Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2007., 12:39   #1
Muški nakit

Volite li nakit na muskarcima? Meni je predobro kad decko nosi neki prsten, onako malo deblji, srebrni obavezno.

Zlato i debele lance ne volim nikako.

A vi? A vi?
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 13:11   #2
meni to nije nešto.. imam poznanika koji nosi hrpu nakita, prstenja i ogrlice i to mi je baš bezveze. moj dragi ne nosi nakit i to mi je ok, ali ne bi mi smetalo da je umjereno.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 01:31   #3
joj
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 21:39   #4
(Modno) Prstenje na muškarcima

Eto budući da nigdje nisam naišao na tu informaciju, a fakat me zanima, a to je... Na koje muški prst staviti prsten??? Pri tome ne mislim na burme and stuff nego obične srebrne/platinaste/čelične prstene kakvi se mogu kupiti u svakom boljem đinđa šopu... (ili u dubravi) Ugl, sad ću 18, furam markice and stuff, i obavezno ručni sat... Zanima me gdje mi mogao staviti prsten(ili više njih) a da ne izgleda previše napadno i pederski, nego onako, fency lol... i jedno podpitanje za cure, jel vas prstenje na ruci privlači il odbija???
gigi172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 22:26   #5
baš ne znam na koji bi brst mogao staviti .Ali da li me to privlači pa najviše ovisi o tipu muškarca a i samom prstenu.Znam jednok tipa doduše starije i nosi zlatni prsten onako kockasto sa zelnim kamenom i fora mi stoji jer ima dosta jaku ruku.Uglavnom veliki prsteni na malim rukama fuj.Veliki i mali prsteni na normalnim rukama ovisi o tipu.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 23:52   #6
mrzim vidjeti prsten na decku! fuj!
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 00:02   #7
meni se osobno ne sviđaju prsteni na dečkima, ali nekima znaju jako dobro stajat, al kak je već spaljena napisala- ako imaš male prste nikako neki veliki prsten..
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 00:03   #8
Prsten?? Nee..
Sheena the Punk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 01:38   #9
meni je jebacki na malom prstu
sarchi... is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 01:42   #10
odvratno.
no na palcu mi je ponekad ok, ali ne metro verzije koje ti preferiraš, kako mi se čini.
Jedri mala jedrilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 02:07   #11
Quote:
gigi172 kaže: Pogledaj post
Eto budući da nigdje nisam naišao na tu informaciju, a fakat me zanima, a to je... Na koje muški prst staviti prsten??? Pri tome ne mislim na burme and stuff nego obične srebrne/platinaste/čelične prstene kakvi se mogu kupiti u svakom boljem đinđa šopu... (ili u dubravi) Ugl, sad ću 18, furam markice and stuff, i obavezno ručni sat... Zanima me gdje mi mogao staviti prsten(ili više njih) a da ne izgleda previše napadno i pederski, nego onako, fency lol... i jedno podpitanje za cure, jel vas prstenje na ruci privlači il odbija???
ne volim prstenje,kao puno prstenja po rukama muskaraca ali ako ima lijepe ruke,duge prste i ako mu tako nesto prema stilu pase-definitivno me moze privuci.kolko ja vidam na komadima,obicno furaju prstene na srednjem prstu(bijeli) ili pak na malom(crni)-jedan mi je dovoljno..sve vise od jednog je ghetto i kindurenje.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 02:09   #12
Quote:
sarchi... kaže: Pogledaj post
meni je jebacki na malom prstu
jest ali ne stoji svakome.moj bivsi je firao na malom,ali kad se skockao,bio ke komad i pol..izgledalo je fakat jebacki.imao je lijepe ruke i duge prste i sve to kaj je potrebno da prsten dobro zgleda.a sadsnji ima na srednjem..to mi je isto cool.ako mu ide sa stilom.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 15:04   #13
pa eto za informaciju, imam dugačke prste, normalne veličine... igrao sam košarku 12 godina tak da imam solidnu figuru...
gigi172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 16:27   #14
PAostaj sliku ruke ,najbolje ćemo procijeniti tako.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 21:00   #15
pozdrav svima!
neznam gdje da postam svoje pitanje, gkupo mi otvarati novu temu pa cu to ovdje pitati

da li vam se svidja kad muskarac nosi lanac /lancic, srebrni/ zlatni, manji, veci? vidkjiv ili jedva primjetan?

ili je to seljacki i zapravo karakteristicno samo za neke cajkarose?
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 21:23   #16
Meni je jako seljacki i za cajkarose. Osim ako je tip totalni r'n'r i umije to iskombinirati.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 23:57   #17
Lijepo je dok ima sat,narukvicu,ogrlicu ili prsten, ali bas kao sto kaze cinnamon girl ako ga zna iskombinirati (isfurati). Ok ako ima samo jedno od toga na sebi, ali sve no-no,tad je to teska cajka!Ja sam svom decku kupila narukvicu od disesela i lijepo ju isfura samo dok ide vani, evo slike s neta:
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 00:58   #18
Ova je bas kul.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 15:06   #19
da, ovo je nice!
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 18:45   #20
Muski zlatni lančići

Pa evo zanima me sto vi mislite o muskim zlatnim lančićima??
Napisite svoje misljenje
__________________
Respect all,fear no one!!
HDD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.