Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2007., 21:21   #1
Dražen Petrović - utakmice!

Pozdrav! Imam veliku kolekciju legendarnih utakmica Dražena Petrovića ( i još puno drugih ) na dvd-ima, pa ako ima netko zainteresiran za bilo kakvu suradnju ili da ima neku staru utakmicu ( ne mora biti od Dražena Petrovića ),neka se javi, šaljem popise utakmica, E-mail: [email protected]
utakmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 23:17   #2
Quote:
utakmica kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Imam veliku kolekciju legendarnih utakmica Dražena Petrovića ( i još puno drugih ) na dvd-ima, pa ako ima netko zainteresiran za bilo kakvu suradnju ili da ima neku staru utakmicu ( ne mora biti od Dražena Petrovića ),neka se javi, šaljem popise utakmica, E-mail: [email protected]
a ne bi ti to sve lijepo stavio na torrent pa podijelio sa narodom?
Samo pitam.
__________________
Oholost, Škrtost, Bludnost, interista/romanista, Neumjerenost u jelu i piću, Srditost, Lijenost
2004/05 Juventus, 2005/06 Juventus, 2006/07 nije odigrano, 2007/08 Juventus, 2008/09 AC Milan, 2009/10 ?
EnzoGiovanni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 14:56   #3
Quote:
enzogiovanni kaže: Pogledaj post
a ne bi ti to sve lijepo stavio na torrent pa podijelio sa narodom?
Samo pitam.
Pozdrav! Nisi jedini sa ovim prijedlogom,ali ništa od toga, jer ni ja nisam došao do ove kolekcije na tako lagan način, već je skupljam 15 godina.Neka se narod potrudi, nabavi neke dobre utakmice ( Cibona, Jugoplastika, Nba finala odlučujuće utakmice, Ex-Yu...), jer i razmjena dolazi svakako u obzir ( isključivo utakmice u dvd formatu, ili vhs pa ću sam prebacit ).
utakmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 00:41   #4
hm..kakva je kvaliteta?
bi prodao taj dvd?
__________________
nisam u điru
kinfa84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 20:05   #5
Dražen Petrović - utakmice

Quote:
kinfa84 kaže: Pogledaj post
hm..kakva je kvaliteta?
bi prodao taj dvd?
Pozdrav!Kvaliteta je s obzirom na sve okolnosti ( starost, prebačeno sa vhs-a...) dosta dobra.Ne radi se samo o jednom dvd-u,već više od 80 dvd-a. Na svakom je po jedna utakmica ( cijela ).Ako je netko zainteresiran, ili ima bilo kakvu dobru utakmicu za razmjenu, neka se javi, šaljem popise utakmica.E-mail: [email protected]
utakmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 20:19   #6
Sto ne mogu ovih glumaca.

Daj cjenovnik izvjesi, probaj sta zaraditi

Sad su svi koji stavljaju stvari na torrente idioti, a ti pametan, jelte.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 15:32   #7
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Sto ne mogu ovih glumaca.

Daj cjenovnik izvjesi, probaj sta zaraditi

Sad su svi koji stavljaju stvari na torrente idioti, a ti pametan, jelte.
Pozdrav! Od 400 utakmica koliko trenutno imam, samo sam jednu skinuo uz pomoć torrenta,sve ostale sam ili snimio sa tv, razmjenio, kupio.Pa ako netko ima neke dobre utakmice , neka se javi, pa ćemo se razmjeniti.E-mail: [email protected]
utakmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 13:46   #8
Jel imaš legendarno finale 1976. Peta utakmica Boston - Phoenix i nakon tri produžetka pobijedi Boston. Poznato još i kao "Greatest game ever"???
Daj Bože da imaš jer bi to tako volio pogledat.
b-baller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 20:57   #9
Quote:
b-baller kaže: Pogledaj post
Jel imaš legendarno finale 1976. Peta utakmica Boston - Phoenix i nakon tri produžetka pobijedi Boston. Poznato još i kao "Greatest game ever"???
Daj Bože da imaš jer bi to tako volio pogledat.
Pozdrav! Uskoro bi tu utakmicu trebao nabavit.E-mail: [email protected]
utakmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 19:00   #10
Pozdrav! Muzej Dražena Petrovića otvoren za posjetitelje. Pon - pet 10 - 17 h.
utakmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 23:37   #11
Vise o muzeju (kolekciji i suvenirima) na stranicama zaklade www.drazenpetrovic.net
srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 18:19   #12
Dražen Petrović- utakmice

Quote:
srdalxMI kaže: Pogledaj post
Vise o muzeju (kolekciji i suvenirima) na stranicama zaklade www.drazenpetrovic.net
Danas na četrnaestu godišnjicu Draženove pogibije, u muzeju Dražena Petrovića će biti otvorena izložba 20 godina od Univerzijade, ulaz besplatan.Na tv -u, koliko sam primjetio, nema ništa o Draženu, što je sramota.

Ako netko ima netko da ga zanimaju Draženove utakmice ili da ima neke košarkaške utakmice za razmjenu, neka se javi, E-mail: [email protected]
utakmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 00:00   #13
Quote:
utakmica kaže: Pogledaj post
Danas na četrnaestu godišnjicu Draženove pogibije, u muzeju Dražena Petrovića će biti otvorena izložba 20 godina od Univerzijade, ulaz besplatan.Na tv -u, koliko sam primjetio, nema ništa o Draženu, što je sramota.

Ako netko ima netko da ga zanimaju Draženove utakmice ili da ima neke košarkaške utakmice za razmjenu, neka se javi, E-mail: [email protected]
eej.., a do kad je otvorena ta izlozba..
nisam znala za to al fakat bi htjela otic..
__________________
Prije ću biti optimisti i znati da nisam upravu, nego pesimist i znati da jesam..
justagrl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 02:14   #14
izlozba ce biti postavljena, do ljeta vjerojatno, jer ce se tada opcenito obiljezavati Univerzijada...to je manja izlozba uz stalni postva muzeja!
srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 23:56   #15
jos me nekaj zanima...
znaci svakim radnim danom mogu otic tam..?
bila sam na web stranici i pise da se moze doc uz najavu..?!
__________________
Prije ću biti optimisti i znati da nisam upravu, nego pesimist i znati da jesam..
justagrl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 10:06   #16
Dražen Petrović - utakmice!

Quote:
justagrl kaže: Pogledaj post
jos me nekaj zanima...
znaci svakim radnim danom mogu otic tam..?
bila sam na web stranici i pise da se moze doc uz najavu..?!
Muzej je otvoren od ponedjeljka do petka od 10 do 17 sati.
utakmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 10:50   #17
Quote:
justagrl kaže: Pogledaj post
jos me nekaj zanima...
znaci svakim radnim danom mogu otic tam..?
bila sam na web stranici i pise da se moze doc uz najavu..?!
To je bilo prije, sad se slobodno može doći bilo kad u gore navedenom vremenu i ulaz je 20 kuna, a za studente 10 kuna. Ja sam bio i osobno mi je postav super i sviđa mi se prostor. Moderan je dosta.
srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 14:07   #18
Quote:
srdalxMI kaže: Pogledaj post
To je bilo prije, sad se slobodno može doći bilo kad u gore navedenom vremenu i ulaz je 20 kuna, a za studente 10 kuna. Ja sam bio i osobno mi je postav super i sviđa mi se prostor. Moderan je dosta.
jeeeeej

u ponedjeljak sam tamo.. hehe..
__________________
Prije ću biti optimisti i znati da nisam upravu, nego pesimist i znati da jesam..
justagrl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 18:52   #19
Quote:
utakmica kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Imam veliku kolekciju legendarnih utakmica Dražena Petrovića ( i još puno drugih ) na dvd-ima, pa ako ima netko zainteresiran za bilo kakvu suradnju ili da ima neku staru utakmicu ( ne mora biti od Dražena Petrovića ),neka se javi, šaljem popise utakmica, E-mail: [email protected]
Pozdrav! Imam veliku kolekciju legendarnih utakmica Dražena Petrovića ( i još puno drugih ) na dvd-ima, pa ako ima netko zainteresiran za bilo kakvu suradnju ili da ima neku staru utakmicu ( ne mora biti od Dražena Petrovića ),neka se javi, šaljem popise utakmica, E-mail: [email protected]


PS: Tražim Draženove Nba utakmice, pogotovo utakmicu protiv Houstona kada je zabio 44 koša.E -mail: utakmica @net.hr
utakmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 17:49   #20
Dražen Petrović-utakmice.

Drazen Petrović, 22.10. 1964.
utakmica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.