Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2016., 08:36   #121
Ja ih uzmem krpom ili maramicom i prebacim preko balkona. Prije sam isto panicarila kako neki znaju jer su stvarno bucni kad se pocnu zabijati u plafonjeru pa pomislis da ti je ko zna kakvo cudoviste u stanu, a ako ga taknes zasmrdit ce ti pola kvarta. Ali nije tako, zapravo su bas slatki.
PipiBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 17:55   #122
Isto ih bacam preko balkona kad uočim da ih moje mačketine teroriziraju.
Old 09.12.2016., 09:07   #123
Mi smo blizu šume i smrdljivi martini su nam stalno u kući, pogotovo kad zahladi, dolaze na toplo. Ja ih iznosim van uhvatim ih u neki papir ili jednostavno rukom. Moja pesica ih se užasno boji, čim martin zazuji ona podvije rep i napušta prostoriju . Ali ako nađe mrtvog na terasi, mrtva hladna ga pojede.
Old 09.12.2016., 10:36   #124
Moja svinja od psa ih hvata zive, dio pozdere, dio izgricka, baci na pod pa se valja po njima
Old 09.12.2016., 12:38   #125
Meni je jedan završio u hladnjaku i začepio onu rupicu za kondenzat tj sledio se u toj rupi , napravio mi poplavu u hladnjaku
Kako je ušao ne znam , možda je bio u salati ili preko nekog povrća , ko će ga znat .
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 12:42   #126
Meni su baš simpa bube i uglavnom ih primim rukom i izbacim kroz prozor.
Ne sjećam se da me ikad koji pošpricao smradom, za to ih se stvarno mora gnjaviti.
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 18:14   #127
Ljudi, za svu leteću i gmižuću gamad imate kupiti u čipoteci onaj električni reket.

Ta stvar je bogom dana, pogotovo za komarce.
Zaynee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 19:33   #128
Najgore mi je kad ne znam gdje je, a smrdi u pičku materinu. I onda šnjofam poput cucka i ne mogu ga nać. Onda moram trpit taj užasan smrad.
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Moja svinja od psa ih hvata zive, dio pozdere, dio izgricka, baci na pod pa se valja po njima
Hahahahah
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 20:55   #129
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mislim da smrdi tek u situaciji kada je napadnut. Izrazito je spor, pa ga lako možeš uhvatiti npr maramicom. Ima običaj kružiti oko svjetla i zujati, i tu ga je relativno lako svladati udaraljkom za muhe, u letu.
Moguće. Ne sjećam se da mi je ikad smrdio.
Meni je Martin baš simpatična buba.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 20:57   #130
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Najgore mi je kad ne znam gdje je, a smrdi u pičku materinu. I onda šnjofam poput cucka i ne mogu ga nać. Onda moram trpit taj užasan smrad.
Ko sto vec rekose, ne smrdi dok ga ne diras ... Ili dok ga dzukela ne izgrize
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.