Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora
Korisničko ime
Lozinka

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2007., 16:13   #21
todaytonight
_______ ҉ _______

todaytonight Avatar

Registracija: Apr 2007.
.

More than 300 WORLD WIDE language schools offer a 7% discount off the regular course fees!

.
Old 08.05.2007., 16:30   #22
talia
muza komedije

talia Avatar

Registracija: Dec 2004.
Quote:
Reoless kaže: Pogledaj post
ne ucim, ja ga znam i to dosta dobro, al usavrsavanje, vidim neke stvari kak se kazu, naucim nove rijeci i sve... mora pomoci...
Pitam se da li ces stvarno dobiti protuvrijednost za potrosene novce?
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 17:11   #23
Reoless
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2007.
a i ak ne dobijem nema veze... upoznat cu nesto i nekog novog, zezati se, uciti...
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 17:31   #24
todaytonight
_______ ҉ _______

todaytonight Avatar

Registracija: Apr 2007.
Ja vas ne mogu razumjeti kad vam treba 'guza vidjeti puta' da biste naucili engleski! Zar nema vise nastavnika engleskog jezika tamo u HR? Meni je bilo dosta engleskog u skoli i na faxu, nije mi padalo napamet da idem po nekim tecajevima okolo po vani! (U turizam da, na odmor vikend ili 8 dana, to je sve.) Pored engleskog u skoli, citali smo knjige na engl, kupovali magazine, pa glazba oduvijek kao maternji jezik! na aengleskom, pa pen pals-i! Sad vi jos imate i internet, listening/speaking opcije online, konverzacije ... ja ne mogu shvatiti tu glad za engleskim jezikom uciti vani! Ko Kinezi ste! ili neki koji su tek sad oslobodjeni pa nis na engleskom nemaju kuci. Kad sam dosla ovamo u AU skoro prije 18 godina u svojoj 30-toj god zivota, sa tim svojim Made in HR Engleskim - bez problema sam funkcionirala na akademskom nivou! Gledam se na kazeti svoje prezentacije snimanoj na Royal Melbourne Institute of Technology 7 tjedana po dolasku u AU - zvucim bolje nego sada . A nikada nisam bila niti u Londonu, niti u Irskoj, a sacuvaj Boze u USA. Samo u Ateni, Istanbulu, Trstu, Becu, Rimu, Gracu i okolici ... Ili je moja profesorica engl bila izuzetna?! (Ma bila je bolji lingvista nego tucet ovdasnjih 'NATIVE' nastavnica ngleskog!)

Ja bi si bolje taj novac ulozila ili investirala u nesto, umjesto da ga prosipam po skolama engleskog jezika!
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 22.05.2007., 14:53   #25
barc
Registrirani korisnik

ja idem u miami (miami beach) 2tjedna - 16000 kn. ti si nekak jeftino prosao reoless, gdje si smjesten? al neću se buniti, smješten sam u najstrožem centru miamia na plaži south beach pa mi se ne čini bas tak skupo
barc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 17:12   #26
Reoless
Registrirani korisnik

mozda je to tebi i karta avionska ukljucena u tih 16 000 kn, meni je 16 000 kn plus avionska karta... a je jeftino je, al ja nisam u centru neg mi treba 30-40 min do centra, al ne zalim se jer to je dosta blizu, tu u ZG mi treba do centra 30 min...

a mrzim te sad barc.. ja sam se toliko dvoumio dali NYC ili Miami, i onda izaberem NYC, a sad ti komentiras kak ides u srediste miamia... al dobro, i ja sam znao da je to u središtu, jesi pogledao filmic di si smjesten i to???? predobro izgleda hehee... kolko god imas????
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 18:11   #27
barc
Registrirani korisnik

daj mi link za filmić pliz, brijem da nisam taj
barc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 18:53   #28
Reoless
Registrirani korisnik

a ko ce sad nac?? cekaj malo, evo sad cu, al neznam preko koje ti agencije ides, samo malo:

http://www.ef.com/master/ils/destina...MIA&mode=video

evo meni izgleda predobro...
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 19:08   #29
barc
Registrirani korisnik

aha, vidio sam taj. hvala
odgovorio sam ti na ono na topicu USA
barc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 07:51   #30
sway
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2007.
ja planiram ići na ljeto uny,ali još nisam izabrala agenciju,pa me zanimaju vaša mišljenja.btw ima li tko kakva iskustva sa bhv education agencijom?
sway is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 15:07   #31
Reoless
Registrirani korisnik

odi sa EF, meni je bilo prejebeno...
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 08:17   #32
Glamazone
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2007.
a šta je sa tečajevima talijanskog npr u Milanu, Veroni ili Rimu?
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 08:57   #33
jbird74
Registrirani korisnik

jbird74 Avatar

Registracija: Apr 2008.
tiberius u Rimiju, za učenje talijanskog
jbird74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 09:42   #34
Little Miss Violet
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2007.
Bok,
i ja sam zainteresirana za ucenje talijanskog jezika nekih dva tjedna tijekom kolovoza.
Ako netko ima iskustva vezano uz skole stranih jezika u Italiji, svaka informacija je dobrodosla.
Hvala!
Old 11.04.2008., 12:16   #35
Glamazone
Registrirani korisnik

Little Miss ja bi isto a nemam s kime ići. Gdje bi ti išla? mene najviše zanima Milano. Koliko dobro znaš talijanski?

ja sam učila talijanski 4 godine u srednjoj i naučila stvarno sve što sam mogla naučiti u školi i onda sam ga na faksu učila 3 godine i usput svakodnevno chatala s talijanima što mi je ustvari najviše od svega pomoglo. Ja bi samo malo išla u Italiju i da imam prilike pričati faccia a faccia sa talijanima. (iako se ja čujem svako malo telefonom s nekim)

meni se sviđa ova Leonardo da Vinci škola u Rimu i Milanu(ima i u Firenzi i Sienni)
http://www.scuolaleonardo.com/Italia...ool-Milan.html
http://www.scuolaleonardo.com/Italia...ses-Milan.html
http://www.scuolaleonardo.com/Italia...sign-academies
http://www.scuolaleonardo.com/Italia...shion-in-Milan
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 12:57   #36
Little Miss Violet
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2007.
Glamazone,
ucila talijanski 4 god u srednjoj skoli, jos 1 god u Skolama stranih jezika(za vrijeme studija), bila dva tjedna u Italiji (turisticki) prije dvije godine ali nemogu reci da dobro poznajem talijanski. Istina je da ih razumijem kad citam tekst na talijanskom, mogu se sporazumjeti s talijanima(ako pricaju usporeno ali fali mi rijeci u vokabularu i izravnog kontakta faccia2faccia.

Posto radim, mogu si odlazak priustiti samo za vrijeme godisnje odmora pa sam racunala na kolovoz iako niasam sigurna koliko ce talijana tamo biti (ferragosto
Malo sam googlala i nasla zanimljivih skola.Na dnu stranice se nalazi search opcija pa mozes traziti po regijama u cijeloj Italiji. Meni je za oko zapela Bologna.
evo saljem link:
http://www.iiczagabria.esteri.it/IIC...Romagna&Citta=
Old 11.04.2008., 13:10   #37
Slaven22
Registrirani korisnik

Skola mi traži da uplatim cijeli kurs,upisninu i smjestaj prije izdavanja vize i tvrde da ukoliko me odbiju za vizu da ce mi vratiti novac.Razlog placanja je da ce mi se viza izdati sigurno ako sve platim.
Molim vas kažite kakva su vaša iskustva i dali trebam uplatiti novac prije izdavanja vize?
Slaven22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 13:13   #38
Glamazone
Registrirani korisnik

razumijem te i jasno mi je šta tebe zanima, slično je i samnom samo što ja nemam problema ni sa razumijevanjem niti sa vokabularom samim za sebe. Npr kada imam vremena, kada chatam s nekim lijepo ja složim sve što želim reći (jer imam vremena da razmislim) ali kada razgovaram na telefon uvijek nekako kao da kočim, ne želim reći ono što bi htjela jer mislim da ću ispasti budala. Htjela bi se rješiti toga problema.
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 13:13   #39
Glamazone
Registrirani korisnik

Slaven ja ti ne bi znala reći ali zanima me gdje i kada ideš i na koliko dugo?
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 18:12   #40
swizach
Registrirani korisnik

swizach Avatar

Registracija: Apr 2008.
isprika sto ovako upadam,,,,a jel ima sta slično za njemački jezik??i koje su cifre...
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja