Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks
Korisničko ime
Lozinka

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2006., 08:40   #1
maestro
Registrirani korisnik

maestro Avatar

Registracija: Jul 2006.
Tantra i visestruki orgazmi

Evo ekipa malo da se dotaknemo i te teme.Zanima me da li je neko ima iskustva sa tantrickim sexom i kama sutrom i kakvi su dojmovi.Dosta sam procitao o tome ali nisam nikad probao u praksi to prakticirati pa me zanima zna li netko je li vrijedno truda.
maestro is offline  
Old 17.07.2006., 09:25   #2
Odraz
Klikni na zadnji potpis

Registracija: Apr 2006.
Ja kama prije 10 dana, a kama-sutra je već prošlost. Glavno je eksperimentirati kako sa partnerom voliš.
Odraz is offline  
Old 17.07.2006., 09:29   #3
maestro
Registrirani korisnik

maestro Avatar

Gledajte nisam mislio samo na prakticiranje nekih vratolomnih polozaja.Navodno je odredjenim vjezbama moguce postici visestruke orgazme koji traju duze i jaci su od obicnog praznjenja.Takodjer navodno muskarci mogu seviti koliko hoce bez svrsavanja sto mi se cini zanimljivim ali ne znam koliko je to stvarno moguce jer bez obzira da li ti triba dvi ure ili deset min kad tad ipak moras izbaciti diverzante.
maestro is offline  
Old 17.07.2006., 09:34   #4
Odraz
Klikni na zadnji potpis

Registracija: Apr 2006.
Moje osobno iskustvo je u vezi toga: Nemam ga, ne mogu ti pomoći.
Znam da mogu ševiti i dosta dugo i bez da svršim, pa bila i to nova jebačica. Možda nakon nekog vremena što jebeš ko zec ti postane normalno ne svršiti u prvih par min, a s praksom se može puno. To za produljeni orgazam i sl. nije u mojoj naravi pošto nisam jedan od onih koji voli razmišljati, sad ova vježba, sad ovako sad onako. Ne, sex je za mene spontanost, odnosno nikakva psihička priprema prije toga.
Odraz is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 17.07.2006., 09:49   #5
Ramzes
E gdje sam zaglavio ...

Ramzes Avatar

Registracija: May 2006.
Quote:
maestro kaže:
Gledajte nisam mislio samo na prakticiranje nekih vratolomnih polozaja.Navodno je odredjenim vjezbama moguce postici visestruke orgazme koji traju duze i jaci su od obicnog praznjenja.Takodjer navodno muskarci mogu seviti koliko hoce bez svrsavanja sto mi se cini zanimljivim ali ne znam koliko je to stvarno moguce jer bez obzira da li ti triba dvi ure ili deset min kad tad ipak moras izbaciti diverzante.
Svakako. Potvrđujem iz iskustva. Ali treba se potruditi, a osim tehnika KamaSutre morao bi prakticirati i jogu, te imati malo više ranijeg iskustva kako ne bi balio na svaku kad se skine gola.
Višestruki orgazmi postižu se nakon dugog vježbanja samokontrole, u principu je to momenat kada uspiješ zadržati spermu kada počinješ svršavati. Znači ne explodiraš, nego taj momenat malko ublažiš, ali vježbom možeš postići da traje duže od orgazma. Nešto kao orgazmični grč bez ejakulacije. Ustvari, uvijek malo iscuri, a sa prezervativom to nije isto, pa znači cura mora imati neki vid zaštite.
A ova duga ševa bez svršavanja, to je opće poznata stvar, i tu ne treba neka velika tehnika.

Ali džaba ti tehnika ako nemaš gdje umoćiti.
Old 17.07.2006., 10:04   #6
Enygma
Nevidljiva korisnica

Registracija: Mar 2006.
Zašto ševiti 2 sata? Ok, nije baš da je poželjno svršiti u prvih nekoliko minuta, ali ne vidim ni smisla ni užitka u tanculanju od sat-dva!?!
Ne znam kako kod drugih, ali meni je maksimum 10-15 minuta...
I da, kao što Odraz reče, spontanost mi je bitnija od nekakve koncentracije i samokontrole... ali, tko voli- nek izvoli
Old 17.07.2006., 10:09   #7
maestro
Registrirani korisnik

maestro Avatar

Quote:
Enygma kaže:
Zašto ševiti 2 sata? Ok, nije baš da je poželjno svršiti u prvih nekoliko minuta, ali ne vidim ni smisla ni užitka u tanculanju od sat-dva!?!
Ne znam kako kod drugih, ali meni je maksimum 10-15 minuta...
I da, kao što Odraz reče, spontanost mi je bitnija od nekakve koncentracije i samokontrole... ali, tko voli- nek izvoli
Pa mozda zato sta je bolje seviti dva sata nego gledati sapunice ili tako nesto.Ako uzivate u seksu,ne znam zasto se ne bi uzivalo duze vrimena.Naravno ne mislim da bi svaki seks trebao trajati duze od finala SP-a ali opet btno je da sami odlucite koliko ce te se karati.
maestro is offline  
Old 17.07.2006., 10:14   #8
Grazia
*

Registracija: Oct 2005.
Quote:
maestro kaže:
Evo ekipa malo da se dotaknemo i te teme.Zanima me da li je neko ima iskustva sa tantrickim sexom i kama sutrom i kakvi su dojmovi.Dosta sam procitao o tome ali nisam nikad probao u praksi to prakticirati pa me zanima zna li netko je li vrijedno truda.
Tantra yoga/sex je neka vrsta spiritualnog sexa koja me ne privlaci bas jer istocni misticizam mi je no-no.
Postoje tehnike za produzeni sex ili multiorgazam i bez toga.

Quote:

'Tantra teaches that lovemaking between a man and woman, when entered into with awareness, is a gateway to both sexual and spiritual ecstasy. In India, traditional Tantrikas spent many years under the guidance of a spiritual teacher and engaged in elaborate yogic rituals to purify and master the body and mind. These practices were intended to awaken the powerful psychic energies through which the adept could enter into higher states of consciousness When a disciple was deemed ready he or she partook in sexual rites with a partner.

Through the sacred act of love, they sought to merge the dual nature of their sexuality into an ecstatic union. Through this came the harmonization of their own internal masculine and feminine polarities and a realization of the blissful nature of the Self.'
Grazia is offline  
Old 17.07.2006., 10:22   #9
Enygma
Nevidljiva korisnica

Quote:
maestro kaže:
Pa mozda zato sta je bolje seviti dva sata nego gledati sapunice ili tako nesto.Ako uzivate u seksu,ne znam zasto se ne bi uzivalo duze vrimena.Naravno ne mislim da bi svaki seks trebao trajati duze od finala SP-a ali opet btno je da sami odlucite koliko ce te se karati.
Banaliziraš. Mislim da pretjerana konzumacija bilo čega dovodi do zasićenja.
Seks je u suštini zadovoljenje potrebe za kako tjelesnim, tako i duhovnim ispunjenjem, svako preveliko filozofiranje dovodi do postupnog zasićenja i neprestlanim traganjem za nečim većim i jačim... i gdje su onda granice?
Old 17.07.2006., 10:31   #10
maestro
Registrirani korisnik

maestro Avatar

Bas suprotno,mislim kako tantricki sex moze doniti nesto novo u vezu,poboljsati seksualni zivot i odnjeti ga na drugu razinu.Sex ne mora biti smo praznjenje,ne vidim zasto se u njemu ne bi uzivalo dugo i kvalitetno.
maestro is offline  
Old 17.07.2006., 10:39   #11
Enygma
Nevidljiva korisnica

Quote:
maestro kaže:
Bas suprotno,mislim kako tantricki sex moze doniti nesto novo u vezu,poboljsati seksualni zivot i odnjeti ga na drugu razinu.Sex ne mora biti smo praznjenje,ne vidim zasto se u njemu ne bi uzivalo dugo i kvalitetno.
Ne znam, svatko ima svoj način poboljšanja sexualnog života... i ne, nisam ni rekla da je sex pražnjenje, već upravo suprotno - ispunjenje, ali nekako mi draže da bude izazov, neka neobična mjesta, neobčne prilike i situacije nego svaki put uvijek isto... koliko sam čula o tantričnom sexu postoji nekoliko vježbi, ali princip je uvijek isti, sve ostalo su nijanse...malo mi dosadno i nezanimljivo sve to skupa izgleda.. više sam za one adrenalinske "šokove" kad me muž zavuče ruku pod haljinu ispod stola i tako nešto nego za psihičke pripreme i meditacije prije i za vrijeme seksa....
Mislim da sklonost ka tome uvelike ovisi o temperamentu pojedinca i da nije za svakoga...
Old 17.07.2006., 10:42   #12
maestro
Registrirani korisnik

maestro Avatar

Slazem se sa ovim zadnjim.Nemojte me krivo shvatiti,nisam mislio da treba zanemariti one impulsivne i vatrene seve iz vedra neba ali kazem da kad se ima vrimena moze se lipo imati jedan posteni maratonski sex na malo drugacijoj razini.
maestro is offline  
Old 17.07.2006., 10:47   #13
jimmy jazz
Banned

jimmy jazz Avatar

Registracija: Dec 2002.
ma kakav tantricki sex. to ti je ko da kazesh filozofski sex. tantra je naime filozofija, iako specijalna filozofija...krive stvari citas..stivo za sexom opsjednute i frustrirane zapadnjake..
Old 17.07.2006., 10:51   #14
farki_
Čovjek iz sjene...

farki_ Avatar

Registracija: Jun 2006.
Pošalji poruku preko Yahoo korisniku farki_
meni se više sviđa kama danas, nego kama sutra... zasto odgađati tu "kamu"...
Old 17.07.2006., 10:58   #15
Grazia
*

Quote:
maestro kaže:
kazem da kad se ima vrimena moze se lipo imati jedan posteni maratonski sex na malo drugacijoj razini.
A koja je to razina? Ujedinjena 'povisena osvjescenost'??? Ej pocmi sa hatha yogom pa se prebacis na tantru. Ali najprije moras naci nekog spremnog guru-a LOL.
Cini mi se da nisi bas upoznat sa tematikom...
Grazia is offline  
Old 17.07.2006., 11:15   #16
maestro
Registrirani korisnik

maestro Avatar

Quote:
Grazia kaže:
A koja je to razina? Ujedinjena 'povisena osvjescenost'??? Ej pocmi sa hatha yogom pa se prebacis na tantru. Ali najprije moras naci nekog spremnog guru-a LOL.
Cini mi se da nisi bas upoznat sa tematikom...

Ne triba ti nikakva joga samo malo samokontrole i vjezbe.A sta se tice razine,to je onaj nivo kad se na seks gleda malo drugacije nego,ajmo se prasniti u poluvremenu jer me zasvrbilo
maestro is offline  
Old 17.07.2006., 11:24   #17
Grazia
*

Quote:
maestro kaže:

Ne triba ti nikakva joga samo malo samokontrole i vjezbe.A sta se tice razine,to je onaj nivo kad se na seks gleda malo drugacije nego,ajmo se prasniti u poluvremenu jer me zasvrbilo
Tantra sex je vrsta yoge. U tome i je stvar.
Ali kuzim, ti zelis nauciti samo neke tehnike bez dodatnih 'duhovnih' elemenata -sto je OK.
Grazia is offline  
Old 17.07.2006., 11:27   #18
maestro
Registrirani korisnik

maestro Avatar

Naravno,who fucks duhovne elemente.Vazno je da karam from dusk till dawn.Kasnije se mozemo produhoviti.
maestro is offline  
Old 17.07.2006., 11:28   #19
jimmy jazz
Banned

jimmy jazz Avatar

Registracija: Dec 2002.
Quote:
Grazia kaže:
Tantra sex je vrsta yoge. U tome i je stvar.
Ali kuzim, ti zelis nauciti samo neke tehnike bez dodatnih 'duhovnih' elemenata -sto je OK.
pa joga je tantra, a tantra sex o kojem se ovdi prica nije tantra treba par godinica gadnog truda i askeze da bi se mozda moglo do toga dojti.
Old 17.07.2006., 11:33   #20
snošaj
Registrirani korisnik

Registracija: Jun 2005.
Opet cu reci: hvali more drz se kraja.
Nije to za svakoga jer je potrebno gro samodiscipline i rada na sebi da se do toga dodje. U suprotnom se mogu desit(iz prve ruke govorim) izuzetno lose stvari. Tantra nije zajebancija.
snošaj is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja