Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2017., 19:51   #1781
Quote:
bojanec kaže: Pogledaj post
Evo i rezultata, zgubitak 11,7 milja, bumo videli Varteks bi mogao manje zgubiti?
Do kada bloger misli maglu prodavati?
Dok ima kupaca.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 20:25   #1782
Usao u petak kockarski na kraju na 32 sa nekom sićom, prije nego što je objavljena vijest o neuspjehu dokapa.

Grizem se cijeli vikend zasto sam bezveze bacio tih parsto kuna......kad ono danas zavrsili ponovo na 32.

Mogao sam lijepo na kraju dana u petak staviti prodajni nalog nesto sitno ispod 32 i bio bih na negativnoj nuli......

Ovako opet nepotrebna gnjavaza sa trejdom.......ali srecom da jos uvijek prolazi....
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:17   #1783
Ajde nadam se da si bar danas stigo prodat. Jer sutra neces.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 11:39   #1784
Vidim da se trgovalo sa <20 kn.
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 12:12   #1785
Da, onaj koji je utopio prije prodaje crnom celiku spasio se. Ali jos stignu ljudi prodat, jos nije kasno.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:14   #1786
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
Usao u petak kockarski na kraju na 32 sa nekom sićom, prije nego što je objavljena vijest o neuspjehu dokapa.

Grizem se cijeli vikend zasto sam bezveze bacio tih parsto kuna......kad ono danas zavrsili ponovo na 32.

Mogao sam lijepo na kraju dana u petak staviti prodajni nalog nesto sitno ispod 32 i bio bih na negativnoj nuli......

Ovako opet nepotrebna gnjavaza sa trejdom.......ali srecom da jos uvijek prolazi....
Fascinira me da još ima ljudi koji se hoće bavit dejtrejdom na burzi i na kraju godine za 500 kn zarade ispunjavati formular poreznoj, za platit porez na kapitalnu dobit.
blasfemicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2019., 07:47   #1787
dipl. ing. Marko Bogdanović

https://www.youtube.com/watch?v=TCTCbvMbhFM
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.