Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje
Korisničko ime
Lozinka

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Dječje zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2013., 14:55   #121
Puff77
Registrirani korisnik

Puff77 Avatar

Registracija: Mar 2011.
Pozdrav! Prije kojih mjesec dana probudila sam se i nisam mogla stati na stopalo. Bol je bila na vanjskoj strani lijevog stopala koje je nateklo i bilo je crveno. Nakon par dana sam otišla liječniku i na snimanje, ali nisu ništa neobično pronašli i samo su rekli da ležim i odmaram. Eventualno je splasnulo i bilo je tragova modrice (ali blago plavkasto) :/ Samo da napomenem, ne mogu se sjetiti da sam išta navinula ili krivo stala, jednostavno sam se probudila s boli... Prije 6 godina mi je sve bilo identično, samo na desnom stopalu, ali tada su mi na snimanju rekli da je nacikla neka koščica. Sad je već prošlo skoro mjesec dana i još osjećam ponekad bol i strah me da nije nešto s ugrušcima i sl. Hvala na svakom savjetu i pomoći. Btw. imam 24.god.
Puff77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 14:17   #122
jaks
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2013.
Imam problem sa palčanom kosti lijeve noge,lagano ispupčenje koje se pojavilo unatrag godinu,dvije.Nije da jako boli,ali neugoda se javlja ponekad kod određenih pokreta i bojim se da ne ode u hallux.Nije bilo nikakvih povreda ili vanjskih utjecaja koje su mogle dovesti do toga.Kako to riješiti?
jaks is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja