Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema
Korisničko ime
Lozinka

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2011., 13:32   #6561
arvveen
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2009.
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
gdje si bila u Sloveniji i koju kiddy si kupila?
U Brežicama, obe su Kiddy Guardian Pro.Ali su kupljene u proljeće ,ne sada.I jako smo zadovoljni u njoj, sad je trenutno fora lizati prst i pisati po onom crnom na jastuku.Mislili smo uzeti onu podlogu za pisanje i olovku, ali vidim da nema potrebe
Oprostite zbog datuma
Kako po novome se povrat poreza više ne diže u dućanu već na mjestima za Tax free, pazite tko ima karticu od dućana da je na njegovu putovnicu i Tax free.Mi se zezli račun je na mene, a formular na supruga i na granici u mjenjačnici nije mogao podići povrat, sva sreća nijej puno 5 eura.Probat ćemo u West Gatu, možda oni ne paze toliko.
arvveen is offline  
Old 23.07.2011., 14:38   #6562
jerry16
Registrirani korisnik

Registracija: May 2011.
Quote:
arvveen kaže: Pogledaj post
U Brežicama, obe su Kiddy Guardian Pro.Ali su kupljene u proljeće ,ne sada.I jako smo zadovoljni u njoj, sad je trenutno fora lizati prst i pisati po onom crnom na jastuku.Mislili smo uzeti onu podlogu za pisanje i olovku, ali vidim da nema potrebe
Oprostite zbog datuma
Kako po novome se povrat poreza više ne diže u dućanu već na mjestima za Tax free, pazite tko ima karticu od dućana da je na njegovu putovnicu i Tax free.Mi se zezli račun je na mene, a formular na supruga i na granici u mjenjačnici nije mogao podići povrat, sva sreća nijej puno 5 eura.Probat ćemo u West Gatu, možda oni ne paze toliko.
Hvala ti,
jerry16 is offline  
Old 23.07.2011., 15:02   #6563
danka 29
Registrirani korisnik

danka 29 Avatar

Registracija: Sep 2007.
Quote:
Dancica kaže: Pogledaj post
ja idem u ponedjeljak u brezice i bas sam ih pitala , receno mi je da akcija vrijedi jos u ponedjeljak
vrijedi, 25. je u pon

bila danas, pazarila Kidfix (elis, crveno crna), na akciji bila 179, dobili 30 eura bonova (iskoristit ćemo za ljetnu navlaku!), i 30 eura DDV.a, daklem 119 eurića (bila je 209), ja zadovoljna, na granici prijavili i rekli možete dalje, pa pa
Old 23.07.2011., 15:53   #6564
anouk
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2007.
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Jednostavno je. Između djetetovih nogu je polugica, stisneš i povučeš ako želiš dijete u više ležećem položaju ili gurneš u sjedalo da vratiš u sjedeći
Ja imam Duo plus i sidro, i nije mi sasvim lagano povući tu polugu za ležeći položaj sa vozačevog mjesta (kad npr. vozim sama). Poanta je da taj pojas bude zategnut (zato ima i onu kontrolnu zelenu 'trakicu'), ali onda mi je teško potegnuti sjedalicu u ležeći položaj.... kako to tebi ide?

Ali malac je zadovoljan sjedalicom, bili smo sad na dužem putu i to sami, i vozio se bez problema, njurganja i sl.... dio puta je odspavao. Inače stolica za 5!!
anouk is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 23.07.2011., 17:11   #6565
lianne
žena zmaj

lianne Avatar

Registracija: Nov 2005.
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Lianne jesi razmišljala o cybex pallas, u tintiliniću s gotovinskim popustom mislim da budu oko 1500. Ako hoćeš nađemo se da je malac isproba
ma ja ti njega ponesem,pa ga tamo guram po AS
u tintilinicu trenutno nemaju nista od skupine 1..sve prodano..i ne zna kad ce dobivati..imaju samo 0 i dvije AS skupine 3
moram otici do baby centra vidjeti situaciju..na razinama je izbor koji sam navela..(tamo sam isla prvo cirnuti jer imam 100 kn iz babybonusa)
Old 23.07.2011., 20:03   #6566
anouk
Registrirani korisnik

Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Nazvala sam Kiku za taj pojas TT (za sidrenje). Nema ga za kupiti
Pa to je stvarno za po....ludit!!!
Ostavila sma podatke i rekla je da će provjeriti da li se može posebno naručiti taj TT pojas...

Sad mi nude da vratim tu sjedalicu (naravno, rekla sam da ju još nismo koristili ) i uzmem neki model TT (koja ima i pojaseve u cijeni i skuplja je 500kn)??? WTF???
Stvarno bi ih trebalo posjetiti i pisati knjigu žalbe na totalno needucirano osoblje
Možeš ga naručiti u Sloveniji - ja sam svoju duo plus kupila u Tintiliniću u svibnju, ali nisu imali niti sidro (TT) niti ljetnu navlaku. Obećali su nabaviti kod slijedećeg uvoza i javiti mi - što se još uvijek nije desilo.
Ali sam zato u Slo poslala mail sa narudžbom, i u roku od 7 dana su imali oba artikla u dućanu. Mislim da je TT bio cca 30-ak EUR.
anouk is offline  
Old 23.07.2011., 20:13   #6567
kika78
život je lijep...

kika78 Avatar

Registracija: Jun 2008.
Quote:
anouk kaže: Pogledaj post
Možeš ga naručiti u Sloveniji - ja sam svoju duo plus kupila u Tintiliniću u svibnju, ali nisu imali niti sidro (TT) niti ljetnu navlaku. Obećali su nabaviti kod slijedećeg uvoza i javiti mi - što se još uvijek nije desilo.
Ali sam zato u Slo poslala mail sa narudžbom, i u roku od 7 dana su imali oba artikla u dućanu. Mislim da je TT bio cca 30-ak EUR.
Hvala ti puno ali koji post kasnije sam javila da se ipak može naručiti i u Kiki (oni tam nemaju pojma kaj prodaju )
Old 23.07.2011., 20:18   #6568
anouk
Registrirani korisnik

Sorkač, propustila sam vidjeti
anouk is offline  
Old 23.07.2011., 21:14   #6569
Mme Pipi
mala čarobnica

Mme Pipi Avatar

Registracija: Feb 2006.
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
ma ja ti njega ponesem,pa ga tamo guram po AS
u tintilinicu trenutno nemaju nista od skupine 1..sve prodano..i ne zna kad ce dobivati..imaju samo 0 i dvije AS skupine 3
moram otici do baby centra vidjeti situaciju..na razinama je izbor koji sam navela..(tamo sam isla prvo cirnuti jer imam 100 kn iz babybonusa)
Znam, bila sam jučer tamo. Možda ti mogu naručiti ili povući iz nekog drugog dućana. U svakom slučaju, ako budeš htjela isprobati javi
Mme Pipi is offline  
Old 24.07.2011., 09:53   #6570
jerry16
Registrirani korisnik

cure je li ima koja od vas da je nedavno bila u Kopru? Zanima me kakav im je izbor kiddy autosjedalica išla bih sutra, pa da ne idem bezveze.
jerry16 is offline  
Old 24.07.2011., 10:40   #6571
jerry16
Registrirani korisnik

Quote:
danka 29 kaže: Pogledaj post
vrijedi, 25. je u pon

bila danas, pazarila Kidfix (elis, crveno crna), na akciji bila 179, dobili 30 eura bonova (iskoristit ćemo za ljetnu navlaku!), i 30 eura DDV.a, daklem 119 eurića (bila je 209), ja zadovoljna, na granici prijavili i rekli možete dalje, pa pa
da li se bonovi mogu odmah isti dan iskoristiti ili moraš doći neki drugi put?
jerry16 is offline  
Old 24.07.2011., 10:48   #6572
danka 29
Registrirani korisnik

danka 29 Avatar

Quote:
da li se bonovi mogu odmah isti dan iskoristiti ili moraš doći neki drugi put?
nismo ih mogli isti dan iskoristit, rekla teta na blagajni iza 25. kad završi akcija, tak da ćemo se bajkom zaletit drugi vikend po DDV i presvlaku
Old 24.07.2011., 10:50   #6573
Dancica
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2006.
ja se nadam da se mogu iskoristiti odmah jer od tih bonova za kolica i video alarm taman namjeravam kupiti onaj biciklic ala ride a bike
Dancica is offline  
Old 24.07.2011., 10:51   #6574
jerry16
Registrirani korisnik

Quote:
nismo ih mogli isti dan iskoristit, rekla teta na blagajni iza 25. kad završi akcija, tak da ćemo se bajkom zaletit drugi vikend po DDV i presvlaku
a do kada vrijedi bon, pošto meni i nije baš da mogu s bajkom
jerry16 is offline  
Old 24.07.2011., 10:52   #6575
Dancica
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2006.
aaaaaaaaaaaa tek sad vidim
to mi totalno koma..... fakat mi se neda ici jos jednom a vec sam mislila samo popiti kavicu u route 66 i vratit se po DDV
Dancica is offline  
Old 24.07.2011., 10:52   #6576
danka 29
Registrirani korisnik

danka 29 Avatar

Quote:
a do kada vrijedi bon, pošto meni i nije baš da mogu s bajkom
2 mjeseca, do 25.9.
Old 24.07.2011., 10:53   #6577
jerry16
Registrirani korisnik

Quote:
2 mjeseca, do 25.9.
mislim da ovaj detaljčić moj muž ne mora saznati
jerry16 is offline  
Old 24.07.2011., 10:56   #6578
danka 29
Registrirani korisnik

danka 29 Avatar

Quote:
mislim da ovaj detaljčić moj muž ne mora saznati
moj takve stvari uvijek sazna kad više nema izbora (kod nas bajk=motor pa mu nije problem bio kad sam napomenula pa doći ćemo po navlaku drugi vikend a njemu dodala da navlaka stane u kofer na motoru , stvar elegantno riješena )
Old 24.07.2011., 11:01   #6579
jerry16
Registrirani korisnik

Quote:
moj takve stvari uvijek sazna kad više nema izbora (kod nas bajk=motor pa mu nije problem bio kad sam napomenula pa doći ćemo po navlaku drugi vikend a njemu dodala da navlaka stane u kofer na motoru , stvar elegantno riješena )
pa i ja ću se sutra "iznenaditi" kad mi pri plaćanju kažu da se bon može iskoristiti od 26.07.
jerry16 is offline  
Old 24.07.2011., 20:37   #6580
Chuchulberry
Registrirani korisnik

Chuchulberry Avatar

Registracija: May 2010.
Razmišljam o kupnji as Kiddy. Vidla sam da u Kiki imaju Kiddy comfort, a u Baby centru guardian pro, al ne mogu skužiti razliku, dal neko možda zna? I eventualno gdje još ih ima za kupiti?
Chuchulberry is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja