Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2007., 13:29   #1
Sportska odjeća XXL za muškarce?

Dakle molim pomoć,ako znate.

Moj dragi mužić je zadnjih godina nabacio koju kilicu viška i sada naravno ima problema s nabavkom garderobe.

Problem je naime to što kod nas možeš kupiti odjeću za jako krupne(čitaj debele) i niske ili jako visoke i mršave.
On nije toliko izuzetno viskok(195),ali od kad se zdebljo,sve majce i trenirke velikih brojeva su mu dosta široke,ali prekratke(i rukavi i nogavice su prekratki,oni su mu i prije bili na knap,jer je krakat).

Odijela i košulje nisu problem,njih šiva,ali sportska odjeća

Bili smo u XXL Gjuri,ali njihove trenirke su dobre samo za po doma.

On je tipično muško i ako nešto ne nađe u prvom,drugom dućanu odustaje.
Nekad je bilo velikih brojeva u Adidasu i Nikeu,ali zadnje vrijeme nismo našli ništa odgovarajuće.
Pa ako netko zna,molim pomoć.
Mogu i dućani u Austriji,Sloveniji,Njemačkoj...
Hvala!
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 15:23   #2
imam slican problem,
moj decko je isto krupan,
snalazim se tako da ga izmjerim i sama odem pogledat sta ima i provjeriti dal bi on stao u odredjenu odjecu pa ga tek onda povedem da isproba,
sa sportskom odjecom ne znam jer njemu nije toliko bitno kako trenirka izgleda, ali sam primjetila da opcenito je veca vjerojatnost naci velicinu ako je nas domaci proizvodjac ili njemacki, nike i reebok imaju zapravo dosta male brojeve,
mozda bi se dalo nesto naci u hervisu ili intersportu,
ali ako je muz izbirljiv onda mozda bolje otici u austriju

netko drugi ce mozda znati konkretne ducane
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:44   #3
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Dakle molim pomoć,ako znate.

Moj dragi mužić je zadnjih godina nabacio koju kilicu viška i sada naravno ima problema s nabavkom garderobe.

Problem je naime to što kod nas možeš kupiti odjeću za jako krupne(čitaj debele) i niske ili jako visoke i mršave.
On nije toliko izuzetno viskok(195),ali od kad se zdebljo,sve majce i trenirke velikih brojeva su mu dosta široke,ali prekratke(i rukavi i nogavice su prekratki,oni su mu i prije bili na knap,jer je krakat).

Odijela i košulje nisu problem,njih šiva,ali sportska odjeća

Bili smo u XXL Gjuri,ali njihove trenirke su dobre samo za po doma.

On je tipično muško i ako nešto ne nađe u prvom,drugom dućanu odustaje.
Nekad je bilo velikih brojeva u Adidasu i Nikeu,ali zadnje vrijeme nismo našli ništa odgovarajuće.
Pa ako netko zna,molim pomoć.
Mogu i dućani u Austriji,Sloveniji,Njemačkoj...
Hvala!
A da ti njega malo natjeras da skine pokoju kilu...ono nema sexa dok ne smrsavi ili tak nes....jer ce vas doc jeftinije......i nece vam zivce ispilit kasnije trazenje takve obleke....

A ak vam se neda onda pravac amerika jer je tamo to normalno pa eto vjerovatno i ima xxxxl modela...
Morski vražičko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 02:12   #4
..mhmhmh...moj stric ima skoro 2 metra i kojih 110 kila..i ne moze nac robu kod nas ,a nosi samo sportsku odjecu...on inace sve kupuje u Trstu, na ulazu u grad je jedan veliki shopping centar,ne znam kak se zove,unutra ima svega,i jedan veeeliki sportiva ducan koji ima dosta Nike i Adidas,Champion obleke ono velicina za kosarkase...mislim da bi tamo nasli dosta toga..ja sam bila ovo ljeto tamo...roba je mrak mrak...

..usput,ima i za zene hrpa simpa obleke
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 09:31   #5
Neckermann ima katalog za muškarce i baš imaju ogromne brojeve!
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 12:22   #6
U Neckermannu imaju velike brojeve, ali ne po pitanju duzine. Moj decko je oko 203cm i njemu je XXL na knap duzina jer ima jako dugacke noge. Opcenito mu je XXL mali jer mu treba duze (zbog rukava i nogavica), a jako jako rijetko ima XXXL brojeva.
GjuroXL rijetko kad ima nesto moderno, a uz to vecina odjece je jako siroka pa npr. moj dragi u tome izgleda kao strasilo, sve mu je presiroko i visi.
Katkad u Wulfsportu(u blizini Mercatonea) zna biti pokoji XXL REEBOK odjevni predmet, ali treba ici cesce da naletis. Znalo je biti u Kappinim ducanima, ali vec dugo nazalost nisam naisla na nijednu trenirku u broju XXL.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 18:49   #7
Quote:
Morski vražičko kaže: Pogledaj post
A da ti njega malo natjeras da skine pokoju kilu...ono nema sexa dok ne smrsavi ili tak nes....

Probala,al kaj kad ja ne mogu izdržat

Hvala cure!

Gljivek,probat ću u Trstu,tamo u shopingu nisam bila već godinama,u Italiju uglavnom idem turistički,pa ću to probat nekak ukomponirat.
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 20:35   #8
Turbo Sport, za te sportske stvari...Moj tata ima skoro 2 metra, i nekih stotinjak (i noš nešto sitno ) kila, i uvijek si nađe tamo i trenirke, i jakne...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.