Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija
Korisničko ime
Lozinka

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2007., 09:34   #1
Sanska koza
Registrirani korisnik

Sanska koza Avatar

Registracija: Nov 2006.
Talking Pojas za mršanje

Uglavnom prije nekih sedmicu dana je u novinama 24 sata bio broj telefona za pojas za mršavljenje:
Izgubila sam broj pa ako netko možda od vas zna.
Pojas je bez baterija,napravljen od nekog materijala da se dobro znojiš.
Sanska koza is offline  
Old 20.04.2007., 11:23   #2
tvuk
Hrčak na dopingu

tvuk Avatar

Registracija: Dec 2004.
Pošalji poruku preko Skype korisniku tvuk
Znojenjem neces smrsavjeti.
Old 25.04.2007., 20:57   #3
dreamtheater
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2005.
Znojenje je jedna od glavnih karakteristika za mršavljenje.
dreamtheater is offline  
Old 25.04.2007., 21:03   #4
Torma
Educated Bum

Torma Avatar

Registracija: Feb 2007.
Quote:
dreamtheater kaže: Pogledaj post
Znojenje je jedna od glavnih karakteristika za mršavljenje.

Ne, znojenje je indikacija da ides u pravom smjeru tj . fizicki si aktivan- no sva voda i elektroliti moraju se nadoknaditi inace ti ne gine pola litre fizioloske u obliznjoj bolnici.
Cilj mrsavljenja je redukcija masnog tkiva a ne kilaze (pri pravilnom mrsavljenju to dolazi konzekventno ali sporo) koja ce definitivno padati s gubitkom vode.
Advertisement

Advertisement
Old 07.05.2007., 20:23   #5
Saskei
CoD2 Pro

Saskei Avatar

Registracija: Mar 2007.
Pošalji poruku preko MSN korisniku Saskei
Te se ti sprave kantare, Npr. Ab Zaap i Onaj neki remen od kojeg se znojiš. Neš ti, znojiš se al bolje je s treniranjen i pravilnon prehranom i ne pit one jeftine sokove nego vodu....
Saskei is offline  
Old 09.05.2007., 09:05   #6
Esni
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2007.
Ma imam taj pojas!Kad sam ga prvi put stavila oznojio se trbuh skroz!Poslije vise nikad!Nosala sam ga stalno i nista!Nije mi se smanjio trbuh a i pojas nakon par puta stavljanja sav se rastegne i izoblici!Ma to nista nepmaze!
Esni is offline  
Old 14.05.2007., 14:49   #7
Cotton Candy
Registrirani korisnik

Cotton Candy Avatar

Registracija: Jul 2004.
Quote:
vesnic kaže: Pogledaj post
Ma imam taj pojas!Kad sam ga prvi put stavila oznojio se trbuh skroz!Poslije vise nikad!Nosala sam ga stalno i nista!Nije mi se smanjio trbuh a i pojas nakon par puta stavljanja sav se rastegne i izoblici!Ma to nista nepmaze!
Pa hvala bogu da ne pomaže.
Old 14.05.2007., 19:52   #8
snowleopard
Banned

snowleopard Avatar

Registracija: Apr 2006.
Ne pomaze direktno. Pomaze na nacin da digne temperaturu ispod njega pa se masne naslage lakse pretvore iz krutih i "tekuce", a takve se onda lakse razgraduju. A sve one reklame za cudotvorne pojaseve su prevara. U bilo kojem ducanu sa sportskom opremom za teretanu bi trebalo bit najobicnijih termo pojasa i to je dost. Ove s reklama zaboravi.
snowleopard is offline  
Old 14.05.2007., 21:34   #9
tvuk
Hrčak na dopingu

tvuk Avatar

Registracija: Dec 2004.
Pošalji poruku preko Skype korisniku tvuk
Ma to su sve gluposti. Cak i da podignes temperaturu tijela samo ces gubiti vodu, jer za trosenje masti treba vjezbati, a ne sjediti pred kompjuterom i tipkati.
Old 15.05.2007., 23:53   #10
Gooran
Registrirani korisnik

Gooran Avatar

Registracija: Apr 2005.
Ja ne vjerujem koliko ima lakovjernih ljudi na ovom svijetu..sorry na izrazu ali fakat..ono dobit ces carobnu pilulu i izgledat ces kako god si ti zamislis.

-> Malo mozak ukljuci - da li je stvarno moguce oblikovati tijelo nekakvim remenima, abzapom i slicnim glupostima?!

Trening + kvalitetna, zdrava prehrana -> put do uspijeha!
Gooran is offline  
Old 25.02.2010., 10:59   #11
malajaca
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2010.
Pa dobro, naravno da bez vježbe i pravilne prehrane nema ničega, ali imaju i ti pojasevi neku svoju svrhu! Nećeš ti smršaviti samo noseći ga (kako oni reklamiraju), ali da ubrzavaju proces mršavljenja pri intenzivnom vježbanju - ubrzavaju! Moja šefica i ja smo odlučile nedavno kupiti te pojaseve jer svaki dan treniramo po 2 sata - trčanje, sklekovi, trbušnjaci, izdržaji... (radno mjesto nam je takvo da moramo raditi na sebi :-))) i otkad ih nosimo, toliko se zagrijemo na tim problematičnim mjestima (kod nas žena je to UVIJEK trbuh), da nam se struk stalno stanjuje i stanjuje. Stvarno smo zadovoljne rezultatima. Jest da mi trčimo 45 min i tek onda slijedi je...ki trening na podu, ali tako nas ugodno grije taj pojas, ispod njega se oznojimo tako da bi mogle poplavu napravit nakon toga da ih ocijedimo i super se osjećamo - a to je najvažnije.
malajaca is offline  
Old 25.02.2010., 11:05   #12
zecinjo
Registrirani korisnik

Registracija: May 2007.
:
Quote:
malajaca kaže: Pogledaj post
Pa dobro, naravno da bez vježbe i pravilne prehrane nema ničega, ali imaju i ti pojasevi neku svoju svrhu! Nećeš ti smršaviti samo noseći ga (kako oni reklamiraju), ali da ubrzavaju proces mršavljenja pri intenzivnom vježbanju - ubrzavaju! Moja šefica i ja smo odlučile nedavno kupiti te pojaseve jer svaki dan treniramo po 2 sata - trčanje, sklekovi, trbušnjaci, izdržaji... (radno mjesto nam je takvo da moramo raditi na sebi :-))) i otkad ih nosimo, toliko se zagrijemo na tim problematičnim mjestima (kod nas žena je to UVIJEK trbuh), da nam se struk stalno stanjuje i stanjuje. Stvarno smo zadovoljne rezultatima. Jest da mi trčimo 45 min i tek onda slijedi je...ki trening na podu, ali tako nas ugodno grije taj pojas, ispod njega se oznojimo tako da bi mogle poplavu napravit nakon toga da ih ocijedimo i super se osjećamo - a to je najvažnije.
:facepalm:
zecinjo is offline  
Old 25.02.2010., 11:12   #13
Albatrios
Registrirani korisnik

Albatrios Avatar

Registracija: Feb 2008.
Quote:
zecinjo kaže: Pogledaj post
:

:facepalm:
Sta se ti cudiš Na defki kupit rolu one folije,umotat se ko mumija i pici krugove po jarunu
Albatrios is offline  
Old 25.02.2010., 11:32   #14
Sopor
stanje svijesti

Sopor Avatar

Registracija: Sep 2005.
Quote:
E, tako i ja, kad žestoko odradim trening, mogla bih gaće i grudnjak cijediti (koje su mi odmah uz tijelo, pa jače pokupe znoj, kao i vama taj pojas, koji je priljubljen uz tijelo)... a ponekad i majicu i tajice... Nema to veze s pojasom, nego treningom.
Sopor is offline  
Old 25.02.2010., 17:32   #15
mazgov
bannaned

mazgov Avatar

Registracija: Dec 2007.
Quote:
ali tako nas ugodno grije taj pojas, ispod njega se oznojimo tako da bi mogle poplavu napravit nakon toga da ih ocijedimo i super se osjećamo - a to je najvažnije.
imaš pravo , naj važnije je kako se osjećate , samo ipak znoj salo ne topi
Old 25.02.2010., 17:52   #16
lord_voldemort
Registrirani korisnik

lord_voldemort Avatar

Quote:
Sanska koza kaže: Pogledaj post
Uglavnom prije nekih sedmicu dana je u novinama 24 sata bio broj telefona za pojas za mršavljenje:
Izgubila sam broj pa ako netko možda od vas zna.
Pojas je bez baterija,napravljen od nekog materijala da se dobro znojiš.
imam ja jedan pojas za mršavljenje, zove se teretana+prehrana

edt: u jebate pa to je iz 2007
Old 25.02.2010., 20:45   #17
_Mystical_
Registrirani korisnik

_Mystical_ Avatar

Registracija: Jul 2007.
ajde kad smo već kod pojasa da ja kažem svoje iskustvo.

kupio sam odmah dva komada sauna belt, jer tamo na reklami kažu da treba 10 minuta dnevno koristiti, a pošto sam ja dosta fizički aktivan i onako sportski tip, mislio sam da mogu izdržati to koristi dva puta odjednom.
uglavnom, kako mi je to djelovalo? ODLIČNO! ljudi morate si to kupiti, ja bih dao i duplo od ong što sam platio.
Pločice sam dobio u roku 2 tjedna, a nakon 4 tjedna su bile brutalne. Kroz majicu su se vidjele, majke mi.
Dok sam koristio taj sauna belt, nisam trenirao jer je dosta zahtjevan, znojiš se i toplina je nekad neizdrživa. ako ste ga ikad koristili, znati ćete o čemu govorim, s tim da sam ja koristio dva komada, jedan 10 min, drugi 10 min.

Ali, upozorenje jedno. Ako ga već kupite koristiti ga samo vi, jerja sam svoj posuđivao i ekipa mi ga nije vraćala jer fakat radi, kao stalno mi govore sad ću sad. jednog frenda sam tak izgubio, fakat smo se posvađali, al ok to nije tema.

Sad baš nemam para da si to kupim opet, pa koristim onu foliju prek ljeta kaj ekipa koristi za trčanje. Ali ja ne trčim nego se pokrijem s njom, 20 min sam na suncu, dobro se usaftam i mogu vam reć da dobro radi, definicija je tu. imao sam dobrih masivnih 64 kile, nakon 3 tjedna folije sam pao na 60 kila na brutalnu definiciju s dosta očuvanom masom.
sad po zimi nemogu baštu foliju koristiti pa mršavim u sauni.

eto mojih 5 centa.
_Mystical_ is offline  
Old 25.02.2010., 21:06   #18
spirou
Registrirani korisnik

spirou Avatar

Registracija: Apr 2007.
u svakom slučaju...ti preporučujem odlaske u saunu?

a,toplu kadu? Tj. vruću?
spirou is offline  
Old 25.02.2010., 22:50   #19
poštar4
Teorija Velikog Prasca

poštar4 Avatar

Registracija: Oct 2009.
Pošalji poruku preko MSN korisniku poštar4
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
/cut/
kolko si visok na tu kilažu?
Old 25.02.2010., 23:33   #20
zecinjo
Registrirani korisnik

Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
ajde kad smo već kod pojasa da ja kažem svoje iskustvo.

kupio sam odmah dva komada sauna belt, jer tamo na reklami kažu da treba 10 minuta dnevno koristiti, a pošto sam ja dosta fizički aktivan i onako sportski tip, mislio sam da mogu izdržati to koristi dva puta odjednom.
uglavnom, kako mi je to djelovalo? ODLIČNO! ljudi morate si to kupiti, ja bih dao i duplo od ong što sam platio.
Pločice sam dobio u roku 2 tjedna, a nakon 4 tjedna su bile brutalne. Kroz majicu su se vidjele, majke mi.
Dok sam koristio taj sauna belt, nisam trenirao jer je dosta zahtjevan, znojiš se i toplina je nekad neizdrživa. ako ste ga ikad koristili, znati ćete o čemu govorim, s tim da sam ja koristio dva komada, jedan 10 min, drugi 10 min.

Ali, upozorenje jedno. Ako ga već kupite koristiti ga samo vi, jerja sam svoj posuđivao i ekipa mi ga nije vraćala jer fakat radi, kao stalno mi govore sad ću sad. jednog frenda sam tak izgubio, fakat smo se posvađali, al ok to nije tema.

Sad baš nemam para da si to kupim opet, pa koristim onu foliju prek ljeta kaj ekipa koristi za trčanje. Ali ja ne trčim nego se pokrijem s njom, 20 min sam na suncu, dobro se usaftam i mogu vam reć da dobro radi, definicija je tu. imao sam dobrih masivnih 64 kile, nakon 3 tjedna folije sam pao na 60 kila na brutalnu definiciju s dosta očuvanom masom.
sad po zimi nemogu baštu foliju koristiti pa mršavim u sauni.

eto mojih 5 centa.

zecinjo is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja