Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2003., 10:21   #1
Smile Balerinke!

...moje pitanjce:imate li ih u svojoj garderobi?Dali vam se sviđaju?
...ja ih svakako namjeravam nabaviti,jer će mi dobro doći kao zamjena za tenisice(sad momentalno odmaram noge,jer sam cijelu zimu provela u uskim špic čizmicama)...uglavnom probala sam sestrine i stvarno mogu reći da su udobne kao šlape,...ona se na skida iz njih,a kaj je najbolja stvar ,idu baš na svaki tip oblačenja...mislim da se super mogu isfurati i na hlaće,na minjak,na traperice,na kombatice,ma idu na baš sve,..,a najbolja stvar od svega je ta kaj se mogu nabaviti kod svih zagrebačkih šustera(oni ih proizvode ,bez obzira na modu,sve ove godine),po povoljnim cijenama,od 300-500 kn,izrade ti ih po mjeri,a kožne su iznutra i izvana,a neki čak imaju i po desetak modela koje možeš izabrati,ma čista petica
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 12:10   #2
http://www.ae.com/AE_ProductPage.pro...=0413_6102_107
evo, boudoir, ja sam vec pisala kako zelim ove japanke...mislis da bi mi netko napravio bas takve?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 12:17   #3
Balerinke bas ne nosim zato sto ih dugo nisam vidjela za kupit ali su mi mokasinke zakon.
Posto sam visoka i mrsava( uh sto se hvalim ) mogu ih nositi i na hlace i na suknju.
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 12:19   #4
To mi je totalno bezveze obuca, bar za moju dob.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 12:25   #5
Quote:
magic kaže:
To mi je totalno bezveze obuca, bar za moju dob.
I meni za moju.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 12:31   #6
Mislim da bi za moju dob isle, ali meni se ne svidjaju... a mozda samo jos isam naisla na neke koje bi mi se svidjele.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 13:07   #7
Ja sam nekad davno, k'o srednjoškolka ludovala za balerinkama..nije bilo boje koje nisam imala (netko je skupljao značke, ja sam izgleda balerinke)..a sad baš i nebi ja to više
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 13:52   #8
imala sam ih i ja, u 3. osnovne.
ali ozbiljno, svaki puta unazad tri godine kada izlazim iz More Comicsa zabuljim se u onaj izlog sa balerinkama i stalno namjeravam otic do tog tipa u Ilicu (negdje kod britanca cini mi se) da ih narucim...imam neke svoje ideje, valjda bi im udovoljio.

a ima i jos jedna verzija takvih cipelica, nisu klasicne balerinke (one nabrane oko stopala) nego bas slapice sa satenskim vrpcama, nesto poput cipelica koje nosi DeeDee...radi ih jedna moja znanica...700kn. te su zbilja najs!
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 14:25   #9
Quote:
Stella kaže:
Ja sam nekad davno, k'o srednjoškolka ludovala za balerinkama..nije bilo boje koje nisam imala (netko je skupljao značke, ja sam izgleda balerinke)..a sad baš i nebi ja to više
Ja ko osnovnoskolka . Maj gad... sad ?! Khm, khm, ne bi islo.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 14:35   #10
...ma ja bum si ih baš kupila.
...još mi se neda nositi sandale,za lakiranje nokti na nogama je meni još prerano,ljena sam i nemam vremena za to,a balerinke možeš i na bosu nogu obući...
...pa ja ih nisam nikad nosila,tak da su za mene otkriće,a pošto nisam baš ljubitelj visokih peta(po tom pitanju sam konformist),za mene su pun pogodak...mislim da ću si kupiti crne,to mi paše na sve.
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 14:39   #11
Ja nokte na nogama lakiram cijele godine, meni to nema veze s godishnjim dobom
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 15:06   #12
Quote:
magic kaže:
Ja nokte na nogama lakiram cijele godine, meni to nema veze s godishnjim dobom
...meni se to neda(čitaj,nemam baš vremena),ali zato na rukama imam nalakirane obavezno
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 15:10   #13
Ja obrnuto ove na rukama trebala bih dvaputdnevno lakirat da bi bili ok...ali zato stopala...toliko su ljepsha s nokticima u boji
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 15:14   #14
...ok ovo je malo offtopic,ali još nešto na tu temu...meni se na poslu jako uništavaju nokti,pogotovo ako nisu nalakirani,onda su krhki i lome se kao ludi..eto ,dosta o tome.
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 15:17   #15
Khm...dajte malo pojasnite

O čmeu se tu priča? Jedine balerinke koje ja znam su one koje balerine nose ..ne mislite na te, il?
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 15:22   #16
...ma nee
..mislim na one lijepe,ravne kožne balerinke,sa gumicom u rubu i malim mašlekom
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 19:28   #17
Balerinke! Imala sam crne i bez u srednjoj skoli i nosila ih dok se nisu raspale. A pred jedno 7 - 8 godina sam si kupila u Zadru, mislim u Terra Novi, zlatne i obozavala sam ih. Platila sam ih neku sicu, ali trajale su 3 sezone.

Sada vise volim lijepe mekane mokasine i uvijek imam nekoliko pari.

Kad smo kod obuce, da li se i kod nas, odnosno u Evropi, nose drvene natikace, neke malo podsjecaju na "nanule" od dr Scholl-a? I sandale s punom petom? To je big hit ovdje i sve si mislim da si kupim jedne za ljeto.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 20:27   #18
Balerinke su super.
Stvarno idu na sve i nikad ne izidju iz mode.
Ovdje na King's Rd ima super ducan...French Sole s najboljim balerinkama na svijetu. French sole
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 20:30   #19
Quote:
magic kaže:
To mi je totalno bezveze obuca, bar za moju dob.
Meni izgledaju super udobne, al ipak ne mislim da bih ih obukla.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 20:33   #20
Kiki!!

Meni su te French Sole balerinke strašne. I don't know, ne mislim da bih se mogla priviknut na takav stil cipela.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.