Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2003., 20:12   #1
Shopping!

Evo jedan dečko mi je rekao da voli crveno donje rublje a postoji šansa da me ubrzo i vidi u tome, pa sam odlučila danas ići u grad po nešto crveno. Prešla sam SVE dućane s donjim rubljem u centru grada. Kompletića ( grudnjak i tange ) nema NIGDJE. Nađoh ih par, ali ili ružno stoje ili su tangice ružne. Onda sam naišla na jedne predivne tange, imitacije kože s prednje strane, stvarno su mijau, samo 50 kn, i to odmah utržila. I jedva sam našla crni grudnjak s nekakvim crvenkastim šarama pa da idu te tange na to. To je strašno. Zašto je "izumrla" crvena boja? Pa i to može biti lijepo!

Enivej, moje pitanje je trebalo biti koju boju preferirate i posjedujete li nešto crveno?
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 20:32   #2
Ja posjedujem crveni kombine, crvene tange i crvenu deku...a moja mama se prekrizi svaki put kad vidi nesto od navedenog.
A kombine je suvenir, tange su bile dar, a deka napad kica...svatko mora u svom stanu posjedovati nesto groteskno
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 20:48   #3
Re: Shopping!

Quote:
Indigo Girl kaže:
Enivej, moje pitanje je trebalo biti koju boju preferirate i posjedujete li nešto crveno?
.. preferiram crnu, uvijek i svagda .. ali imam par crvenih komada donjeg rublja i nekolicinu ruzeva (od nijanse kurvinjsko crvena do "gle kak sam slatka i rumena.. iako najvise volim ovu prvu ), eh da .. i dva laka za nokte crvena... i jednu crvenu ruzu koja ide kao ukras na jednu torbicu..
... n'da.. a osim crne, moje boja je bordo i tak tamne nijanse zelene i plave.. i par stvarcica narandasto ...... i siva

e.. sad mi je sinulo.. mama mi je jednom prilikom poklonila crveni komplet posteljine.. prekrasna crvena.. nazalost taj komplet jos uvijek stoji neraspakiran nijedna od prilika mi nije bila za to
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 20:52   #4
Re: Re: Shopping!

Quote:
Doria kaže:

e.. sad mi je sinulo.. mama mi je jednom prilikom poklonila crveni komplet posteljine.. prekrasna crvena.. nazalost taj komplet jos uvijek stoji neraspakiran nijedna od prilika mi nije bila za to
Prodas meni? Bas planiram kupit cijeli set da iskombiniram s dekom
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 20:56   #5
Re: Re: Re: Shopping!

Quote:
Little Earthquake kaže:
Prodas meni? Bas planiram kupit cijeli set da iskombiniram s dekom
pa nemoj tako .. ja se sve nadam da cu ga jednog dana ipak iskoristit
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 20:57   #6
Crvena bas i nije moja boja pa nemam mnogo toga crvenog ali nadje se pokoje tangice,grudnjak ili tamnocrveni ruz

Cula sam da te crvena boja stiti(nisam imala pojma od cega )dok nisam pocela nositi crvene gacice! Svaki puta kada sam obukla crvene nikad nis od sexa pa sam presla na crne
 
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 20:58   #7
Quote:
Little Earthquake kaže:
Ja posjedujem crveni kombine, crvene tange i crvenu deku...a moja mama se prekrizi svaki put kad vidi nesto od navedenog.
A kombine je suvenir, tange su bile dar, a deka napad kica...svatko mora u svom stanu posjedovati nesto groteskno
Kombine kao suvenir??
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 20:59   #8
Ja nemam nish crveno trenutacno....a ne lazem...imam neke crvene tange.
A imam i jedne crvene cipele na visoku petu...onak kurvanjske.
Inace, za odjecu volim najvise crnu, plavu, bijelu i rozu boju...i zelenu.
A za stan i tak...bijelu.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 21:01   #9
Quote:
Indigo Girl kaže:
Kombine kao suvenir??
A cuj, covjek kupi ono po cemu odredjenu zemlju zeli pamtiti, bar ja
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 21:02   #10
Re: Re: Re: Re: Shopping!

Quote:
Doria kaže:
pa nemoj tako .. ja se sve nadam da cu ga jednog dana ipak iskoristit
naravno...naravno...evo drzim fige da sto prije...rekla bi moja mama (kad vidi moju deku) : "sad si samo stavi fenjer u prozor, i super ti bude"
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 21:26   #11
Dobra ti je mama Nego, gdje god da si bila na putu, mora da ti je bilo jaaaaako lijepo
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 21:34   #12
Finska...eh...da mi se vratit
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 23:07   #13
Preferiram crnu. Jako. Imam svašta drugih boja, ali slabo nosim. U crvenoj boji imam majice kratkih rukava, komplet donjeg rublja + par tangi i kostimić (šos i sako). I kaputić jedan crvene boje imam, do koljena. I jaknicu od skaja! I majicu s kapuljačom i dolčevitu i sokne. I cipele i torbicu, ali one su bordo. Isuse, koliko ja crvenog imam... Al' ne nosim ni 1/3 toga, stvarno... Samo gomilam.

p.s. moja bolja polovica ne voli crveno
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2003., 09:57   #14
ne volim crveno rublje (neugodne asocijacije na jeftinocu, prostituciju i krv... znam, uzas...).
ne volim cipkasto rublje (uglavnom) (asocijacije na stare britanske usidjelice, znam, isto uzas ). i ne primjecujem da je izumrlo. bas sam jucer isla kupovati rublje i ima i raznih nijansi...

najvise volim bijelo, crno, sivo, plavo (od svijetlo plave, do canard bleu (petrolej boja?) i orage bleu (sivo-plava)), pastelno zeleno. sve bolje toleriram i pastelno ruzicastu i svijetlo zutu. beige mi je isto ok. razne nijense ljubicaste i narancasta isto dolaze u obzir.

volim prozirno rublje, volim zgodne uzorke, volim string ili tanga, draze mi je ako grudnjak nije podfutran* nego samo ima zicu (da dobro drzi).

* ovo je ipak ponekad korisno, tako da imam i push-upove u zbirci u nekoliko boja
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2003., 11:20   #15
Quote:
just Sandy kaže:
p.s. moja bolja polovica ne voli crveno
Nije istina, sve je stvar omjera...
Mikilegendo!care! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2003., 20:41   #16
Preferiram crno ali u mom s eormaru moze naci i crveno doljne rublje
A bijelog nemam bas puno
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2003., 01:18   #17
imam neki crveni komplet rublja - grudnjak i gaćice (gaćice su jako lijepe, grudnjak onako) ali više je boja vina, ne baš jarkocrvena, ta mi je grozna

a ostalo ... zimski džemper, Benetton majicu, natikačice, narukvicu ... više mi se sviđa onako tamnocrvena, boja vina, da ide malo na bordo

ostala odjeća .... dobro mi stoje zelena i svijetloplava pa ih često nosim, volim i smeđu, crna mi je seksi (većina crnih odjevnih predmeta mi je uska i u njima se osjećam sexi) ... sivu u kombinaciji s nekom maramom ili ogrlicom, mmm to mi je super ...

ma ja sve volim

rublje ipak najviše bolim bijelo, najlakše se održava, u mašinu na 90
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2003., 10:46   #18
Re: Shopping!

Quote:
Indigo Girl kaže:
Enivej, moje pitanje je trebalo biti koju boju preferirate i posjedujete li nešto crveno? [/COLOR] [/B]
obožavam kupovat rublje, pa ga zaista imam u svim mogućim bojama, ali preferiram crnu. Imam i crvenog i tamno i svjetlo.
imam i crvene cipele, i torbicu, košulju, remen, pulover, ali nikad ne stavim više crvenih stvari na sebe, ugl. jednu za razbit monotoniju.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2003., 12:48   #19
Obozavam sareno rublje,otkrila sam marku intimissimi koja radi bas ono sto ja volim,a nije ni preskup kao La Perla....istog je kvaliteta i u zadnje vrijeme prevlada u mom ormaru.

Za Novu Godinu obucem obavezno crveno,kao da bude uspjesna godina u sex-u ...pretpostavljam

Sljedeci trosak je ovaj kompletic
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2003., 18:03   #20
Samantha, jaaaako dobro A to kupuješ preko neta ili? I ja bih to!
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.