Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2007., 18:22   #1
3Suisses

Eto, sve piše u naslovu, zanima me vaše mišljenje.
Katalog je francuski, sličan la redoute, možda je roba čak i kvalitetnija, meni osobno puno bolji i veći izbor robe...
Ono što bi bilo drugačije nego kod la redoute u Hr. je to što ne bi bilo skuplje nego u FR. Ova žena koja je dovela la redoute gadno zarađuje jel su u njenom katalogu cijene ponekad i duplo veće nego Francuskoj ( da ni ne spominjem da tamo stalno imaju neke popuste, sniženja, pogodnosti...kod nas ništa).
Znači, cijene bi bile kao u FR, sniženja na početku i kraju sezone također...

Evo linka pa kome se da nek malo pogleda.

dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 18:28   #2
pogledala sam malo link, i ovako mi se čini odjeća ok.. mislim da uvijek ima mjesta
za neki novi katalog, pogotovo ako će cijene biti dobre i odjeća moderna i kvalitetna.. to se uvijek traži. dakle ako ta odjeća ispunjava uvjete naravno da da. la redoute nisam ni imala prilike vidjeti, ali čula sam da nije baš nešto, ali ne mora biti tako..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 18:37   #3
girly hvala na mišljenju bitno mi je čuti mišljenje da se ne zaletimo u nešto bezveze.
Ma la redoute je ok samo šta ženska nema nikakvu reklamu, većina ljudi ni ne zna da postoji i nabija sramotno visoke cijene.
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 18:43   #4
ja sam isto čula tek na netu.. uz to i da nije ništa posebno.. juč, ljudi su takvi, ako nešto još nije došlo u hrv a oni to imaju naravno da će nabiti cijene.. nije da podržavam, ali je realno.. ali glupo da je ista firma a vani jeftinije nogo tu, to ne bi smjelo biti
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 18:50   #5
mjesta za novi katalog sigurno ima!ovi postojeći na našem tržištu tipa Quelle je užas od ponude i kvalitete odjeće,Neckermann isto tako,a Laredoute zna imati lijepih stvari,ali da su cijene ponekad bezobrazno velike u odnosu na kvalitetu-jesu!!
tako da je novi katalog uvijek dobro došao-samo naprijed
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 18:57   #6
slažem se, neckermann je koma, veličine su nerealne.. naručim jaknu 38, dođe mi velika kao 42.. itd.. no, da right on sa novim katalogom.. i sam nas obavjestite kad dođe
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 19:23   #7
mjesta uvijek ima
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 19:39   #8
Bacila sam pogled na katalog, ponuda mi se sviđa a i cijene mi izgleda ju ok! Sigurna sam da će se naći puno zainteresiranih
Pure And Easy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 19:53   #9
Vec ga zelim
Mislim da definitivno treba probati sa tim katalogicem
Super je oblekica. Inace kupujem od La Redoute i zadovoljna sam. Ima skupih stvari ali nade se i nekaj jeftinije.

Sutra bas ocekuje isporuku paketica
__________________
Voljeti je nježna znanost koja se vježba uz mnogo sati, mnogo tišina između valova koji se lome.
Ribica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 20:04   #10
Ima, ima...
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 20:07   #11
pogledah site, ima fora stvari i nije strasno skupo, zapravo sta sam ja vidjela ima jeftinijeg i skupljeg.
mislim da bi dobro proso ali par uvjeta mislim da je vaznih:
1. da se roba moze vratit tj da vracaju novac ako ti ne pase
2. da se katalog moze narucit i putem neta ili neke narudzbenice iz dnevnih novina jer ono kad mozes katalog dobit samo ako te neko ko ga vec dobiva preporuci je malo komplicirano
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 20:10   #12
potpisujem Lilit
i dodajem,da se može naručiti katalog bez da moraš nešto naručit iz malog kataloga kojem je ponuda obično koma-kao u slučaju Laredouta!
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 20:47   #13
Quote:
patrysa kaže: Pogledaj post
i dodajem,da se može naručiti katalog bez da moraš nešto naručit iz malog kataloga kojem je ponuda obično koma-kao u slučaju Laredouta!
E,to!Kao da moras zasluziti da kupis od njih..
A uz to imaju bezobrazno visoke cijene.

Mjesta naravno da ima,jer ono sto je na nasem trzistu kataloga je smece ili preskupo.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 20:55   #14
Joj hvala Vam puno cure, svaki savjet je dobro došao
Treba vidjeti koje oni uvjete imaju i slično, jel bi bilo isplativo, kakve su procedure kod nas i slično ali bitno da je ideja tu
Naravno da bi se svaki katalog mogao naručiti mailom ili telefonom bez da išta prije moraš kupiti, to je stvarno idiotski ( osim ako to nije neki njihov blesavi uvjet )
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 21:10   #15
Evo našla sam par stvari iz kataloga koje hoću u svom ormaru:


35 eura45 eura
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 21:16   #16
ajme ove 4.haljine-nisam to ni vidila
i ovo dvoje cipela
@dobardan-dovodi taj katalog odmah!
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 21:17   #17
Quote:
dobardan kaže: Pogledaj post
Naravno da bi se svaki katalog mogao naručiti mailom ili telefonom bez da išta prije moraš kupiti, to je stvarno idiotski ( osim ako to nije neki njihov blesavi uvjet )
Vani moze. Bas me zanima znaju li u "centrali" sta im zastupnici u Hrvatskoj rade.

Ovako na prvi pogled, ne izgleda lose. Evo sta sam ja odmah zamijetila
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 21:30   #18
Baš sad gledam, stavili su neke nove stvari kojih nije bilo kada sam naručivala svoju robu prije 1.tjedan i gotovi su popusti. Majica koju sam naručila sada je 7 € skuplja

P.S. kem, sumnjam da znaju šta kod nas rade njihovi zastupnici. Mislim, stvarno je jadno da je kod njih ista roba jeftinija a kod nas skuplja a razlike u standardu s ogromne....očito ovdje zastupnici mogu raditi što hoće pa čak i to muljanje s katalozima
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 21:35   #19
@dobardan-jese može iz hr naručivati šta?
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 21:37   #20
Quote:
dobardan kaže: Pogledaj post
Mislim, stvarno je jadno da je kod njih ista roba jeftinija a kod nas skuplja

Jedan razlog su vjerojatno carina i PDV, a drugi da se ne moze direktno narucivati iz inozemstva, pa neki koriste priliku...
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.