Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2007., 11:20   #1
Avenue Mall

Osim velikih poput Zare i Calvina Kleina, u Avenue Mall trgovačkom centru naći će se, među ostalim, Funky Fish, Replay, kravate Croata, Tommy Hilfiger, Disney čarolija s likovima iz crtića, odjećom i igračkama, cipele Baldinini, Urban Republic, Lisca i Polzela, Accessorize, Marks & Spencer te neizbježni Escobar i Daily News Cafe, za ljubitelje knjige otvorit će se i Algoritam, a za ljubitelje filma kino Blitz-Cinestar, piše Jutarnji list.

Eto pa da znate. nakon ove info (nisam znala di da to napisem) mi slobodno maknite temu
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 11:23   #2
ili mozete pisat koji vam je shopping centar najbolji di kupujete itd. sto mislite o najezdi shopping centrova. jel iko vise kupuje u gradu?
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 11:40   #3
ne volim shopping centre, ubija me u pojam ona umjetna rasvjeta...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 11:57   #4
Quote:
meg kaže: Pogledaj post
ne volim shopping centre, ubija me u pojam ona umjetna rasvjeta...
i mene...
ali prezivim u svrhu shoppinga
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 11:59   #5
Quote:
plavusa kaže: Pogledaj post
i mene...
ali prezivim u svrhu shoppinga
i ja
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 11:59   #6
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
Osim velikih poput Zare i Calvina Kleina, u Avenue Mall trgovačkom centru naći će se, među ostalim, Funky Fish, Replay, kravate Croata, Tommy Hilfiger, Disney čarolija s likovima iz crtića, odjećom i igračkama, cipele Baldinini, Urban Republic, Lisca i Polzela, Accessorize, Marks & Spencer te neizbježni Escobar i Daily News Cafe, za ljubitelje knjige otvorit će se i Algoritam, a za ljubitelje filma kino Blitz-Cinestar, piše Jutarnji list.

Eto pa da znate. nakon ove info (nisam znala di da to napisem) mi slobodno maknite temu
znaci, ovo je za one malo dubljeg džepa.
Eviene is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:06   #7
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
Osim velikih poput Zare i Calvina Kleina, u Avenue Mall trgovačkom centru naći će se, među ostalim, Funky Fish, Replay, kravate Croata, Tommy Hilfiger, Disney čarolija s likovima iz crtića, odjećom i igračkama, cipele Baldinini, Urban Republic, Lisca i Polzela, Accessorize, Marks & Spencer te neizbježni Escobar i Daily News Cafe, za ljubitelje knjige otvorit će se i Algoritam, a za ljubitelje filma kino Blitz-Cinestar, piše Jutarnji list.

Eto pa da znate. nakon ove info (nisam znala di da to napisem) mi slobodno maknite temu
Vec je bilo, ali, evo, za one koje zanima.

http://avenuemall.com.hr/avenuemall/cr/news.php

Njemacki "Deichmann" je novost za one koji kupuju jeftinu obucu.
Dobio "Morandi" konkurenciju. Ostalo sve vec vidjeno.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:06   #8
pa nisu sve ove marke skupe.. no dobro, to je isto individualno. napisala sam to radi ZARE jer sve cure s mode jedva cekaju zaru
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:09   #9
naravno, ali nekako imam feeling da će ta naša zara imati samo šrot robu...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:17   #10
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Vec je bilo, ali, evo, za one koje zanima.

http://avenuemall.com.hr/avenuemall/cr/news.php

Njemacki "Deichmann" je novost za one koji kupuju jeftinu obucu.
Dobio "Morandi" konkurenciju. Ostalo sve vec vidjeno.
ti mene fasciniras majke mi!
nema te nikad da si aktivno ukljucena u neku temu i onda iskocis sa nekim svojim komentarom i pametovanjem (bar tako izgleda, sorry ako grjesim)

sto sjedis pred laptopom i cekas da bi prokomentirala ili... jer si stvarno ekspresno brza
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:12   #11
volim šoping cnetre jer mi je sve na jednom mjestu
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:17   #12
haval za Zaru....
ja obozavam zaru i gdje god u Svijetu sam bila pa cak i u zabitim zemljama imali su prilicno dobru robu znaci kakvu sam torbu nasla U Becu nasla sam i scg...A mislim da onaj tko je uzeo licencu se namucio i da mu nije u interesu ne profitirati.....
Malo sam gledal starnicu od tog novog centra i nisam vidla na popisu ducana Zaru...kad planiraju otvorenje...
hvala
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:32   #13
opet isti ducani (osim zare i ck). . .dajte nesto novo!
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:33   #14
ja bas volim shopping centre - kad mogu sve obavit na jednom mjestu! pogotovo zimi.
a sad da cu tamo ic kampirat - necu!
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:55   #15
ja bi rađe da dođe h&m ili pimkie, u ck ionako nikad neću ući.. slažem se, stalno isti dućani.. bezveze.
pa, ja idem u shopping centre, istina da sam skužila da u zadnje vrijeme ne idem toliko u grad, ali ako bi baš nešto treba prošetam u grad.. u shopping centrima je toplo
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 15:10   #16
pimkie će ti doć u kingcross početkom trećeg
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 15:12   #17
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Njemacki "Deichmann" je novost za one koji kupuju jeftinu obucu.

Ovo je nazalost tocno. Deichman je nekad imao super obucu, a sad prodaju srot. :rolajz: Bas steta.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 15:23   #18
Quote:
kem kaže: Pogledaj post

Ovo je nazalost tocno. Deichman je nekad imao super obucu, a sad prodaju srot. :rolajz: Bas steta.
Imaju i sad dobre obuce sto se mene tice.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 15:25   #19
mrzim šoping-centre,nema mi gore stvari, toliko me izmore da se osjećam ko zadnji jadnik koji je došao sa prisilnog rada...
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 16:00   #20
Quote:
me_in_honey kaže: Pogledaj post
pimkie će ti doć u kingcross početkom trećeg
nemoj me zezati?? suuper!! osvjetlila si mi čitav tjedan(nakon 2 pada na faksu ) oni mi baš imaju jeftinu i ok odjeću. tnx
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.