Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 17:47   #1
Što je najgore što vam je netko uradio?

Mislim na boli duševne prirode...

Evo ja ću prva...Izašla sam nedavno iz duže veze jer...osjećaji su čudna stvar... Zavolila sam momka kojem nikad nije bilo do ničega, flegma teška. Nikad nije smatrao da je veza nešto što zahtjeva trud.
Ja kad se nečeg uhvatim to ne puštam (što je očito mana)
I sve je bilo super prvu godinu. Onda je njemu dosadilo, sex posta dosadan, on nikad nije za priće o ničemu (jako je zatvoren) pa tako ni o sexu, ni promjena u vezi i razno raznim stvarima....

Stvar je završila tako da sam ja stalno pokušavala popravit stvari, ali on nikad nije bio za to. Usto mu je umirao otac pa sam ja tu bila tolerantna maximalno i često gutala i šta nisam trebala...Ja sam bila sve gora jer sam bila ne sritna, usamljena, tužna, a volila sam ga (i da, znam, bila sam mlada i glupa) i nisam želila prekinit. Pokušali smo na kraju i s prekidima kad je počeo prićat da me voli ali mu je napeto iživit se jer sam mu ja prva...

Ja sam prekinila prva. Rekla mu još da mi je možda napet njegov prijatelj da ga malo opalim po glavi... I dobro ga je opalilo, ali mi to nikad nije oprostia. Sad ispada da sam ja kriva jer sam bila ne sritna, ne zadovoljna, razočarana, ljubomorna kad je izlazio s drugima...

Ma jezivo. I glupo.

I sve sam to prevladala, bila sam malo frustrirana zadnjih miseci jer nemam 17 godina više i nisam tip cure na kakve se on pali, i dodaj tome PMS još

Ne volim ga više (to mi je garant sad faza negiranja), shvaćam da sam napravila puno krivih poteza i da sam sama kriva.

Ali me strah da ču ostat razočarana i sama jer me strah riskirat s nekim drugim. Krivo sam izabrala ovaj put i zato stvarno patim ko nikad prije u životu. Ustvari, nikad mi srce nije bilo slomljeno i iskreno ne želim više nikad ovo proć.

Ne možemo kontrolirat osjećaje (kad su već čvrsti autosugestivne metode ne pale), i sve će to proći, znam. Meni je ovo bila prva ljubav i prva zaljubljenost. Dogodilo se jer se poklopilo puno čimbenika. I dugo sam bila dobra s njim nakon prekida i 'shvaćala ga' jer je meni tako bilo lakše. Sad mi je ponos proradia, i makla sam ga skroz iz života, i ne prestajem plakat ima dva dana.

Sad tek shvaćam koliko me povridia, koliko me razočara, koliko sam sama i ljuta na njega jer nije bia uz mene kad su se dogadale neke stvari (koje nisu za forum) koje su me doslovno slomile.

Ljuta sam na sebe jer sam jadna prvi put u životu. Uvik sam znala sta želim, to sam i dobivala. Nikad se nisam kajala zbog ičeg što sam napravila, teško me slomit inače, ali kad je srce slomljeno u pitanju... Prvi put se bojim jer sam slaba.

Živim svoj život, imam hrpu prijatelja, imam zanimacija, hobbia, posla, planova za budućnost... Ali ostat će uvik činjenica da mi je prva ljubav slomila srce i da nije bio netko tko me voli, bio mi je samo 'momak' i ništa više. Ja sam živila u nekom svom filmu i ispada da je sve bila laž...

Kad sam sretna sve mogu, nema mi kraja. Kad se osječam voljeno mogla bi zvizde s neba skinit, našla bi način!
Sad se osječam slabo, ko da me pola nema. I čekam da prođe već 4 miseca i ne prolazi. Samo sam sve...bezosječajnija.

Strah me da ću se pretvorit u frustriranu ženu nekog superproduktivnog magnata čija djeca ručaju u McDonaldsa i pišu referate o zdravoj hrani dok se mama kljuka antidepresivima i brine o svojim mačkama!
Ili ću bit frustrirana stara žena koja se cili život sakrivala iza karijere jer se boji slomljenog srca, pa se nije ni udala, ali svejedno ima 150 mačaka...

Sve prolazi znam, ali nekad iskreno 'oprosti' puno znači, a on još tvrdi da on nije za ništa kriv. Znam da ja nisam, ali se bojim da bi mogla bit kriva u sljedećim vezama zbog straha da nisam dovoljno dobra, zbog ljubomore, ne znam...

Svašta sam prošla u životu, nisam mamina maza ni baš mirna curica.
Ali najgore što mi je netko uradio u životu je bilo kad mi je rekao da me voli i da želi život s menom provest, a to nije mislia.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:03   #2
Još je gore šta sam zbog njega postala forum freak pa se sramotim ovako javno umisto da idem na sunce
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 19:19   #3
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post

I sve sam to prevladala, bila sam malo frustrirana zadnjih miseci jer nemam 17 godina više i nisam tip cure na kakve se on pali, i dodaj tome PMS još

Ali me strah da ču ostat razočarana i sama jer me strah riskirat s nekim drugim. Krivo sam izabrala ovaj put i zato stvarno patim ko nikad prije u životu. Ustvari, nikad mi srce nije bilo slomljeno i iskreno ne želim više nikad ovo proć.



Strah me da ću se pretvorit u frustriranu ženu nekog superproduktivnog magnata čija djeca ručaju u McDonaldsa i pišu referate o zdravoj hrani dok se mama kljuka antidepresivima i brine o svojim mačkama!
:
A joj. Zašto ljudi se upuštaju u veze s nekim čiji tip žene je nekakva drugačija cura. Pa daj si sad kad si slobodna pronađi "svog tipa". Ali ne svog oficijelno, nego tipa koji je bio tvoj tip..i prije nego što ste se upoznali.
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 23:20   #4
Mudro zboriš,radim na tome
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 12:53   #5
Rekao je: "Kladim se da CroCop ne mora nikad sam vjesati svoj ves."
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 22:49   #6
Nisam imala problema sa deckima do sada..Bila na kavi sa jednim tipom rekao je da će se javit..Moja tzv. "prijateljica" je znala da se on meni sviđa i da smo bili na kavi..I bez mog znanja ga je prvo opsjedala na mobitel sa porukama da se nađu na kavi..On ju je odbio, i njoj to nije bilo dosta nego bez mog znanja se uvalila u njegovo društvo dok je nešto slavio i tada ju je odbio..I to sve meni iza leđa je radila, dok nisam saznala..Nije mi ništa htjela reć, ponašala se kao da se ništa ne događa. Dok sam saznala poslala sam joj poruku na mob. da sve znam i da me ostavi na miru. Njoj to nije bilo dosta pa mi je poslala e-mail sa izjavama kao kak se ona druzi sa tim tipom i kao da se upoznavaju, a kak je glupa a meni je sam taj tip rekao da ju je odjebo jos pred svojim prijateljima, zato što zna da mi je prijateljica..To se zove PRIJATELJICA!!! Fakat mi se takve osobe gade.
Adrianna2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 23:24   #7
Najgorije sto mi se desilo je kada se rodena mater gadila na mene (mrzila me je , i sama je to u trenutcima na jedan ili drugi nacin priznala ) to fakat boli. Dobila je nogu nakon 32 godine psihickog izivljavanja , manipulacija i mrznje nadamnom (drhtala sam i poslije povracala koliku je moc imala nadamnom ) . Dati nogu roditelju zauvjek je nesto strasno za dozivjeti....Muskarci su me povrijedili , neke sam ja .... ali ona me je povrijedila najvise

ps. jednom (bila sam 12) naterala me da polizem sol sa poda koju sam iz nervoze prosula...moram reci da smo imali punu kucu gostiju .tad me je najvise ponizila
adda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 02:17   #8
to mi i sad radi... jer si puštam... u nadi da će shvatit da mi je bitna osoba u životu. i da nisam ja u kurcu u cijeloj priči.
i da će shvatit da mora se potrudit i moć nešto drugo reć osim neznam, šta ti predlažeš...
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 02:32   #9
Quote:
Adrianna2710 kaže: Pogledaj post
Nisam imala problema sa deckima do sada..Bila na kavi sa jednim tipom rekao je da će se javit..Moja tzv. "prijateljica" je znala da se on meni sviđa i da smo bili na kavi..I bez mog znanja ga je prvo opsjedala na mobitel sa porukama da se nađu na kavi..On ju je odbio, i njoj to nije bilo dosta nego bez mog znanja se uvalila u njegovo društvo dok je nešto slavio i tada ju je odbio..I to sve meni iza leđa je radila, dok nisam saznala..Nije mi ništa htjela reć, ponašala se kao da se ništa ne događa. Dok sam saznala poslala sam joj poruku na mob. da sve znam i da me ostavi na miru. Njoj to nije bilo dosta pa mi je poslala e-mail sa izjavama kao kak se ona druzi sa tim tipom i kao da se upoznavaju, a kak je glupa a meni je sam taj tip rekao da ju je odjebo jos pred svojim prijateljima, zato što zna da mi je prijateljica..To se zove PRIJATELJICA!!! Fakat mi se takve osobe gade.
hmm,,...
mnostvo je takvih kvazi jaranica, same guzicarke!
Ali pogledaj s vedrije strane, mene je sestra napuucala, al ne bi ona mogla da je makar on bio kako treba... Stoga, ne zna se kome je vise povrijedio...
Moj frajer ili sestra koji su se previse dugo jebavali iza mojih ledja...
__________________
...Ljubezen je kot sen - lahko je mirna, umirjena, lahko pa divja in nekontrolirana...
moon_child is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 03:19   #10
Quote:
moon_child kaže: Pogledaj post
hmm,,...
mnostvo je takvih kvazi jaranica, same guzicarke!
Ali pogledaj s vedrije strane, mene je sestra napuucala, al ne bi ona mogla da je makar on bio kako treba... Stoga, ne zna se kome je vise povrijedio...
Moj frajer ili sestra koji su se previse dugo jebavali iza mojih ledja...
Grozno..pa ja sam mislila da toga ima samo u nekom filmu.fakat više ne znaš kome da vjeruješ..
Adrianna2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 14:26   #11
bilo je zaljubljen u mene kao i ja u njega, a prohodao je s mojoj najboljom frendicom koja mi to čak nije ni rekla
bio je to 7. razred i šokirana sam da mi se slične situacije događaju i sada, 20tak godina kasnije.
još uvijek dajem idiotima da mi lome srce i krive ljude zovem prijateljima.
neki ljudi nikada ne nauče

ah život
__________________
stisnimo se
sardina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 17:19   #12
Najgore? sjebala me meni najdraža ženska(jedina) osoba koju sam imao u životu, prijateljica za koju bi dao ruku u vatru. Zaljubila se u mene i prihvatio sam to, zatim je sve usrala. Boli kad se toga sjetim, više se nemogu/neželim ni čut sa njom.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 20:05   #13
najgora emocionalna bol- decko i prijateljica su napravili budalu od mene
on i jedna moja "dobra" prijateljica su se znali od malena i prije puno godina su bili par, a poslije najbolji prijatelji. osjecala sam se uzasno krivom sto ga volim jer mi je ona prijateljica a oni su imali proslost. zbog toga sam trpila svasta od njih dvoje jer su "najbolji prijatelji" (npr. tusirali su se goli skupa), a kad sam ga ipak jedne veceri ostavila jer to nisam mogla vise trpiti (do zadnjeg je trenutka poricao da ima nesto vise izmedju njih) i sutradan dosla do nje, nasla sam ga u njenom krevetu kako spava
miracidij u mom srcu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 20:17   #14
Quote:
sardina kaže: Pogledaj post
još uvijek dajem idiotima da mi lome srce i krive ljude zovem prijateljima.
neki ljudi nikada ne nauče

ah život
na veliku jebenu žalost, potpisujem ovo
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 22:05   #15
ja sam nova ovdje, ali mi se topic recimo svidio, pa sam htjela i ja nesto reci o tome...
imala sam prijateljicu, najbolju, od 3.razreda osnovne, ono nerazdvojne. prije neke 2 god sam prekinila s deckom s kojim sam prvi put spavala itd, koji mi je ono jako puno znacio. bilo je to bolno za oboje. no, onda je ona uskocila, tjesila njega, ne mene, i tako, oni su sad zajedno 2 godine, i prave se kao da se nista nije dogodilo..... i sto je jos gore, ja sam nedavno prekinila s deckom do kojeg mi je stvarno stalo i bez kojeg stvarno ne mogu, i ona mene pita- pa kako je njemu? jel njemu dobro, ili mu je isto kao tebi? molim? pa da sad i njega ide tjesiti? strasno.... a da ne nabrajam dalje sto mi se sve u zivotu desilo sto se tice prijatelja, ono, stvarno danas vise nikomu ne mozes vjerovati... prejadno.
v.i.p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 23:29   #16
najgore...hmmmm
jedan frend je bacio lopticu mom psu na cestu sa tri brze trake.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 21:24   #17
Dečko je nakon prekida završio sa svojom "prijateljicom".. par mjeseci nakon toga,mi smo se pomirili,a ja to naravno nisam smjela saznat,pa mi je mjesecima u vezi lagao. A što je najgore,kad sam ja počela sumnjat i posvađao se nekoliko puta samnom da pretjerujem,da sam ljubomorna..ovo,ono.. mah
Ukratko,to je najgore..
zasad.
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 22:40   #18
Quote:
sardina kaže: Pogledaj post
bilo je zaljubljen u mene kao i ja u njega, a prohodao je s mojoj najboljom frendicom koja mi to čak nije ni rekla
bio je to 7. razred i šokirana sam da mi se slične situacije događaju i sada, 20tak godina kasnije.
još uvijek dajem idiotima da mi lome srce i krive ljude zovem prijateljima.
neki ljudi nikada ne nauče

ah život
na moju veliku zalost- potpisujem ovo gore napisano... i izgleda da nikad necu nauciti neke stvari
Megy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 22:04   #19
mislim da se nisam osjecala gore nego kad mi je ko fol najbolja prijateljica ukrala neke novce kad je bila kod mene.

Isti dan sam je nazvala,jer sam znala vrlo dobro da se radi o njoj,lijepo joj rekla da tu svotu ima vremena do sutradan da mi vrati,inace ce njeni starci saznati za svakojake njene vesele akcije. I naravno,vratila novce,pokunjeno,iako je i dalje tvrdila kao nije ona,nije me mogla u oci pogledat,niti ispricat se.

Naravno,izbrisala sam je iz zivota potpuno.
__________________
oka tvoja dva suzama ne daju da teku,noć je prokleta,nedjeljna...
fever is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 23:08   #20
Kad je bilo najteže...otišla...baš jadno...još uvijek se osjećam izdanim....

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.