Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa
Korisničko ime
Lozinka

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2003., 13:27   #1
roberta carlos
svakom loncu poklopac

roberta carlos Avatar

Registracija: Aug 2003.
Frizeri i frizerski saloni

jel mislite da fakat u njima vrijedi usluga toliko koliko i košta ili je sve pitanje prestiža? moje je iskustvo da kod frizerke anonimke u haustoru imam ljepše pramenove i frizuru nego u renati, a još mi je i više od pol jeftinije, tj. nikad nije prek 200 kn.
kakva su vaša iskustva?
roberta carlos is offline  
Old 10.09.2003., 13:35   #2
luca
trazi Pangur Bana

luca Avatar

Registracija: Dec 2002.
najljepse sishanje u Glamour (jel se tako zove? vec mi se brkaju..) dok je bila Ivana. kad je otisla, otisla i ja.
najljepsa kratka frizura u Dessange. drugi put, druga frizerka bez veze...
lose u Renati, lose kod onog tipa (Zdravko?). nisam jos probala u Kincl (baka mi je tamo isla cijeli zivot, pa ja uvijek zaobidjem jer je to "bakino" )

uglavnom dobri fizeri su rijetkost i treba ih cuvati i paziti i maziti i voliti i ljubiti nije bas nuzno da stoje u fancy salonima. jednaki % uzasa i dobrih frizura sam imala i u skupljim i u jeftinijim salonima.
Old 10.09.2003., 13:35   #3
Winona
Banned

Winona Avatar

Registracija: May 2003.
u zagrebu sam se frizirala u salonu iza zgrade, kvartovskom. Nikad me bolje nisu osisali. Nigdje.

Bila u mjeduvemenu u salonima vani gdje sam platila jednom 15 puta vise nego u kvartovskom a za ucinak im dajem jedinicu.

Bitno da sam s frizerkom na istoj valnoj duljini - ako nisam i ak ne zna sisati nikakav interijer ni razvikanost joj ne budu pomogli
Winona is offline  
Old 10.09.2003., 14:38   #4
Sanjar61
...bila i ostala...

Registracija: Nov 2002.
Ja sam imala stvarno groznu kosu: čvrsu, gustu, ravnu...E onda sam jednom otišla kod Luke Lasovića i on me ošišao ko niko do tada. Jednostavno, on je s mojom kosom znao i nije bilo tih novaca koje mu ne bih ostavila...Na žalost, kad sam rodila dečkiće sam počela ići u frizeraj u kvartu, zbog nedostatka vremena (Luka L. je bio blizu mog radnog mjesta) a sad tamo vodim i sve troje djece i nemam srca to prekinuti. U stvari me uglavnom dobro ošiša (niti moja kosa nije što je bila), al' je stvar u tome da nikada nisam sigurna kakva ću izaći!
Advertisement

Advertisement
Old 10.09.2003., 14:48   #5
Kiki
Nikon shawtay

Kiki Avatar

U Zagrebu me kvartovski frizeri nikad nisu znali dobro osisat tako da sam ih se nakon par neugodnih iskustava klonila.
Mind you, otisla sam i u jedan razvikani pa su me isto katastrofalno osisali i napravili mi gnijezdo na glavi.:2up:
Kasnije sam otkrila druga dva razvikana salona i onda sam kod njih isla stalno i uvijek je sve bilo dobro.
Sad u Londonu mi je najbolji John Frieda...jest da je skup ko svetog petra kajgana, al ja se kad izidjem od tamo osjecam ko da sam izisla s reklame za frizerske produkte.....kosa leprsava, sjajna, ma mrak...pa se onda ogledavam u svaki izlog kraj kojeg prodjem. Nema teorije da mi oni fale.
No, posto je skupo, tamo uglavnom idem samo kad treba cijela glava pramenova ili kad treba neko radikalno sisanje.
Inace na touch ups idem kod neke Poljakinje u svoju ulicu ili u Toni&Guy malo povis moje ulice.
Kiki is offline  
Old 10.09.2003., 17:07   #6
Lola
curica

Lola Avatar

ja sam isla u BBK i osisali su me jednako dobro/lose ko i u kvartovskom frizeraju samo za 160 kn....imam frckavu kosu i ne zelim veeelike ni drasticne promjene,a ipak ne zelim ni vjecito izgledati ko kelly mcgillis u top gunu
otkako sam otkrila trans x u vlaskoj i nasla mrak frizerku vise nemam takvih briga.super sam osisana,platim 180-200 kuna,ali kod frizera idem svakih mjesec i po-dva pa i nije neki trosak,ali konacno vidim razliku...toplo preporucujem
Old 10.09.2003., 18:38   #7
patka
29. tjedan

patka Avatar

Registracija: Jun 2003.
Quote:
Kiki kaže:
U Zagrebu me kvartovski frizeri nikad nisu znali dobro osisat tako da sam ih se nakon par neugodnih iskustava klonila.
isto iskustvo...odem u kvartovski frizeraj i izadjem
ajme moja kosa.....zaobilazim ih u velikom luku...

sad sam zadnje bila u aproposu u Radicevoj, on je neki polu fancy i izasla sam nakon 3 sata ( cini mi se dosta dugo) ali super zadovoljna...ici cu opet tamo
najbolja frizura do sada
patka is offline  
Old 10.09.2003., 18:51   #8
Alyssa
Ozbiljna dementorica

Alyssa Avatar

Ja sam isla godinama kod Alexsander, naj razvikanji i naj skuplji frizerski salon u gradu, dok je bila E. (necu spominjat ime) samo su prave gospode isle tamo zena je sisala i farbala FENOMENALNO, sve dok se nije pred par godina preselila u Zg, od tada niti jedna frizerka u tom salonu ne moze napraviti od kose ko sta je ona znala i dosta njih je otislo od tamo a cijena je cak i poskupila
Sad sam ja nasla svog novog Hollywoodskog frizera i tip sisa i farba MRAK i jos k tome je i zgodan
Iz njegovog salona izadem svaki put sa smijeskom
Old 10.09.2003., 21:46   #9
sunčica
...ooo

sunčica Avatar

Quote:
luca kaže:

uglavnom dobri fizeri su rijetkost i treba ih cuvati i paziti i maziti i voliti i ljubiti nije bas nuzno da stoje u fancy salonima. jednaki % uzasa i dobrih frizura sam imala i u skupljim i u jeftinijim salonima.
ja sad mislim da imam jednu dobru

salon je onako, polufancy
rekli su mi da je skupo, ali sam platila normalnu cijenu, kao i u drugim salonima

nema čekanja (meni jako važno) i ne radi mi kerefeke po glavi

ali, ni s kim nikad nisam bila 100% zadovoljna
Old 10.09.2003., 22:09   #10
debelakrava
zaposlena

debelakrava Avatar

Registracija: Feb 2003.
zgart na jarunu je ok...samo ako ides kod maria ispanes identican ali malo uredjen...sto ipak izgleda dobro i tako...romeo vec promjeni tu i tamo nesto. cijena oko 350kn za dugu kosu
debelakrava is offline  
Old 10.09.2003., 23:06   #11
Hana_
smotana

Hana_ Avatar

Registracija: Jan 2003.
Prestala sam ic u kvart na frizuru ..zena je dossaaaaadna i non stop melje o svojoj mami tati tetkama punici i dr za koje ja nemam pojma i fakat me nezanimaju ti njeni tracevi..., imala je jednu ok frizerku s njom sam znala i popit kavu zena je bila jako simpa..i sisala je super al nazalost je otisla

Sad sam vec par puta bila u Planetu u Radicevoj..isto dvoriste gdje je i Mila..zadovoljna sam samo kaj mi je bed dat tolko para ...al s obzirom da se sisam 2-3 put godisnje je valjda ok !
Hana_ is offline  
Old 11.09.2003., 07:40   #12
Crow Jane
Zlo mi je.

Crow Jane Avatar

Pošalji poruku preko Skype korisniku Crow Jane
Ja se šišam u PL, jel te u jednom od lanaca salona Jean Louis David i moram reć da sam prezadovoljna ~ - kratka kosa, pranje i šišanje - 110 kn.
Crow Jane is offline  
Old 11.09.2003., 09:32   #13
Kyra
Rodila2MuškarcaSvogŽivota

Kyra Avatar

Registracija: Apr 2003.
Quote:
Alyssa Milano kaže:
Ja sam isla godinama kod Alexsander, naj razvikanji i naj skuplji frizerski salon u gradu, dok je bila E. (necu spominjat ime) samo su prave gospode isle tamo zena je sisala i farbala FENOMENALNO, sve dok se nije pred par godina preselila u Zg, od tada niti jedna frizerka u tom salonu ne moze napraviti od kose ko sta je ona znala i dosta njih je otislo od tamo a cijena je cak i poskupila
Sad sam ja nasla svog novog Hollywoodskog frizera i tip sisa i farba MRAK i jos k tome je i zgodan
Iz njegovog salona izadem svaki put sa smijeskom

Ajooooooooj......i ja plačem i kukam za E....
Nikad više onakve frizerke! I ja sam još kratko bila kod njih u salonu, a onda je i cura koja me koliko toliko dobro šišala otišla na porodjajni i sad više ne idem tamo.
Old 11.09.2003., 11:34   #14
primadona
sopranovski sopran

primadona Avatar

Registracija: Jul 2003.
ja imam koma kosu, gustu, tesku, frcka se po nekom nelogicnom slijedu... tako da me koma sisat i kad jednom nadjem frizera ne pustam...
al prije mora je bila hica pa sam uletila u Limeni bubanj u Rotondi (Jurisiceva) i cura me osisala tak fantasticno da me svi pitaju di sam se sisala...
sad je to vec naraslo (proslo je dva mjeseca) ali nije izgubilo oblik nego i dalje super zgleda...
svaka im cast...
primadona is offline  
Old 11.09.2003., 11:43   #15
gea
Banned

gea Avatar

Quote:
debelakrava kaže:
zgart na jarunu je ok...samo ako ides kod maria ispanes identican ali malo uredjen...sto ipak izgleda dobro i tako...romeo vec promjeni tu i tamo nesto. cijena oko 350kn za dugu kosu
mene je romeo šišao godinama i super mi ošiša kratku kosu...

al dugu, ne znam, uvijek isto. malo skrati i osuši drugačije ...
a i poznamo se privatno pa se zapravo zabrbljamo.............. ne znam. ja i dalje nemrem nać frizera. ovu dvojicu koju sam uspjela nać, nemam više.... sad su ih dobili london i a'dam

pa imam dugu kosu. tak, bez veze....
Old 11.09.2003., 11:50   #16
FannyB
vijeha bruha

FannyB Avatar

Glamour, Milena

istina da uz sve to ide hrpa preseravanja i kokoški koje se prenemažu i afektiraju po defaultu, al po mom mišljenju još uvijek rade najbolje frizure.... mislim nema onog helmeta na glavi, nego moreš mlatarat s buljom, a dlake opet sve padnu na pravo mjesto
Old 11.09.2003., 16:17   #17
lahor
triple libra

lahor Avatar

Quote:
Crow Jane kaže:
Ja se šišam u PL, jel te u jednom od lanaca salona Jean Louis David i moram reć da sam prezadovoljna ~ - kratka kosa, pranje i šišanje - 110 kn.
Joj sto mene unakazise u JLD u Firenci....Dala sam 2000 lira da mi moju kosu dugu 3 cm skrate na 2 cm i dobila sam look s rupama, kao da su me kokosi ocerupale. Strasno.
lahor is offline  
Old 11.09.2003., 16:28   #18
luca
trazi Pangur Bana

luca Avatar

Quote:
FannyB kaže:
Glamour, Milena

mene je Milena tako udesila da sam bila slatka koliko sam blesavo izgledala a udesila me jer je bila zaokupljena da melje s imenjakinjom Fuchs koja je tad bila ministarka
Old 12.09.2003., 10:45   #19
maristella69
Light and shadow

maristella69 Avatar

frizurice, frizurice...

Mene sređuje moja mala frizerka koja ima samo 19 godina i koja se tijekom te 2 i pol godine što me frizira, već dosta ispraksirala.Sada radi fenomenalno,ošiša me baš onako kako ja volim, a tek pramenovi...! Ne mogu reći da mi jednom neće faliti malo prekenjavanja po raznim salončićima/studijima, ali..bome više nemam ni toliko vremena, ni novaca da ga gubim tamo.
Još niti jednom nisam bila zadovoljna nekim salonom razvikanog imena, ali prije zbog toga što nisam nikada bila baš vjerna jednom salonu.
Jedino me Drakulićka iznenadila za vjenčanje,a bila sam joj totalna NN!

Frizura spada u jednu od najvažnijih stvari dobrog raspoloženja (u žena, za muškarce ne bih rekla).
maristella69 is offline  
Old 12.09.2003., 10:47   #20
Kyra
Rodila2MuškarcaSvogŽivota

Kyra Avatar

Registracija: Apr 2003.
Quote:
lahor kaže:
Joj sto mene unakazise u JLD u Firenci....Dala sam 2000 lira da mi moju kosu dugu 3 cm skrate na 2 cm i dobila sam look s rupama, kao da su me kokosi ocerupale. Strasno.
Sorry, ali što si očekivala za 2000 lira???? Vjerojatno ti fali koja nula
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja