Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2007., 23:16   #321
http://efpezege.16.forumer.com/viewtopic.php?t=731

skokni tu i skini primjerak prijamnog od prije par godina, uvjerit će te da su godine bitne, itekako sigurno nas neće pitat u kojem stoljeću je bio 2.svj. rat
__________________
ormar
Moja mala trgovina nakita
shedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 23:19   #322
Quote:
Sandra18 kaže: Pogledaj post
Jel moguće što prepisat na prijemnom?
pa ono, zavisi kolko si spraksana
također, ona ekipa sta se sece okolo i kontrolira...pred kraj ispita, ako dođu do vas i gledju sta pisete, pitajte ih i rjesit ce vam koje pitanje
normalno, ne ih vuc za rukav

Quote:
Klaun kaže: Pogledaj post
joj, ma svi koji pređu prag se na kraju upišu. Fakat je jednostavno upasti na FPZG
istina, ako ste rangirani nisko, a prosli ste prag, visite sljedecih par dana na faksu, svake godine upisu pun kurac ljudi preko kvote

Zadnje uređivanje no idea : 08.07.2007. at 14:46.
Maxiralamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 23:38   #323
Thanks ljudi, ma prijavila sam se al povijest mi je dosta teška za učit....u prepisivanju sam uvijek prva tak da
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 01:24   #324
ehh, nisi jedina, ako te to tješi!
ja sam već učila povijest za maturu, i prijamni na pravu prije 2 godine (i to cijelu povijest) pa mi još neke stvari nisu sjele .. al šta ćeš ... neke stvari možda i pogodim
__________________
ormar
Moja mala trgovina nakita
shedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 09:27   #325
ma divno! Samo prepisujte. Zato i novinarstvo i je u takvom k... kad se na njega upisuju oni koji prepisuju na PRIJAMNOM!
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 09:53   #326
E ljudi ak upadnemo, ali s plaćanjem, kad se treba platit godina? Odmah na upisu, dakle za 2 tjedna, ili tek u 10. mjesecu kad počne fax?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 10:20   #327
hy, nemam pojma kad se treba platiti...koliko i je godina??
Jel se ti spremaš za prijemni??
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 10:26   #328
A valjda je godina ko i na filozofskom, oko 6000kn.
Da spremam se, al prek one stvari, više mi se niš neda radit. Prošo sam Ustav (al još ću ga malo pogledat), a danas i sutra planiram proć povijest iz 4. razreda ( treći sam prošo). Hrv neću ni pogledat; učio sam ga za maturu pa se nadam da će to biti dosta.
Jedva čekam da prođe ovaj tjedan pa da mi napokon počne ferje (vjerojatno, zadnje pravo u životu ).
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 10:29   #329
Blago ti se bar nešto znaš...ja nemam pojma o ničem, jesi ti Ustav baš učio il ga samo pročitao? Jesi se prijavio na novinarstvo il politologiju? Koju si školu završio?
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 10:32   #330
Quote:
Sandra18 kaže: Pogledaj post
Blago ti se bar nešto znaš...ja nemam pojma o ničem, jesi ti Ustav baš učio il ga samo pročitao? Jesi se prijavio na novinarstvo il politologiju? Koju si školu završio?
Ustav sam čitao, ali sam ono kaj mislim da je važno (i da bi moglo doć), ponavljao više puta tak da zapamtim, a i budući da sam imo PIG u školi i da sam imo 5 ( ) dosta mi je toga ostalo u glavi. Prijavio sam se i na jedno i na drugo, al bi rađe novinarstvo. Završio sam klasičnu gimnaziju tak da mislim da mi je opća kultura dosta dobra.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 10:36   #331
Ajme super....ne moraš se bar brinut...ja još moram PIG naučit, a i Ustav
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 10:41   #332
Quote:
Sandra18 kaže: Pogledaj post
Ajme super....ne moraš se bar brinut...ja još moram PIG naučit, a i Ustav
Ma PIG ti nije nešto težak , zapravo su to stvari s kojima se susrećeš svakodnevno (naravno ak imalo pratiš događanja oko sebe). Ustav također nije baš težak, a meni čak nije ni bio dosadan.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 10:42   #333
Genijalno...danas moram cijeli dan posvetit tome, koma.... Jesi se ti prijavio na još nešto il?
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 10:48   #334
Quote:
Sandra18 kaže: Pogledaj post
Genijalno...danas moram cijeli dan posvetit tome, koma.... Jesi se ti prijavio na još nešto il?
Da, na filozofski (povijest umj., arheologija, grčki jezik, sociologija) i to mi je zapravo prvi izbor. Nadam se povijesti umjetnosti.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 10:50   #335
Super onda..bokić, sretno
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 11:01   #336
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
E ljudi ak upadnemo, ali s plaćanjem, kad se treba platit godina? Odmah na upisu, dakle za 2 tjedna, ili tek u 10. mjesecu kad počne fax?
Plaća se odmah na upisu, ali možeš u dvije rate, tak da ti dođe oko 2 750, prva na upisu, a druga do kraja prvog mjeseca.

SRETNO SVIMA U UTORAK!!
crna_dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 11:05   #337
Haha, baš razočaravajuće...ne ću ja nikak upast što je još bolje...Thanks
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 12:55   #338
Lokacija prijemnog će bit objavljena u toku dana ili? To pogledam prek one šifre koju sam dobila pri predprijavi ili?
~Loveless~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 13:15   #339
nemojte prepisivati,u mojoj grupi su prosle godine izbacili dvoje,ne treba vam bas to...
oslonite se na sebe,pa zasto bi netko koga uopce i ne znate znao bolje od vas ...
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 15:16   #340
Quote:
~Loveless~ kaže: Pogledaj post
Lokacija prijemnog će bit objavljena u toku dana ili? To pogledam prek one šifre koju sam dobila pri predprijavi ili?
rekli su da će sutra, dakle 9. tek objavit raspored ko di piše. i da, trebat će ti šifra
__________________
ormar
Moja mala trgovina nakita
shedevil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.