Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika
Korisničko ime
Lozinka

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2010., 17:31   #501
Dotty
Registrirani korisnik

Dotty Avatar

Registracija: Jan 2007.
Zar se moraju brijati na licu prije lasera?Nema šanse!O_o
Old 08.04.2010., 18:48   #502
Ereshkigal
Registrirani korisnik

Ereshkigal Avatar

Registracija: Mar 2009.
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Zar se moraju brijati na licu prije lasera?Nema šanse!O_o
DA!To je ono što je mene odbilo od lasera. Trabaš ih brijati da budu što tamnije i jače da ih laser bolje "uoči" i ukloni. Laički rečeno.
I između tretmana je najstrože zabranjeno čupkanje i sl, smiješ samo brijati!
Nema šanse da brijem išta na licu.
Old 08.04.2010., 19:22   #503
Dotty
Registrirani korisnik

Dotty Avatar

Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
DA!To je ono što je mene odbilo od lasera. Trabaš ih brijati da budu što tamnije i jače da ih laser bolje "uoči" i ukloni. Laički rečeno.
I između tretmana je najstrože zabranjeno čupkanje i sl, smiješ samo brijati!
Nema šanse da brijem išta na licu.
WTF. Mislim da bi moje laser mogao dovoljno uočiti i bez brijanja, pa dugačke su i crne(ja ih ili izbjeljujem ili čupam). Ako je tako ja ću odustati od lasera.

-edit- Da ih obrijem a nitko ne garantira da će laser uopće ukloniti dlake, a kamoli semi-permanentno?Đizus.
Old 09.04.2010., 08:24   #504
Ereshkigal
Registrirani korisnik

Ereshkigal Avatar

Quote:
WTF. Mislim da bi moje laser mogao dovoljno uočiti i bez brijanja, pa dugačke su i crne(ja ih ili izbjeljujem ili čupam). Ako je tako ja ću odustati od lasera.

-edit- Da ih obrijem a nitko ne garantira da će laser uopće ukloniti dlake, a kamoli semi-permanentno?Đizus.
Upravo tako. Nitko ne garantira. I šta onda?!
I ja sam odustala od lasera zbog toga. Ali otiđi na razgovor s doktorom pa vidi, možda će ti on reći drukčije mada čisto sumnjam.
Možda elektroepilacija?Ja o tome razmišljam.
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 09.04.2010., 10:16   #505
Dotty
Registrirani korisnik

Dotty Avatar

Znači brijanje je pravilo je a ne iznimka? Tako samo mogu napraviti gore ako se te dlake uopće ne skinu. Sad mi nije jasno zašto ljudi to rade jer mi zvuči totalno neisplativo, lol. Idem na drugi topik o depilaciji raspitati se malo

Još jedna stvar, interesantno je kako neki na ovim temama o uklanjanju dlačica kažu da dlačice neće biti čvršće i gušće od brijanja, dok profići koji "trajno"uklanjaju dlake zahtjevaju da se one obriju upravo zbog toga - da se proguste i pojačaju tj.bolje vide.
Old 09.04.2010., 11:30   #506
Wonder Woman
not peeing alone

Wonder Woman Avatar

Registracija: Aug 2007.
Quote:
dok profići koji "trajno"uklanjaju dlake zahtjevaju da se one obriju upravo zbog toga - da se proguste i pojačaju tj.bolje vide.
Ma neeeee!
Krivo totalno! Ako se dlaka iščupa nema korijen na koji bi laserska zraka mogla djelovati, dakle ne djeluje!
Brije se zato da ostane korijen i zato da se dlake na površini kože ne zapale.
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 11:47   #507
Dotty
Registrirani korisnik

Dotty Avatar

Quote:
Wonder Woman kaže: Pogledaj post
Ma neeeee!
Krivo totalno! Ako se dlaka iščupa nema korijen na koji bi laserska zraka mogla djelovati, dakle ne djeluje!
Brije se zato da ostane korijen i zato da se dlake na površini kože ne zapale.
Onda mi ne treba brijanje, zar ne?Pa neću ih pobogu počupati iz korijena i otić na lasersko skidanje.
Old 09.04.2010., 13:13   #508
Ereshkigal
Registrirani korisnik

Ereshkigal Avatar

Ako ništa drugo -morat ćeš ih sigurno izbrijati prije samog tretmana. Ali kažem ti, najbolje ti je otoći na razgovor pa vidjet. RAzgovor te ništa ne obvezuje.
Old 09.04.2010., 13:57   #509
Dotty
Registrirani korisnik

Dotty Avatar

Na tijelu nema problema, ali na licu... Kad budem u ST-u otići ću ih pitati kako to ide.
Old 09.04.2010., 14:08   #510
djevojka-broj-8
Registrirani korisnik

djevojka-broj-8 Avatar

Registracija: Jul 2009.
a koliko bi laser košto? to ne bi valjalo radit prije ljeta(zbog sunca mislim) ili se mpže kad god?
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 16:08   #511
Wonder Woman
not peeing alone

Wonder Woman Avatar

Quote:
Onda mi ne treba brijanje, zar ne?Pa neću ih pobogu počupati iz korijena i otić na lasersko skidanje.
Evo odgovora zašto se briju dlačice prije tretmana laserom

http://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=831
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 07:23   #512
Dotty
Registrirani korisnik

Dotty Avatar

Quote:
Evo odgovora zašto se briju dlačice prije tretmana laserom

http://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=831
Old 10.04.2010., 12:23   #513
Wonder Woman
not peeing alone

Wonder Woman Avatar

Quote:
Ma kokica mala
Pa nećeš se brijati svaki dan, valjda će ti nešto i otpasti nakon tog tretmana, kaj ne? Pa onda do sljedećeg tretmana izbjeljuješ dlačice da se manje vide i opet prije tretmana obriješ.

