Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika
Korisničko ime
Lozinka

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2007., 23:22   #1
gasolina
Registrirani korisnik

gasolina Avatar

Registracija: Dec 2006.
Question Uklanjanje dlačica sa lica

Pod tim prvenstveno mislim na brčiće Otišla bih u neki kozmetičarski salo da mi to naprave, pa me zanima kakvi su učinci i cijena te koliko često bi se to trebalo radit? hvala
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 09:44   #2
Blowne
shoppingmaniac

Blowne Avatar

Registracija: Jan 2005.
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
Pod tim prvenstveno mislim na brčiće Otišla bih u neki kozmetičarski salo da mi to naprave, pa me zanima kakvi su učinci i cijena te koliko često bi se to trebalo radit? hvala
Za tako malo podrucje je najbolja elektroepilacija jer kazu da dlacice vise ne izrastu sto kod lasera i ipl-a nije slucaj. Ne znam kakve su cijene u Hrvatskoj, proguglaj malo, dosta kozmetickih salona to radi.
Old 27.05.2007., 15:03   #3
ciganche
Registrirani korisnik

ciganche Avatar

čupko trake za lice
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 16:45   #4
girly-girl
curicak

girly-girl Avatar

Registracija: Nov 2006.
Pošalji poruku preko MSN korisniku girly-girl
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
čupko trake za lice
tako je! zakaj bi plaćala dodatno kada to možeš sama doma napraviti.. ja sam baš neki dan kupila. oko 30 kuna dođe i ne boli.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 27.05.2007., 16:53   #5
buca_ljuca
Registrirani korisnik

buca_ljuca Avatar

Registracija: Mar 2007.
laser
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 17:23   #6
ciganche
Registrirani korisnik

ciganche Avatar

Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
tako je! zakaj bi plaćala dodatno kada to možeš sama doma napraviti.. ja sam baš neki dan kupila. oko 30 kuna dođe i ne boli.
i mirna najmanje 10 dana! Ako ne i više, što ovisi o tipu kože. Meni zna i dva tjedna izdržati
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 16:53   #7
irenko007
Registrirani korisnik

irenko007 Avatar

Registracija: Apr 2007.
ja sam to napravila jednom kod kozmetičarke,dakle,počupala mi je voskom,i izbilo mi je užasno puno crvenih prištića.gdje da to napravim,a da mi se navedeno ne dogodi?
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 18:17   #8
girly-girl
curicak

girly-girl Avatar

Registracija: Nov 2006.
Pošalji poruku preko MSN korisniku girly-girl
vjerovatno imaš osjetljivu kožu. inače sa čupkom dobiješ masnu maramicu da skineš ako ostane malo ljepila i aloe vera tekućina, vjerujem da bi ti ona smirila to da se dogodi. pokušaj doma sama..
a možda da probaš sa kremom?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:27   #9
scrat5645
Registrirani korisnik

scrat5645 Avatar

Quote:
irenko007 kaže: Pogledaj post
ja sam to napravila jednom kod kozmetičarke,dakle,počupala mi je voskom,i izbilo mi je užasno puno crvenih prištića.gdje da to napravim,a da mi se navedeno ne dogodi?
I ja dobijem puno prištića nakon toga ali nikada nisam išla u kozmetički salon. Isprobala sam i čupko, i veet i baleine trake za depilaciju lica i uvijek isto. Od tih maramica koje se dobiju lice mi još jače izreagira. Probala sam ne stavljati ništa, kojekakve kremice ali još nisam našla recept protiv tih prištića dva dana nakon. Ako netko ima kakv savijet pls neka napiše
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:29   #10
scrat5645
Registrirani korisnik

scrat5645 Avatar

Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
vjerovatno imaš osjetljivu kožu. inače sa čupkom dobiješ masnu maramicu da skineš ako ostane malo ljepila i aloe vera tekućina, vjerujem da bi ti ona smirila to da se dogodi. pokušaj doma sama..
a možda da probaš sa kremom?
Ja sam pokušavala i s kremom. Prvo dlačice puno brže narastu i koža mi se toliko isuši da se još danima nakon tretmana peruta Katastrofa, da mi je samo naći neko rješenje
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 22:25   #11
irenko007
Registrirani korisnik

irenko007 Avatar

meni je rekla jedna druga kozmetičarka,da se nakon takvog tretmana,preko tretiranog područja treba proći visokom frekvencijom,i da se onda koža ne iziritira.probat ću,pa vam javim,a ako netko već ima iskustva s tim,neka podjeli s nama.
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:17   #12
scrat5645
Registrirani korisnik

scrat5645 Avatar

Quote:
meni je rekla jedna druga kozmetičarka,da se nakon takvog tretmana,preko tretiranog područja treba proći visokom frekvencijom,i da se onda koža ne iziritira.probat ću,pa vam javim,a ako netko već ima iskustva s tim,neka podjeli s nama.
Kakvom visokom frekvencijom
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:30   #13
Maisie
Majmunče

Maisie Avatar

Registracija: Dec 2005.
Quote:
Mislim da to ne možeš izvest doma jer imam blagi osjećaj da se to izvodi s onim stvarima što rade na struju, a ona ih koristi
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 09:54   #14
tammyy
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2007.
Ja sa čupkom, ali vrućim voskom, bas kakav je i u kozmetičkim salonima, nije toliko neuredan kao trake (nema ljepila)..ali svejedno, 5 minuta posla i za 25-30 kn si miran mjesecima..
tammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:26   #15
irenko007
Registrirani korisnik

irenko007 Avatar

Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Mislim da to ne možeš izvest doma jer imam blagi osjećaj da se to izvodi s onim stvarima što rade na struju, a ona ih koristi

a ti mislila.............hahahahahahahahahahaha........ ....da ću ja to sama doma...hahahahahaha......da se uštekam u nešt,npr na visoki napon..........hahahahahaha
a jesi me nasmijala,već s nisam dugo ovako smijala
ma neee,ja sam mislila probat kod te druge kozmetičarke koja mi je za to i rekla-kad te očerupa,prođe ti tom spravicom po tretiranom dijelu.
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 16:14   #16
metix
ja, ista ona ja

metix Avatar

Registracija: Feb 2007.
Quote:
Jel to ona spravica zujalica što ti prolazi s tim po licu nakon čiščenja mitesera??? na štapiću priključenom na tu spravu je neka okrugla pločica???
metix is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 17:03   #17
irenko007
Registrirani korisnik

irenko007 Avatar

Quote:
metix kaže: Pogledaj post
Jel to ona spravica zujalica što ti prolazi s tim po licu nakon čiščenja mitesera??? na štapiću priključenom na tu spravu je neka okrugla pločica???
čula sam da se s visokom frekvencijom prelazi i nakon čišćenja lica(nikad bila na čišćenju pa neznam iz prve ruke),vrlo je vjerovatno da se radi i o istoj spravici,a ako i ne,onda rade na istom principu-visokoj frek.
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 22:46   #18
Maisie
Majmunče

Maisie Avatar

Registracija: Dec 2005.
Quote:
ma neee,ja sam mislila probat kod te druge kozmetičarke koja mi je za to i rekla-kad te očerupa,prođe ti tom spravicom po tretiranom dijelu.
Veliš Probat ću

Ma znam onako otprilike po opisima. Mater je išla po tim tretmanima.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 12:41   #19
Helen_marie
Registrirani korisnik

Helen_marie Avatar

Registracija: Jan 2007.
Evo da vam se javim sa svojim prvim iskustvom. Napravila sam to prije dva dana u kozmetičkom salonu i prezadovoljna sam. Postupak je bio ovakav: prvo mi je s nečim očistila područje iznad usnice, onda mi je naprašila sa bivacin praškom da se ne upali koža. Nakon toga je išao vosak po dva puta sa svake strane, ostatak dlačica koje vosak nije skinuo je počupala pincetom, a za cijelo to vrijeme mi je nausnicu premazivala s vaticom umočenom u "nešto". Nakon toga mi je stavila neku kremu i prešla sa tim nekakvim aparatom pretpostavljam da je to baš taj aparat sa visokom frekvencijom o kojem pričate jer mi je rekla da to služi baš da se ne pojave prištići...nakon svega mi je stavila korektor jer mi se pojavilo crvenilo i to je bilo to. Trajalo je možda desetak minuta, platila sam 20 kn. Prošla su dva dana nema niti jednog prištića, a inače imam osjetljivu i tanku kožu. Ja sam prezadovoljna
Helen_marie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 17:13   #20
scrat5645
Registrirani korisnik

scrat5645 Avatar

Quote:
Helen_marie kaže: Pogledaj post
Evo da vam se javim sa svojim prvim iskustvom. Napravila sam to prije dva dana u kozmetičkom salonu i prezadovoljna sam. Postupak je bio ovakav: prvo mi je s nečim očistila područje iznad usnice, onda mi je naprašila sa bivacin praškom da se ne upali koža. Nakon toga je išao vosak po dva puta sa svake strane, ostatak dlačica koje vosak nije skinuo je počupala pincetom, a za cijelo to vrijeme mi je nausnicu premazivala s vaticom umočenom u "nešto". Nakon toga mi je stavila neku kremu i prešla sa tim nekakvim aparatom pretpostavljam da je to baš taj aparat sa visokom frekvencijom o kojem pričate jer mi je rekla da to služi baš da se ne pojave prištići...nakon svega mi je stavila korektor jer mi se pojavilo crvenilo i to je bilo to. Trajalo je možda desetak minuta, platila sam 20 kn. Prošla su dva dana nema niti jednog prištića, a inače imam osjetljivu i tanku kožu. Ja sam prezadovoljna
Daj molim te napiši di si bila?
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja