Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2007., 02:55   #1
Fotografije naših stanova (vol. 1)

Bilo bi lijepo kad bi se neki od vas odvazili pa tu stavljali slikice svojih stvari u stanu...od okvira za slike, stolica za kavu do ormara, kuhinja itd ...


...ne mislim na slikanje cijele spavace sobe, to meni nije okej, ipak je to intimni kutak, pa evo ja krecem od sitnica koje se nalaze u mojoj sobi, posto zivim sa starcima




ikea

nastavit cu jedino ako su i ostali zainteresirani stavljat svoje slikice


Edit: upute kako staviti slike u post

Zadnje uređivanje laella : 16.12.2008. at 21:21.
Hana_ is offline  
Old 20.02.2007., 03:34   #2


baš sam budalaš.
natips lynyrd skynyrd necu pokazat ovaj put
Weedeemer is offline  
Old 20.02.2007., 22:29   #3
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post


ikea
ol si razbila jednu? Ja imam takve plave, Ikea ofkors, ali su tri komada
Tija is offline  
Old 20.02.2007., 22:37   #4
a nisam
ja to kupila po komad
Hana_ is offline  
Old 20.02.2007., 23:51   #5
kako stavljate sliku na forum? ovakve velike kakve ste sada stavili
__________________
PRODAJA ROBICE ZA BEBE vel. 56
Renata is offline  
Old 20.02.2007., 23:58   #6
odes na http://img187.imageshack.us/

prethodno vidis jel ti slika u jpg formatu, i malo je smanjis ako je potrebno u nekom programu

i onda na toj stranici ides na browse i stavis svoju sliku i stisnes host it . lijevo podesis jel slika s neke stranice ili je iz tvog kompa

i kad ti se pojavi slika kliknes na nju, otvori se u posebnoj stranici
lijevim klikom misa odes na propteries i vidis link od slike

onda to iskopiras

i odes na forum i u reply, odes na zutu ikonicu gore, neka planina je na njoj i tu stisnes paste ...i to je to

ja ne znam bas objasnjavat
Hana_ is offline  
Old 21.02.2007., 00:15   #7
evo jos nekih detalja koje sama napravim

domaci hvarski limun u posudi od gipsa



pijesak iz indijskog oceana i suho cvijece, u casi iz ikee




volim otic u prirodu pa skupljat stvari za svoju sobu
imam hrpu cesera, suhog cvijeca, kamencica, komadica drva , nojevo perje iz juzne afrike ....
Hana_ is offline  
Old 21.02.2007., 00:23   #8
evo detalji iz naše hižice na moru od frendice



__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Old 21.02.2007., 00:24   #9
nemam puno detalja
volim minimalizam
ne volim okvire za slike...razno razne svijece...
znaci ravne plohe bez stvari
frendice mi kazu da kad dodju kod mene nemaju po cemu kopat
mrzim puno stvari na policama, tamo su samo knjige, kutija s nakitom i ovaj poklon


[IMG][/IMG]
Hana_ is offline  
Old 21.02.2007., 00:26   #10
koje instalacije
super
daj jos
Hana_ is offline  
Old 21.02.2007., 00:46   #11
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
odes na http://img187.imageshack.us/

prethodno vidis jel ti slika u jpg formatu, i malo je smanjis ako je potrebno u nekom programu

i onda na toj stranici ides na browse i stavis svoju sliku i stisnes host it . lijevo podesis jel slika s neke stranice ili je iz tvog kompa

i kad ti se pojavi slika kliknes na nju, otvori se u posebnoj stranici
lijevim klikom misa odes na propteries i vidis link od slike

onda to iskopiras

i odes na forum i u reply, odes na zutu ikonicu gore, neka planina je na njoj i tu stisnes paste ...i to je to

ja ne znam bas objasnjavat
hvala ti puno!
Renata is offline  
Old 23.02.2007., 03:47   #12


Evo, to je detalj iz naše (vikend) kuće u Katunima, snimljeno prošlog Božića (2006.) A šaljem zato da se pohvalim: ja sam napravila nacrt za komodu, dala napraviti mramornu ploču, dala raditi stolaru, ali bez završne obrade, dakle da mi isporuči samo u sirovom drvetu. Pa sam se onda desetak dana bavila šmirglanjem, bojanjem, utrljavanjem 3 sloja lanenog ulja, postavljanjem ručkica (našla stare prekrasne, jednostavne, mesingane na Britancu)...
A ogledalo je isto napravljeno kod stolara, s umetnutim onim dijelom na vrhu isto s Britanca (prekrasan duboko rezbareni komad, možda s nekog ormara ili uzglavlja jednostrukog kreveta). Još me čeka obrada drvenog okvira jednim slojem prozirnog Beltona i utrljavanje lanenog ulja (još će potamniti). Jedva čekam!
Kad odemo dolje (valjda drugi tjedan) snimim još (svašta sam još radila tamo), pa pošaljem.
I sad hoću pohvale!
Špranja is offline  
Old 23.02.2007., 12:55   #13
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post


Evo, to je detalj iz naše (vikend) kuće u Katunima, snimljeno prošlog Božića (2006.) A šaljem zato da se pohvalim: ja sam napravila nacrt za komodu, dala napraviti mramornu ploču, dala raditi stolaru, ali bez završne obrade, dakle da mi isporuči samo u sirovom drvetu. Pa sam se onda desetak dana bavila šmirglanjem, bojanjem, utrljavanjem 3 sloja lanenog ulja, postavljanjem ručkica (našla stare prekrasne, jednostavne, mesingane na Britancu)...
A ogledalo je isto napravljeno kod stolara, s umetnutim onim dijelom na vrhu isto s Britanca (prekrasan duboko rezbareni komad, možda s nekog ormara ili uzglavlja jednostrukog kreveta). Još me čeka obrada drvenog okvira jednim slojem prozirnog Beltona i utrljavanje lanenog ulja (još će potamniti). Jedva čekam!
Kad odemo dolje (valjda drugi tjedan) snimim još (svašta sam još radila tamo), pa pošaljem.
I sad hoću pohvale!
meni se jako sviđa, prvo sam mislila da je to nešt antikno, a kad ono ručni rad.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 23.02.2007., 18:07   #14
ovo je predobro! i tema je predobra, dajte pliz nastavite!
woman1 is offline  
Old 24.02.2007., 16:56   #15
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post

odlična ova ideja da si ogledalo stavila na uzglavlje od kreveta
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Old 24.02.2007., 18:46   #16
ne volim bas smedji namjestaj
jer mi starci obozavaju klasican stil i sve nam je smedje

al svaka cast Špranja
Hana_ is offline  
Old 24.02.2007., 18:49   #17
stolic/stalak /nesto za televizor
asimetrican je malo
to se bas i ne vidi
Hana_ is offline  
Old 24.02.2007., 20:19   #18
evo frizder

inace je nizi i siri
Hana_ is offline  
Old 24.02.2007., 20:23   #19
Slatko! I jedno i drugo!
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Old 24.02.2007., 20:33   #20
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post


Evo, to je detalj iz naše (vikend) kuće u Katunima, snimljeno prošlog Božića (2006.) A šaljem zato da se pohvalim: ja sam napravila nacrt za komodu, dala napraviti mramornu ploču, dala raditi stolaru, ali bez završne obrade, dakle da mi isporuči samo u sirovom drvetu. Pa sam se onda desetak dana bavila šmirglanjem, bojanjem, utrljavanjem 3 sloja lanenog ulja, postavljanjem ručkica (našla stare prekrasne, jednostavne, mesingane na Britancu)...
A ogledalo je isto napravljeno kod stolara, s umetnutim onim dijelom na vrhu isto s Britanca (prekrasan duboko rezbareni komad, možda s nekog ormara ili uzglavlja jednostrukog kreveta). Još me čeka obrada drvenog okvira jednim slojem prozirnog Beltona i utrljavanje lanenog ulja (još će potamniti). Jedva čekam!
Kad odemo dolje (valjda drugi tjedan) snimim još (svašta sam još radila tamo), pa pošaljem.
I sad hoću pohvale!
prekrasno
foxylady is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.