Ili odi na elektroepilaciju ako se toliko groziš brijanja.
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 16:34   #514
Dotty
Registrirani korisnik

Dotty Avatar

Quote:
Ma kokica mala
Pa nećeš se brijati svaki dan, valjda će ti nešto i otpasti nakon tog tretmana, kaj ne? Pa onda do sljedećeg tretmana izbjeljuješ dlačice da se manje vide i opet prije tretmana obriješ.

Ili odi na elektroepilaciju ako se toliko groziš brijanja.
Osobnu ne znam nijednu žensku koja bi si namjerno obrijala lice. Znam što sam sebi napravila brijanjem mjesta koja su prije imale plave, jedva vidljive dlačice Nikad više, osim ako nije zadnja opcija(recimo na nogama i preponama to radim). Uzmi u obzir da imam bijelu kožu i da se svaka i najmanja dlačica na licu užasno vidi.

Možda da na licu napravim elektroepilaciju?Znači da napravim elektro na licu, a laser na tijelu. Ima netko kakva iskustva?Da ne čitam sad cijelu temu...Čitam da elektroepilacija jako boli A opet, to mi se čini ko stvoreno za nadušnicu i zasebne dlake jer se ionako tretira jednu po jednu, plus navodno je jedino trajno rješenje za dlake

Razmišljam na glas.
Old 18.04.2010., 00:01   #515
mardar
Registrirani korisnik

mardar Avatar

Registracija: Dec 2009.
evo postoji i krema koja nakon 4-5mj ukoni dlacice s lica,vidila sad na forumu,pa cemo vidit sta ce reci oni koji je koriste
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:58   #516
legica21
Registrirani korisnik

legica21 Avatar

Registracija: Oct 2009.
jel mi može netko reći koliko košta lasersko skidanje dlačica sa lica??
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 21:26   #517
mala_cici
Registrirani korisnik

mala_cici Avatar

Registracija: Apr 2010.
e ljudi moji, ja to lijepo čupam. inače su mi te dlačice, dosta guste i izrazene, i onda si lijepo kupim one trake za depilaciju, prođem par puta i skine mi BAŠ SVE i onda sam na miru,fina glatka

boli mrvicu,treba se naviknuti, sad mi je to piece od cake.. a sta se crevenila tiče, radim to prije spavanja, i onda ne stavim nikakvu aloe veru jer mi to nikako ne paše nego onu gustu kremu za bebe..i ujutro sam si
Old 27.04.2010., 16:17   #518
Sekhmet
Registrirani korisnik

Sekhmet Avatar

Ja sam taj problem riješila elektrolizom i prezadovoljna sam rezultatima
Sekhmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 16:25   #519
Dotty
Registrirani korisnik

Dotty Avatar

Quote:
Sekhmet kaže: Pogledaj post
Ja sam taj problem riješila elektrolizom i prezadovoljna sam rezultatima

A di, ako se može znati? I koliko te koštalo? Ja isto namjeravam sve na području lica/vrata tako skinut. Nije ih puno(izražene su)pa mislim da bi se isplatilo.
Old 27.04.2010., 18:37   #520
Sekhmet
Registrirani korisnik

Sekhmet Avatar

Naravno..
Ja sam bila u salonu Forma kod Maksimira. (Sad će ispasti da ih reklamiram jer sam ih već spominjala,ali iskreno nemam veze s njima već sam samo zadovoljna korisnica usluga)

Rješavala sam nausnicu gdje sam imala svijetle dlačice koje su se isticale..Nije to bilo tako strašno,ali kad bi stavila puder točno bi se vidila svaka dlaka.. probala sam ih i pofarbati,al onda sam ispala kao Asterix.

Uglavnom, njih i još par dlačica na dekolteu sam riješila elektrolizom. Proces je dugotrajan (ja sam skoro godinu dana išla jednom na mjesec) i malo boli, no sad vidim rezultate...

Sve je čisto i glatko, a tek svakih cca 2 do 3 mjeseca skočim do njih da mi sprži koju novu dlačicu...

Ono kaj je bitno za elektrolizu da se između tretmana dlačice nesmiju čupati niti uklanjati s kremema ili pjenama..Smiju se samo obrijati kako se nebi dirnuo korijen...

Cijena tretmana je za prvih 20 minuta 140 kn
a svakih 20 narednih minuta je 100 kn.

Meni je obično trebalo po pola sata, no ja se naručim na 40 minuta da me pošteno ispregleda i sve detaljno pretraži da nebi propustila koju dlačicu...
Sekhmet is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja