo valovita...svetle oke,jako interesantan lik uglavnom...trapke,crna majca(kolko se vidlo od kaputa)crni kaput(suskavi)i crne cizme...e da i imal je kapu(jebiga,zima je tu )bez vjencanog prstena ali sa nekim srebrnim bas ono muskim(kak muzicari obicno imaju)prstenom na srednjem prstu desne ruke...i ipod.uglavnom,tip izgleda bas za neki band...odma skuzis takve likove.i tak on ceka peticu i ja cekam peticu...i on pogledava..a ja isto(al kad on ne vidi )
i stigne petica-opet puna i jedva se uguram,tik na vrata i on kraj mene...i bulji.a meni bedasto buljiti njega jerbo...em sam puno niza em je guzva pa ga nemrem onak poskicati nego izravno okrenuti glavu prema njemu a posto smo bili jedan na drugome takoreci-malo mi je to bilo debilno.na trecoj stanici,konacno se vlak isprazni,cak sam i stolac dobila i kak sam se sjela tak se on stal nasuprot mene ali ga je neka debela zaje pa se stala izmedu da ni jedan ni drugi nismo se mogli skicati ...
konacno debela izade na predzadnjoj stanici i mislim si ko zna do kuda tip ide..jer moja je sljedeca stanica..i tih dve stanice kak je debeljaca izasla,imali smo super vidik jedna prema drugome...mislim,tip je bio preresetala sam ga pogledom kao rendgen-sve ok..uredne ruke,nokti,sve...osim jedne stvari...a taman je osmjehnuo malo jer vidi da ga gledam...a to je flek na kaputu.znas,kad imas tamni kaput,pa ti se donji rub povuce po podu pa bude onak kao prasno...e tak je on imal.i sad mi vise nije bilo jasno..jel on cist inace i sve ok,ali mozda se negde posmaknuo ili zna da ima prasnati rub i ne jebe ga...i gledam muskarce oko njega,ni jedan nema prasnato...bilo o kojoj duzini da se radi...i ja ostavila prilku.zbog prasnatog ruba na kaputu...a sisao je na mojoj stanici...
STA MI BI????????? jel to normalno???? a inace-sad bi ga povalila...
zbog ruba,(jebo me rub)dala sam mu do znanja da me ne zanima i protutnjila kraj njega iz stanice...
mozda je po tvom izgledu skuzio da si drolja za pare, pa ga nije marilo da gleda ima li kakvu mrlju ili ne, vec kako da te pita za cijenu
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.