Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2003., 10:34   #1
metak
Registrirani korisnik

metak Avatar

Registracija: Mar 2003.
Europa Universalis I

Europa Universalis I. Jel igra to netko? Kak vam ide.Prije sam igrao s Austrijom,al mi je bilo bezveze. Sad igram s Rusima i jaki su ak je bed diplomacija. nitko neće sklopit alijansu(od jačih). Zasad sam sredio Pskov i Kazan. S kim vi igrate?
metak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 21:57   #2
Ken
Johnny Rico

Ken Avatar

Registracija: Aug 2003.
ja sma igrao 1. i 2.-drugi mi se nešto razj*** cd pa sad igram prvi.. malo je lošiji ali meni je igrica zakon... ja ti inače igram sa Austriom-meni najbolja država za osvajanje (što se tiče položaja)
probaj sa Španjolskom s njom ne možeš izgubit..... da Rusiju ne voli baš nitko,ali kad koloniziraš Sibir i osvojiš Poljsku to te nebi trebalo brinut-ionako si najjači
inače meni je najteže bilo sa Poljskom igrat (Grand Campain) jer ima sve vjere pa je bed sa revolt riskom
Old 07.09.2003., 22:10   #3
metak
Registrirani korisnik

metak Avatar

Registracija: Mar 2003.
Quote:
Ken kaže:
ja sma igrao 1. i 2.-drugi mi se nešto razj*** cd pa sad igram prvi.. malo je lošiji ali meni je igrica zakon... ja ti inače igram sa Austriom-meni najbolja država za osvajanje (što se tiče položaja)
probaj sa Španjolskom s njom ne možeš izgubit..... da Rusiju ne voli baš nitko,ali kad koloniziraš Sibir i osvojiš Poljsku to te nebi trebalo brinut-ionako si najjači
inače meni je najteže bilo sa Poljskom igrat (Grand Campain) jer ima sve vjere pa je bed sa revolt riskom
U Poljskoj su na sjeveru pravoslavci, a samo u Krementjuguu Suniti. Povisi toleranciju i bit će manje rizika od revolta, ionako su seljaci slabi, ako imaš vojske u pokrajini.
metak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2003., 22:44   #4
Ken
Johnny Rico

Ken Avatar

Registracija: Aug 2003.
prema granici s rusijom su pravoslavci u krementjugu muslići a na zapadu katolici! ja to riješavam tako da u krementjugu napravim rafinery
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 09.09.2003., 09:47   #5
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Registracija: Dec 2002.
Ma ono sta mene najvise nanjupa je sto nekad zbilja me zanima kako odredjuje ko pobijedi?!?!!?

Dodje ona rulja seljacka protiv 5 puta vise vojnika i rasturi ih ko nis. Pa majku mu njihovu. Dobro kasnije tehnika pocne radit da ih mozes rasturit ali najnoviji patch je dao da pobunjenici budu jednako dobri ko vojska?!?!?! I ajde sad koja je to realnost da neka seljacina sa vilama bude jednako dobro ko naoruzana vojska??!?!

A najgore mi je sto tvoj bad boy rating pada ko lud a nikad se nepopravlja tako da si malte ne stalno najomrzeniji. Da mi je vidjet kako neko sredi svabiju bez da mu bude visok ko sam vrag

Sve to je malo bezveze. Ali eto sta da se radi.
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja