Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2007., 19:39   #1
Nemam prijatelja (ovo nije tema za oglase)

eto, kako i naslov kaze, ja nemam prijatelja. ni jednog. imam decka i to je to. poznanike s posla ili njegovo drustvo ne racunam jer su njegovi. kaj ak ce se dogodit prekid? a uvijek postoji sansa.. u zadnje vrijeme se dosta prepiremo.. uvijek se savjetuje ljudima da se okruze prijateljima, da izlaze, da se zabave, a ja necu imat ni gdje ni s kim... kako da nadjem neke frendove? mislim, u skoli sam imala frendove, (sad na faxu nemam jer sam izvanredan smjer i puno radim) i izgledalo mi je ko da me vole, pricali smo o svemu, bili nerazdvojni... al negdje je to sve nestalo... i sad nemam doslovce nikoga. nikoga za kavu poslije posla, za izlaske, za proslavu rodjendana, za plakanje na ramenu.... tesko mi je... s vremenom razmisljam da je neki veliki problem u meni kad nemam nikog, svi otidju... a s druge strane, dobra sam prema njima, slusam satima, dajem savjete, posvetim im se, zabavljam ih, ako treba postanem klaun... ali na kraju, nekako se sve to valjda zaboravi i postanem suvisna... neznam... is it really me???

Dragi forumaši. Ovo nije tema za Oglase. Takva tema postoji na US-u i svi oglasi će biti izbrisani i sankcionirani.

Zadnje uređivanje Éowyn : 12.10.2015. at 12:09.
Lya is offline  
Old 30.05.2007., 20:12   #2
No, it's not you!
Jednostavno si se našla u takvoj situaciji da nisi u kontaktu s ljudima tvoje interesne zone(što se tiče dobi, itd) pa nisi ni u prilici da započneš prijateljstvo.
Ne znam, sad ću zvučat ko neka baba s pijace, ali možda bi pomoglo kad bi se negdje učlanila pa da srećeš ljude s kojima imaš zajedničke interese, ali opet, rekla si da nemaš puno vremena...
Kakvi su ljudi na tvom poslu, koliko često ideš na faks?
Imaš li braće sestara slične dobi, možda preko njih možeš doći isto do novog društva
Al na kraju krajeva čak i kad čovjek je u kontaktu s drugima ni to nije dovoljno, problem pak nije u tebi, možda njihova umišljenost, ljubomora, tko će više znat, ili jednostavno zatupljenost...
Ja sam u sličnom sosu ali baš me nije puno briga(hm, vidiš dosta sam na netu), a iako srećem ljude recimo na faksu, osjetim da nismo ni približno na istoj valnoj duljini, nikakvi zajednički interesi pa...nekad mi zasmeta...uglavnom
Good luck, dotad ugodan boravak na forumu
shantife is offline  
Old 30.05.2007., 20:16   #3
ma ne, sama sam... da imam brace/sestara, nebi me to tolko mucilo... a na poslu su ljudi s kojima bas i nemam nekih dodirnih tocaka... a i dosta su neki stariji... na faxu sam cca 10x godisnje, tako da nemogu ostvarit kontakte a i fakat puno radim. a vikendima i ako izadjem, onda sam s deckom i njegovim drustvom. mislim, mogu rec da je to i moje drustvo, al ipak... ak ce doc do prekida...
neznam... btw tnx
Lya is offline  
Old 30.05.2007., 20:31   #4
Ako nemas prijatelje onda ih nadji.
Nemas nista od toga da se zatvoris u sobu i places radi toga.

Izadji vani, ukljuci se u neke aktivnosti, iniciraj nekakvi druzenje sa poznanicima.
Na kraju krajeva, tu je i forum.hr, nikad ne znas iza kojeg posta se krije neka tvoja srodna dusa
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Old 30.05.2007., 20:48   #5
nisi jedina. Ne moraš očajavat zbog toga, bolje ne imat nikakve prijatelje nego kvazi prijatelje. Sad moguće da ovo zvuči malo preisključivo, ali kvaliteta je bitnija.
Kažeš da si u srednjoj imala prijatelja, i ja sam. I vjerovala si da će te se družit i nakon srednje, i ja sam. I onda, nekadašnja najbolja prijateljica me nazvala dan poslije prijemnog da vidi jesam li se upisala na fax i gdje, a kad je čula da idem u Zg, bilo je gotovo.
Ako smo daleko jedna od druge, ne znači da ne možemo ostat prijateljice, pa se viđati povremeno, kad možemo i jedna i druga, bar ja tako gledam na to. Ali ne, zaboraviti ćemo sve naše šale, sve sate te sate razgovora i sve što nas je nekad povezivalo. Zašto? Ne znam, nikad nisam dobila odgovor. Mogu samo nagađat, neka bude,svako danas ide za svojim poslom, jednostavno gleda kako da se probije u životu i ljudi koji im više nisu od koristi samo smetaju. Ako se nekad sretnete u gradu, lijepo ćete se pozdraviti, kako zdravlje, kako život i ćao.
Eto, tako završavaju neka srednjoškolska prijateljstva koja su se nekad činila neraskidiva. Na svu sreću, neka traju zauvijek.
Na fax-u je to možda malo drugačije, jer ipak tu ste jer imate slične interese i to vas dodatno poveuje, pa postoji šansa da prijateljstva duže potraju. Međutim, ako ljudi nemaju interesa jedan za drugog izvan uobičajenih fakultetskih tema, nema tu pravog prijateljstva. U ovom slučaju, kompromis - bit ću s tobom, da ne budem sam.
Ali ni oni pravi prijatelji koje sam spomenula na vrhu nisu bez mane, ali eto, navikneš se da ih prihvatiš, jer bome nisam ni ja savršena.
Dobro, da sad previše ne duljim, to je to, nema tu nekog lijeka, nikad ne znaš što te u životu čeka i di ćeš koga upoznat.
Actrice is offline  
Old 30.05.2007., 20:49   #6
mogu ja biti tvoj prijatelj?
__________________
Što su 2 borga u prostoriji?-TUBORG
WE ARE BORG,TUBORG,hehe
182 is offline  
Old 30.05.2007., 20:52   #7
jebiga,svi smo ti mi u istom sosu,cini mi se,vecina danasnjih mladih..ja imam kakti neko drustvo,ali sve je to jalovo..imam jednog najboljeg frenda,koji je nasao neku curu,pa vise nismo toliko skupa,i neko drustvo koje nije s kvarta ,tak da se vidimo u rijetkim situacijama..al dobro,ja se trudim,iniciram stvarno neka nova prijateljstva,jer,treba ih skupiti sto vise..skupit neku ekipu za izlazak,pa to je katastrofa,prisjedne ti izlazak dok se dogovoris..
leon_00 is offline  
Old 30.05.2007., 21:25   #8
heh ...

Postani otvorenija .
Nadji ljude
U smislu , kreni na neki sport, tečaj , u neki kamp , dobrotvorni rad ...
Nesto te mora zanimat.

Kroz zivot se ekipe mijenjaju.
Jednostavno , trebaš opet nać svoju ekipu.

u osnovnjaku si imala jedne , u srednjoj druge , na faksu treće.
Prijatelji i ti morate imat nešto zajedničko.
To može bit i ovaj forum!

Znaš na šta mislim jelda?
Joj kako glupo objasnjavam
Aaron McLoughlin is offline  
Old 30.05.2007., 21:32   #9
Quote:
Lya kaže: Pogledaj post
eto, kako i naslov kaze, ja nemam prijatelja. ni jednog. imam decka i to je to. poznanike s posla ili njegovo drustvo ne racunam jer su njegovi. kaj ak ce se dogodit prekid? a uvijek postoji sansa.. u zadnje vrijeme se dosta prepiremo.. uvijek se savjetuje ljudima da se okruze prijateljima, da izlaze, da se zabave, a ja necu imat ni gdje ni s kim... kako da nadjem neke frendove? mislim, u skoli sam imala frendove, (sad na faxu nemam jer sam izvanredan smjer i puno radim) i izgledalo mi je ko da me vole, pricali smo o svemu, bili nerazdvojni... al negdje je to sve nestalo... i sad nemam doslovce nikoga. nikoga za kavu poslije posla, za izlaske, za proslavu rodjendana, za plakanje na ramenu.... tesko mi je... s vremenom razmisljam da je neki veliki problem u meni kad nemam nikog, svi otidju... a s druge strane, dobra sam prema njima, slusam satima, dajem savjete, posvetim im se, zabavljam ih, ako treba postanem klaun... ali na kraju, nekako se sve to valjda zaboravi i postanem suvisna... neznam... is it really me???
kad zavrsis fax preseli se u drugi grad
vojvodina is offline  
Old 30.05.2007., 21:38   #10
Kako ne? A ja...

Evo ja sam ti frend....

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 30.05.2007., 21:40   #11
ja cu ti biti frendica
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Old 30.05.2007., 21:41   #12
Lya, većina nas nema ili ima jako malo pravih prijatelja, tj. osoba koje bi zbilja mogl inazvati istinskim prijateljima. Ako si u vezi, tada bi ti najveći i prijatelj #1 trebao biti dečko. Na žalost prijatelj nikome na silu ne možeš postati, no to ne znači da si manje vrijedna, da trebaš biti u bedu ili štajaznam. Znam da je teško osjećati se tako potpuno usamljenim, ali uvijek možeš nekoga negdje upoznati. Pozovi koju kolegicu sa posla na kavu ili tak nešto i vidjeti ćeš. Nemoj samo klonuti duhom!
ja_a is offline  
Old 30.05.2007., 21:42   #13
Joj, kako deprimirajuća tema...
Počni se baviti nečime, učlani se u neku udrugu.
Z39. is offline  
Old 30.05.2007., 21:55   #14
od tih udruga,i kaj ti ja znam,nis...jedostavno,nema druge,nego da sama nekog pozoves na kavu ili kaj ja znam.moras sama inicirati nes,dat nekom do znanja da bi se htijela druziti s isitm.svako prijateljstvo pocinje tako,osim onih u najranijoj dobi
leon_00 is offline  
Old 30.05.2007., 21:56   #15
Veoma pametno!
Zar treba doći u dučan i pozvati prvu prodavačicu na kavu??
Z39. is offline  
Old 30.05.2007., 21:57   #16
gledaj na to kao na splet okolnosti, nemoj tražit krivnju u sebi... to će te samo dodatno rastužit. ne znam imaš li vremena uopće za neke aktivnosti sa strane, ako nemaš pokušaj se još malo približit ekipi od momka. možda jedan od njegovih prijatelja ima curu pa se upoznaj s njom... sretno!
__________________
What would you attempt to do if you knew you could not fail?
dumbrella is offline  
Old 30.05.2007., 21:59   #17
Radje napisi obicno c,neg da se blamiras s č i ć..ona zna na kaj sam mislio,na neke kolege s faxa poslije predavanja,ili di god se vec krece...
leon_00 is offline  
Old 30.05.2007., 22:00   #18
Vrijeđaš me jer sam gluh?
Z39. is offline  
Old 30.05.2007., 22:01   #19
ali definitivno,to je u svakom slucaju nesretni splet okolnosti,''vis major''..
leon_00 is offline  
Old 30.05.2007., 22:25   #20
Ajde, nemoj biti toliko plaha i plašljiva. Kao prvo, uopće ne znači da ćete se razići, kao drugo, ako se i raziđete otkud znaš da neki iz tog njegovog kruga ljudi neće nastaviti komunicirati s tobom. Ali zato i ti moraš dati neki poticaj, a ne samo čekati.
Ako ti se neke osobe iz kruga ljudi s kojima se družite i izlazite sviđaju, komuniciraj s njima više, mobitelom ili kako god. Pojavit će se valjda i koje zanimljivo lice na faksu, na poslu... A što se tiče prijatelja i prijateljica iz osnovne i srednje škole, zašto ti ne bi nazvala nekog od njih s kim si se dobro slagala? Imaj malo inicijative. Nazovi nekog, pa dogovori koju kavicu. I kontakte održavaj i njeguj, moraš se i sama malo potruditi. Ponekad prva iniciraj nešto, prva nazovi nekoga, tako će se poznanstva učvrstiti i možda prerasti u prijateljstva.
Estee is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.