Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika
Korisničko ime
Lozinka

Kozmetika A perfect gift. Podforumi: Kosa, Dekorativna kozmetika, Preparativna kozmetika i Prirodna kozmetika.

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2011., 16:15   #7901
Judy
simply complicated

Judy Avatar

Registracija: Jul 2008.
Quote:
gabOnica kaže: Pogledaj post
koliko košta?
ako me sjećanje ne vara, 105 kn
Old 13.04.2011., 16:34   #7902
Bubsi
Ange ou demon :)

Bubsi Avatar

Registracija: Sep 2007.
Baby ulje, s njim čistim šminku oko očiju Ne peče, lagano i koža mi bude mekana

Old 14.04.2011., 01:10   #7903
Ashtaroth
Registrirani korisnik

Registracija: Sep 2010.
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
nije bas kozmetika, ali buduci da ovdje ima zenskadije, moram m-o-r-a-m pohvaliti acidosalus vaginalete. sadrze kantarionovo ulje, ulje cesnjaka, ulje cajevca, laktobacile, ulje palmarose, kakao maslac, beta glukan... odlicne! nemaju ugodan miris, ali who cares...
Ako koristite hormonalnu kontracepciju - izbjegavati boldano - kantarionovo ulje odn ulje gospine trave (odn zapravo macerat - namočena biljka u najčešće maslinovom ulju). Čak i na nekim uputama o lijeku (kontraceptivima) piše da ga treba izbjegavati. Naime - smanjuje efikasnost kontracepcije.

Naišla na puno mjesta, pa rekoh - da prenesem dalje.
Za detalje - Google, npr: http://www.covermagazin.com/zdravlje.php?NID=1416
Old 14.04.2011., 07:04   #7904
ovchica
Registrirani korisnik

ovchica Avatar

Registracija: Aug 2007.
Babylove mama krema za bradavice!
Sva kožica oko noktiju mi se raspala i bila onak suha i grozna. Kupila sam par ulja za tu kožicu i par krema ali niš... Sjetila sam se da imam te maščobe doma i to namazala par puta (dobro je i prije spavanja malo obilnije nanijeti) i puno puno je bolje stanje. Djeluje vrlo brzo a jedini minus je kaj je masno. Inače 5+!
ovchica is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 14.04.2011., 09:35   #7905
Aennea
Lenie Clarke

Aennea Avatar

Registracija: Jan 2011.
Essence Stays on and on and on maskara. Volumen, produljivanje i divna postojanost. Najbolja maskara koju sam ikada isprobala (a jesam ih, uffff )

Balea maska sa cinkom. Zaista radi sto obecava
Old 14.04.2011., 10:08   #7906
lusy
Registrirani korisnik

lusy Avatar

Registracija: Mar 2007.
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Baby ulje, s njim čistim šminku oko očiju Ne peče, lagano i koža mi bude mekana

potpisujem! imam ga i ja i odličan je !
Old 14.04.2011., 14:07   #7907
Muffet
just like a woman

Muffet Avatar

Registracija: Sep 2007.
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Babylove mama krema za bradavice!
Sva kožica oko noktiju mi se raspala i bila onak suha i grozna. Kupila sam par ulja za tu kožicu i par krema ali niš... Sjetila sam se da imam te maščobe doma i to namazala par puta (dobro je i prije spavanja malo obilnije nanijeti) i puno puno je bolje stanje. Djeluje vrlo brzo a jedini minus je kaj je masno. Inače 5+!
Baš mi je nestalo onog Essence ulja, a ovu mast i ja imam negdje u neseseru, baš ću probat prije spavanja mazat
Ja sam inače njome mazala usta kad su bila jako ispucala i bila mi je super u tu svrhu
Old 14.04.2011., 15:55   #7908
MelodyNine
Listed as fairly twisted

MelodyNine Avatar

Registracija: Feb 2010.
Quote:
Ashtaroth kaže: Pogledaj post
Ako koristite hormonalnu kontracepciju - izbjegavati boldano - kantarionovo ulje odn ulje gospine trave (odn zapravo macerat - namočena biljka u najčešće maslinovom ulju). Čak i na nekim uputama o lijeku (kontraceptivima) piše da ga treba izbjegavati. Naime - smanjuje efikasnost kontracepcije.

Naišla na puno mjesta, pa rekoh - da prenesem dalje.
Za detalje - Google, npr: http://www.covermagazin.com/zdravlje.php?NID=1416
Krivo - vanjskom upotrebom kantariona (u vaginaletama, ulju, dakle, mazanje i sl.) NE umanjuje se djelotvornost kontracepcije. Pitaj ginekologa.
Kantarion umanjuje dejstvo kontraceptivnih tableta ukoliko se uzima oralno (u vidu čaja, tableta ili u nekoj drugoj formi, dakle ako ga piješ ili gutaš)

Ispričavam se curama na oftopiku.
Old 14.04.2011., 17:33   #7909
Ashtaroth
Registrirani korisnik

Registracija: Sep 2010.
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Krivo - vanjskom upotrebom kantariona (u vaginaletama, ulju, dakle, mazanje i sl.) NE umanjuje se djelotvornost kontracepcije. Pitaj ginekologa.
Kantarion umanjuje dejstvo kontraceptivnih tableta ukoliko se uzima oralno (u vidu čaja, tableta ili u nekoj drugoj formi, dakle ako ga piješ ili gutaš)

Ispričavam se curama na oftopiku.
Zahvaljujem na prosvjetljenju
Old 14.04.2011., 17:42   #7910
MelodyNine
Listed as fairly twisted

MelodyNine Avatar

Quote:
Ashtaroth kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na prosvjetljenju
Nema problema, i ja sam se obradovala kad sam saznala

OT: Nakon dosta vremena korištenja, moram pohvaliti ovaj fluid od Green Line:

Također piše i da je protiv prvih bora, u što osobito ne vjerujem, ali nisam se izborala tokom čak dvije godine koliko ga koristim. Sa avokadovim uljem, za mještovtu kožu. Blag, ne masti, nahrani, ne stvara film na koži, nema prištića od njega. Samo ne sadrži Spf pa ga ne koristim ljeti.
Bila sam skeptična prema cijeni, ali bome je super. Također mi je draga i okoloočna iz iste linije. Ne peče me, ma koliko blizu oka namazala i isto jako lijepo nahrani, mrvicu je masna.
Old 14.04.2011., 17:48   #7911
Jojo Ungh
No direction home

Jojo Ungh Avatar

Registracija: Apr 2004.
Jesi li možda probala njihov serum iz Natural Lift linije i možeš li ih usporediti?
Jojo Ungh is offline  
Old 14.04.2011., 18:05   #7912
nutrizone
bubica

nutrizone Avatar

Registracija: Dec 2008.
ko uopće pije kantarionovo ulje?
Old 14.04.2011., 18:12   #7913
bam.bam
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2011.
kantarionovo ulje se ne pije,s njim se maže..
bam.bam is offline  
Old 14.04.2011., 18:21   #7914
MelodyNine
Listed as fairly twisted

MelodyNine Avatar

Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
Jesi li možda probala njihov serum iz Natural Lift linije i možeš li ih usporediti?
Nisam, od njihovih sam još samo cijelu zimu koristila Multiactive noćnu
i isto mi je izvrsna, ali neću ju uzimati preko ljeta

Quote:
nutrizone kaže: Pogledaj post
ko uopće pije kantarionovo ulje?
Quote:
bam.bam kaže: Pogledaj post
kantarionovo ulje se ne pije,s njim se maže..

Pa, ne . Čaj od kantariona se pije za depresiju i još razne probleme (između ostalog kantarion postoji i u mješavini čajeva za različite ginekološke probleme), a postoji i u kapsulama.
Tad utječe na djelovanje kontracepcije, to je oralna primjena.
Old 14.04.2011., 18:27   #7915
bam.bam
Registrirani korisnik

ok caj od kantariona kao biljke,al ne ulje od kantariona..
bam.bam is offline  
Old 14.04.2011., 18:47   #7916
MelodyNine
Listed as fairly twisted

MelodyNine Avatar

Quote:
bam.bam kaže: Pogledaj post
ok caj od kantariona kao biljke,al ne ulje od kantariona..
Ok, gdje sam ja rekla da se ulje od kantariona pije? Odgovarala sam forumašici koja je raspolagala informacijom da upotreba ulja od kantariona utječe na djelovanje oralnih kontraceptiva.

Što je nije tačno, jer kada se uzima oralno, utječe, kad se mažeš uljem, pereš čajem, koristiš vaginalete ne utječe. Dakle, istina je da kantarion u nekim formama i načinima uzimanja zbilja umanjuje dejstvo kontraceptiva i ona nije u potpunosti u krivu. Zbilja ne znam šta je još nejasno
Old 15.04.2011., 08:41   #7917
bam.bam
Registrirani korisnik

ma nee,ona je napisala ko pije ulje od kantariona..ja san kasnije samo potvrdjivala ovo tvoje
bam.bam is offline  
Old 15.04.2011., 15:33   #7918
AmarieZgb
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2009.
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
Samo pazi jer se meni na 2 takva (taj zeleni i onaj crveni) nakon mjesec dana pokvario mehanizam koji gura dezić van, tako da sam na kraju oba morala baciti Ako to zanemarimo , dezić je prva liga
dakle, predmet kupovine: Rituals - dezic u sticku, Chinese Silk

ponekad citam ovu temu i neki dan naletim na vase postove o ovom dezicu i naravno da sam isla kupiti.... miris - super.... ucinkovitost - nemam pojma jos, ali vjerujem svima vama na rijec .... ALI sam izgubila zivce na prvu jer ga nikako nisam mogla pokrenuti i zujim u njega i vrtim u krug i nista .... i onda skuzim da su debili nalijepili naljepnicu preko donjeg koluta (i sakrili time crtu prijelaza, da uopce skuzim da postoji donji kolut) s kojim se dezic pokrece...kad je to rijeseno, sve super... i sad tek citam ovo o kvarenju mehanizma ... za sada djeluje, vidjet cemo kroz koji dan/tjedan.....
AmarieZgb is offline  
Old 15.04.2011., 15:36   #7919
Hathor
Registrirani korisnik

Ja sam valjda jedini baksuz kojem taj Ritualsov ništa ne valja, a čak ni nemam problema sa znojenjem, a s ovim sam se usmrdila. Puno bolji mi je (doduše i skuplji je) Biothermov roll on.
Hathor is offline  
Old 15.04.2011., 15:36   #7920
hellie
širim dezinformacije

hellie Avatar

Registracija: Dec 2002.
ja sam zadovoljna s njime (rituals). ne pomaže pretjerano kod znojenja ali bar ne smrdim ako se oznojim. stavim ga ujutro i sutradan ujutro se i dalje osjeti. navečer stavim niveu od ljubičice da ga potrošim. s obzirom da sam pročitala da se mehanizam lako pokvari jako ga pažljivo odvrćem i zavrćem
hellie is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja