Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2007., 12:59   #1
Agencija (servis) za čišćenje stana - iskustva

Za nekoliko dana završavamo sa adaptacijom stana. Voljela bih naći servis koji se bavi čišćenjem stanova da počiste to kako spada. Bitno mi je i da imaju dobre usisavače za tapecirani namještaj.
Ima li tko da ima kakva iskustva s ovom temom? Ako ima molim preporuku!

Puno hvala
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:04   #2
Upravo meni treba nešto takvo. Jesi uspjela naći nekoga ili imaš nekoga za preporučiti ??
Radi se o novogradnji, stan je u grubo očišćen ali treba završni glanc. Površina cca 70 m2.
zenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 17:25   #3
kaya-Mr pucko ...........ili profy clean ............

Telefoni na PM.

Zadnje uređivanje Ipanema : 06.06.2007. at 22:56.
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 13:42   #4
Mi isto u adaptacijama stana.
Ima po netu raznih Agencija / Servisa za čišćenje,
ali meni tako nešto prije nikada nije trebalo,
imate koji servis za preporučit?

Ja bi da se to sve temeljito počisti - podovi, zidovi (pločice) itd..
a ne da narednih tjedan dana još nalazim prašinu i mrlje po svuda..
Old 07.10.2011., 21:58   #5
Znam da se na netu oglašavaju razne firme koje nude uslugu čišćenja i pospremanja stana, ali nisam sigurna koja je od njih dobra, efikasna i profesionalna u svakom smislu riječi.
Imala sam jednu krasnu tetu koja mi je radila doslovno sve u stanu šta i kad je trebalo - od pranja prozora, usisavanja, peglanja, pospremanja, slaganja... Imala je ključ od mog stana i mogla je doći kad god mi je zatrebalo, a dovoljno je poznavala moje životne navike i potrebe, da mi je čak i skupljala u brzini ostavljene i razbacane stvari po stanu, te ih odlagala na pripadajuće mjesto. Obavljala mi je čak i kupnju potrošnih stvari za stan ( wc papir,sapune,sredstva za pranje i čišćenje, mirise za stan, čak i svježe cvijeće bi mi stavljala u vazu ). No, ta draga, predobra teta je dobila unuke i odlučila preseliti bliže kćerki, pa više,nažalost, ne može raditi taj posao u Zagrebu.
Pišem sad tu litanije i hvalospjeve o njoj, jer je zbilja bila savršena, pedantna i odgovorna, a ne znam kako bih je zamjenila
Prije nje sam imala ne baš dobrih iskustava s drugim tetama čistilicama, pa pomalo zazirem u traženju neke nove.
Pomislih da bi dobar kompromis bio angažirati neku agenciju, ali još uvijek sam u prikupljanju informacija, pa eto, ako netko ima iskustva molim da napiše.
Često sam na putu,a volim da mi je stan i sve u njemu uvijek čisto i mirisno, pa bih voljela angažirati nekoga tko može biti na dispoziciji kad god mi zatreba.
Old 21.04.2014., 11:33   #6
Podižem temu u nadi da će mi netko pomoći s vlastitim iskustvom...

Naime, tražim (provjerenu) agenciju za čišćenje stana u kojem je potrebna generalka jer je neko vrijeme bio prazan. Radi se o otprilike 200 m2. Bilo bi poželjno da agencija obavlja sve vrste čišćenja; poliranje parketa, mramornih površina, pranje staklenih površina i PVC stolarije, čišćenje tepiha, itd.

Na netu pronalazim puno toga, ali voljela bih angažirati agenciju po preporuci nekoga s iskustvom.

Unaprijed hvala na pomoći.
Old 14.06.2014., 15:00   #7
Da dignem temu, isto pitanje.

Tražim provjerenu agenciju za čišćenje stanova, za početak za generalku nakon renoviranja stana (maljanje, djelomično mijenjanje parketa i sl.).

Ugl. sam čula loša iskustva s agencijama za čišćenje, u stilu - enormno naplaćuju, a usluga vrlo nezadovoljavajuća, pa ako netko ima dobra iskustva i zna nekog zaista pouzdanog i efikasnog molim preporuke na PP.

Zadnje uređivanje Solitary cat : 14.06.2014. at 15:13.
Solitary cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 16:57   #8
Pepeljuga čišćenje stanova Zagreb

http://www.pepeljuga-ciscenje.hr/

Evo u nadi da će se post pozicionirati visoko na googleu -

upravo sam unajmio Pepeljuga servis za čišćenje za generalku stana, (za 500kn) i dvije gospođe su za šest sati uspjele počistiti stan koliko ga i sam mogu počistiti za dva sata.

Na hrpi mjesta je ostala razmuljana prašina, sa vitrina, utičnica, ju mogu prstom skidati. Frižider, stol, podove ispod ormara nisu ni pipnile i tako dalje i tako dalje.. Postoji još lista od 10 stvari koje nisu napravila a koje smo se dogovorili.

Na kraju su doslovno pokupile pare i iskrale se van dok još nisam skužio to sve.

Jednostavno ne razumijem ljude koji ne rade svoj posao kako treba. Ali karma je kurva, kao i preporuke i komentari koji se mogu ostaviti na internetu.

Ne uzimajte pepeljugu ako vam treba detaljno čišćenje.

Pozdrav svima
Old 05.04.2016., 11:59   #9
da podignem malo temu ciscenja

jako lose iskustvo sam ja imala sa http://libelasjaj.hr/. dogovoreno generalno ciscenje stana od 50 kvadrata, dosle 2 zene, nisu maknule knjige jer ne micu stvari ako ih mi sami ne maknemo, nisu pomakle frizider, zaboravile oprati balkon, stolic u dnevnom boravku i stol u blagavaoni. o pomicanju i brisanju prasine ili usisavanju iza regala u dnevnom da i ne pricamo (regal visine cm).

nazalost sam sve to vidjela kad su otisle, nazivala ih na telefon i poslala mail za reklamaciju al se nitko ne javlja na mobitel. konacno uspjela danas dobiti vlasnika koji se jako uzrujao i rekao da to s njim nema veze jer nije on cistio?! i na kraju rekao da reklamacije ne uvazavaju

dakle, bjezite od libelasjaja, vidim da se reklamiraju po raznim portalima za grupnu kupovinu i zao mi ljudi ako netko nasjedne
leailara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 15:44   #10
Mi smo na preporuku prijatelja koji su ih više puta koristili i bili prezadovoljni, angažirali "Petru" (tako se zove servis). Par puta je bilo odlično, a zadnji i poslijednji puta jako loše. Više ih ne zovemo. Šteta. No, nedoslijednost u kvaliteti je najgora.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.