Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2007., 13:57   #1
Question Prerani seks

kao prvo, ovo nije nikakva tema za kojekakve preverzije il sexualne preverzije nego striktno informativna, elem

interesuje me jedna stvar...

prije 15 ak dana, u priči s jednom poznanicom koja ima 13 godina, saznam nevjerovatnu stvar, naime, veli mi mala da se ona i njene prijateljice več ima neko vrijeme sexaju s momcima, a bogami i imaju šeme za jedno veče...

JEBOTE!!! djeca sa 13 GODINA se šprcaju???

mislim da je to nedopustivo.... još sebi ne mogu da dođem od šoka...i nevjerice...

ono... nisam ni ja nešto star, 25 godina, sretno zauzet.... al opet... nije davno bilo kad sam ja bio u tim godinama.... neču reč da nisam znao šta je sex, al bogami nisam ga ni ja nit moju vršnjaci u tim godinama aplicirali...

stoga, vidim ovo je tinejđerski podforum.. pa me interesuje... jel stvarno isina što mala govori il laže... jer bogami... veli da se radi o 3/4 curica u tim godinama....

jel se svijet fakat toliko promjenuo i granice se toliko spustile il smo mi prebrzo ostarili.... ????
__________________
...klon jednog poznatog forumaša...
...u potrazi za žirantima...
Nemojte gledati crkve i dzamije, vjera Bosanaca je bosanstvo
Zgembo_Adislic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:19   #2
pa 13godišnjakinje su baš zgodne
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:34   #3
..s 13 nisam ni razmišljala o tome..tada sam počela otkrivati čari alkohola..a šta ja znam sve je moguće
__________________
..the circus continues tomorrow..
Girl From Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:46   #4
Quote:
Cerberus kaže:
pa 13godišnjakinje su baš zgodne
slušaj, moje lično mišljenje je da pedofile treba na kolac nabijati po trgovima... al to ovde nije tema...

interesuje me fakat... a vidim da ovde ima curica tih godišta...

jel fakat došlo dotle da gače skidaju u tim godinama i šta ih može navesti na takvu stvar....

što je rano... rano je jebote.... 13 godina
__________________
...klon jednog poznatog forumaša...
...u potrazi za žirantima...
Nemojte gledati crkve i dzamije, vjera Bosanaca je bosanstvo
Zgembo_Adislic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:48   #5
Ja znam u svojoj ( blizoj i daljoj) okolini par slucajeva s 14 god. Napocetku nisam vjerovao, al istina je.
Sto je prerano, prerano je.

Moja generacija, tam s 14 god nismo se jos ni ljubakali, a kamoli pak jeb***.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:54   #6
hmmm..

nemam baš dodira previše s tim godištem, pa ne znam kako u mojoj okolici (a sumnjam da je puno drugačije), al da je strašno - strašno je.


je, kad sam ja bila u tim godinama.. mnogi su još sanjali o prvom poljupcu - to je bilo nešto vrijedno tračeva i sl ...

nego, ajd da se sexaju, nego koji k će radit kad im bude 18? što će ih onda interesirat..
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:38   #7
Quote:
Zgembo_Adislic kaže:
kao prvo, ovo nije nikakva tema za kojekakve preverzije il sexualne preverzije nego striktno informativna, elem

interesuje me jedna stvar...

prije 15 ak dana, u priči s jednom poznanicom koja ima 13 godina, saznam nevjerovatnu stvar, naime, veli mi mala da se ona i njene prijateljice več ima neko vrijeme sexaju s momcima, a bogami i imaju šeme za jedno veče...

JEBOTE!!! djeca sa 13 GODINA se šprcaju???

mislim da je to nedopustivo.... još sebi ne mogu da dođem od šoka...i nevjerice...

ono... nisam ni ja nešto star, 25 godina, sretno zauzet.... al opet... nije davno bilo kad sam ja bio u tim godinama.... neču reč da nisam znao šta je sex, al bogami nisam ga ni ja nit moju vršnjaci u tim godinama aplicirali...

stoga, vidim ovo je tinejđerski podforum.. pa me interesuje... jel stvarno isina što mala govori il laže... jer bogami... veli da se radi o 3/4 curica u tim godinama....

jel se svijet fakat toliko promjenuo i granice se toliko spustile il smo mi prebrzo ostarili.... ????
Ti imadeš 25 a ona 13 i rekla ti je sa kime se ševi,šta si joj radio ti -manijače perverzni,kako si to izvukao iz nje,btw-i ja sam sa 12 izgubio nevinost pa......pa šta??? Ja sam znao da će doć do ovoga,imaš temu o tome,istu ko ovo skoro,maloljetnički sex,pa rezgledaj. Ja sam reko,sve mlađe generacije će znat mastrubirat,sexat se pa i djecu pravit - vidiš ova tvoja ni u pubertet nije pravo ušla već se dala nekome!!!
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:48   #8
Moja mala ima 27 godina, a "mala" s kojom sam pričao je poznanica njene 15-ogodišnje sestre... zato NESERI :2up:

a ta "mala" je prekinula s momkom jer je tražio sex, pa sam ja malo morao da intervenišem nebil ga pameti naučio... a ona veli da se NJENE prijateljice pucaju ko štuke
__________________
...klon jednog poznatog forumaša...
...u potrazi za žirantima...
Nemojte gledati crkve i dzamije, vjera Bosanaca je bosanstvo
Zgembo_Adislic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:07   #9
Cool

Quote:
Lady Nevy

I ja imam nešto za reći... Uskoro će mi biti 18 godina... i nisam se još poljubila Nije da nisam imala šanse, naprotiv, jesam, od 16 godine redovito jednom mjesečno, često kad bih izašla bih upoznala nekog dečka... pričala s njim, malo bi se zaje.... ali kad je htio me poljubit odbijala sam, kad su nudili veze isto, zato što mi se zgade kad mi kažu da im se sviđam (pa makar mi se prije toga malkice dopadali), nisu mi se sviđali onako kako su mi se neki drugi sviđali... Sad mi se sviđa jedan dečko , icqom se čujemo i bili smo na kavama, on zna da mi se sviđa, ali ima curu... i dobar je dečko... Kad bi me on htio poljubit ili spavat sa mnom učinila bih to, jer je uistinu dečko mojih snova, i ne bih tražila ništa od njega, nikakvu vezu i slično....
Zanima me vaše mišljenje o svemu ovome....
evo odgovora
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:28   #10
I am a virgin still so wtf about it?!
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:50   #11
jedno je "maloljetnički" sex, a drugo sex sa 13 godina, a 13 je stvarno premalo, nevjerojano, nadam se da tu nema puno istine
bobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 17:01   #12
Quote:
bobe kaže:
jedno je "maloljetnički" sex, a drugo sex sa 13 godina, a 13 je stvarno premalo, nevjerojano, nadam se da tu nema puno istine
slažem se apsolutno..

zato sam i posatao ovde jerbo vidim da je ovo okupljaište tnejđera... da mi oni potvrde il opovrgnu tu informaciju... iskreno se nadam da me mala laže i da situacija nije takva ko što mi je rekla...
__________________
...klon jednog poznatog forumaša...
...u potrazi za žirantima...
Nemojte gledati crkve i dzamije, vjera Bosanaca je bosanstvo
Zgembo_Adislic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 17:15   #13
sa 13 godina je stvarno prerano!!!
ali ja poznam nekoliko ženskih koje su se pukle još ranije...
carnation is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 18:00   #14
13 god,to je koji,6.,7. razred?
mislim nije ni čudo.
dok sam ja išla u 6. razred igrali smo se s legičima i skupljali pokemone.
a sad dok prolazim pored osnovne nemrem razlikovat one iz 6. i one iz 8.
sve isto u minicama,našminkano,ma fuj
televizija i mediji su krivi za sve
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 18:33   #15
Quote:
Zgembo_Adislic kaže:
jel se svijet fakat toliko promjenuo i granice se toliko spustile il smo mi prebrzo ostarili.... ????
Dobrodošao u Ameriku

Svijet sve više u kurac, a nije samo karanje tih klinki nekakav problem.... pljuge, cuga, droga sve ide na niže dobne granice. Jebote klinjosi sa 12 godina se napušavaju travulje.

I ja isto ponekad zvučim kao deda, a godinu sam stariji od tebe. Ja i dalje kažem da je to sve stvar odgoja, a ni sranja tipa Big Brother ne pomažu
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:08   #16
ne iznenađuje me toliko,alito je sad polako in.ja više ne znam,u toj dobi sam bio dijete još,u punom smislu,igrao i skupljao pokemone,ali isto tako slušao priče o sexu i prvim gubicima nevinosti i svemu,što mi je bilo nezamislivo.ali na taj način sam osjećao pritisak misleći da bi i meni bilo vrijeme da to učinim.kad sam bio na jednom stranom chatu s 12 godina,jedan tip mi je rekao(a nisam baš visio po cijele dane tamo) da je izgubio nevinost na svoj 13.rođendan.a to je bilo prije 5 godina...ne znam čemu da se danas više čudim.uskoro će se i 11-godišnjaci seksat.
Vepar56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:51   #17
Sa 13 sam se igrao sa autićima i otktivao prve pive. Sex nije bio ni na kraj pameti.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 21:15   #18
Quote:
Zgembo_Adislic kaže:
stoga, vidim ovo je tinejđerski podforum.. pa me interesuje... jel stvarno isina što mala govori il laže... jer bogami... veli da se radi o 3/4 curica u tim godinama....
Necu moralizirat jer su to vec ucinili drugi...
Samo cu ti odgovorit na pitanje. Nazalost, ne laze. Imala sam u zadnje vrijeme neke kontakte sa curicama 7. ili 8. razred osnovne skole. One sve imaju decke s kojima se vecina njih i sevi... Da, zvuci grozno, ali je isto tako i istinito. Bila sam sa prijateljicom i zaista smo se zgrazale. Rekle smo da to u "nase vrijeme" nije bilo tako, na sto su nas samo cuno pogledale kao da smo neke stare babe koje nemaju pojma o cemu pricaju. Al eto, valjda je to danas normalno, ne znam sta bih rekla.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:27   #19
Ja ne verujem u to ipak to nije normalno .
AMLRN is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:32   #20
Do 14 sam ziveo samo radi drkanja i nista mi vise od toga nije bilo potrebno .
AMLRN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.