Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2007., 16:36   #1
Krojačka lutka

Zna li itko gdje se mogu nabaviti krojačke lutke (nove ili rabljene, podesive...)?
Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 23:20   #2
na velesajmu ima ducan koji prodaje lutke za izloge. sad, znam da to nije ista stvar ali mozda bi oni mogli znati gdje ima krojackih, a mozda ih imaju i oni
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 10:02   #3
Uvoznik za Singer ih ima, ne mogu se sjetit imena firme,znam da se nalaze u jednim od Kaštela. Broj telefona je (021)333-791.U dvije veličine,mislim do broj 42 i od broja 42. Ja sam kod njih naručivala šivaču mašini i raspitivala se i za lutku. Ne mogu se više sjetiti koja je točna cijena, znam da je preko 1000 Kn.
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 10:03   #4
Uvoznik za Singer ih ima, ne mogu se sjetit imena firme,znam da se nalaze u jednim od Kaštela. Broj telefona je (021)333-791.U dvije veličine,mislim do broj 42 i od broja 42. Ja sam kod njih naručivala šivaču mašini i raspitivala se i za lutku. Ne mogu se više sjetiti koja je točna cijena, znam da je preko 1000 Kn.
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 16:17   #5
Thanks, čula sam i ja za taj dućan na Velesajmu, ali nisam sigurna imaju li ono što me zanima.
Kašteli su mi malo daleko, al mogla bih nazvat.
nemreš vjerovat da je to tak skupo.
Mozda cu staviti u oglas, pa mi se javi netko tko prodaje rabljenu...
Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 16:21   #6
Quote:
Jacqueline kaže: Pogledaj post
Thanks, čula sam i ja za taj dućan na Velesajmu, ali nisam sigurna imaju li ono što me zanima.
Kašteli su mi malo daleko, al mogla bih nazvat.
nemreš vjerovat da je to tak skupo.
Mozda cu staviti u oglas, pa mi se javi netko tko prodaje rabljenu...
1000 kn, preskupo
Pogledaj si na ebayu schneiderpuppe
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 17:08   #7
Upravo sam pogledala na e-bayu. Nikad nisam uzimala nešto preko njih, al mi se čini da ne vrše isporuku izvan EU il sam ja to krivo skužila s obzirom da je sajt na njemačkom...
Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:57   #8
krivo si skužila, dostavljaju
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:34   #9
skupe su itekako ja sam isto mislila da to nemoze kostati neke silne novce a onda kad sam vidjela cijene u izlogu ovog ducana na velesajmu odustala sam od ulazenja

btw pogledaj na hrelicu ili u nedjelju na britancu na sajmu...ako ti nije bitno da je skroz nova.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 10:24   #10
Ovi u Kaštelima šalju poštom i autobusom, tako su meni dostavili, jer ni ja nisam blizu. Znam da je skupo,pa sam i ja gledala polovnu, našla u Zagrebu i ti su za polovnu tražili još više,točnije 1.600,00 Kn, pa odustala. Zato ako nađete povoljnije javite i meni!!!
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 10:46   #11
Quote:
Jacqueline kaže: Pogledaj post
Upravo sam pogledala na e-bayu. Nikad nisam uzimala nešto preko njih, al mi se čini da ne vrše isporuku izvan EU il sam ja to krivo skužila s obzirom da je sajt na njemačkom...
Neki ne, kao i sve ostalom, ali ima kojí dostavljaju!
Gore ispod cijene pise "Versand nach" i vecinom stoji Deutschland, no ako ima opcija "Weitere Versandservices" klikni na nju.
Mozda ako imas nekogatko je u De da ti dofura kad dolazi na godisnji??
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 11:00   #12
Dobra ideja za Hreljić i Britanac. Definitivno mi ne treba nova.
Ak ne nađem žicat ću nekog iz Njemačke. Imam par poznatih...
Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 12:34   #13
joj ja to isto tražim!!!!

kak bi se to reklo na engleskom???
__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 13:28   #14
probaj Sewing dolls, al nisam ziher.
Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:30   #15
Da li itko pronašao gdje se mogu povoljno kupiti povoljno krojačke lutke(a da nije u Njemačkoj)?!
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 16:50   #16
a eto, napokon nasla i temu
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 15:12   #17
da, ja sam svoju kupila za 200kn. obična je , nepodesiva i rabljena. u zgb na čulinečkoj
bobica91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 20:48   #18
Quote:
bobica91 kaže: Pogledaj post
da, ja sam svoju kupila za 200kn. obična je , nepodesiva i rabljena. u zgb na čulinečkoj
Može slika i malo više podataka. I da li ima još koja za mene
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 20:59   #19
ah, tek sad se ufuravam u forum tak da još neznam pejstati slike, al kad skužim, stavim fotku.
kupila sam ju otprilike prije 2 godine tak da neznam dal ih još ima.. i dal postoji još taj dućan.. zapravo šverc komerc..
bobica91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 23:49   #20
Proguglajte na dressmaking dummies, tailor's dummies ili fashion dummies. Stvarno ima svega u ponudi.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.