Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2003., 20:04   #1
sturmovik
Registrirani korisnik

Registracija: Sep 2003.
homewrold2

Ima li tko ovu igricu?

Problem je što mi se sruši svaki put kad dođe do nekakve bitke. Bitka počme i nakon par sekundi sve zablokira!

PC na kojem to igram:

P4 1,7, 256 DDR, WINXP SP1, ATI R7000 catalyst 03.6, directx 9.0b

Hvala!
sturmovik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2003., 12:43   #2
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Registracija: Dec 2002.
Majku joj nemogucu. Za poludit. Najgore mi je sto standardna taktika utvrdi se i cekaj da komp ostane bez novcih neradi

Inace meni radi ko podmazano. Samo mi se na misiji sedam svi dockable strojevi zaglave kad izlaze iz MS pa ih nemogu koristit ?!?!
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 13:55   #3
carlton
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2003.
pa mogući uzrok rušenja igre ti je grafička...radeon 7000?!?!koji je to racku?!?!Ako se dobro sjećam to je onaj predpotopni radeon ve?!Koji je usput oslabljena verzija prvotnog radeona?inaČE IGRA JE zakooon!!!
carlton is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 22:23   #4
A.D.I.D.A.S.
Pacijent

Ako pogledaš u read me file vidjet ćeš da ti treba service pack 4, ako ti je OS windows 2000.

Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 04.10.2003., 22:25   #5
A.D.I.D.A.S.
Pacijent

Ali pošto nije skini neki service pack za windows xp!

Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 01:55   #6
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Quote:
A.D.I.D.A.S. kaže:
Ali pošto nije skini neki service pack za windows xp!
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 18:16   #7
A.D.I.D.A.S.
Pacijent

Quote:
AxMi-24 kaže:
Šta je tu ?
Ja sam sebi sa net-a morao skinuti service pack 4!

Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 20:35   #8
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

za je kako si spasio situaciju

I ja skidam patcheve za win2k stalno. Ima ih ko korova. Ali radje to nego virus XP
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 14:46   #9
A.D.I.D.A.S.
Pacijent

Quote:
AxMi-24 kaže:
za je kako si spasio situaciju

I ja skidam patcheve za win2k stalno. Ima ih ko korova. Ali radje to nego virus XP
Ma ko će pamtit šta sve ima na računaru.Ja sam to vidio tek kad sam napisao onaj prvi post a nisam ga htio preuređivati pa napišem drugi, al' eto nema veze ja imam post više!

I ja isto volim stalno skidat' najkasnije programe, update, patcheve i sl. sra**

Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 17:11   #10
floyd
Dr. Merkwurdigliebe

Igrao, i mogu reci da sam ocekivao vise. Ruku na srce, poboljsana grafika i dats it.
Old 15.10.2003., 01:25   #11
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Slatko je ali ili je ludjacki tesko ili ultra lagano nema nis izmedju. Blago iritirajuce tako.
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 13:12   #12
A.D.I.D.A.S.
Pacijent

men je luđački teško, ma ukucao ja šifre za sve faze (kojih ima 15) onako samo da vidim kako je, čim 15-ta počne odmah se i završi......
a mogu reći da i nije nešto...

Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 22:26   #13
Votary
Registrirani korisnik

Votary Avatar

Registracija: Nov 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Votary
zato sam negdje oko sedme misije prestao igrati dok ne izadje patch
Votary is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 12:47   #14
Zlotvor
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2007.
ej ljudi jel neko presao ovu igru???

Ja imam jedan problem...
ide ovako...

Ima tamo jedna misija mislim da je 12. di se treba spasiot neki kapetan pomocu fregate koja nosi marince, on je u nekakvoj postaji i treba ju dovest tamo i spasit ga i cekat dok se ona ne vrati do maticnog broda s njim.
Usput se treba unistit masu vayger brodova i bazu im.
Ja sam mislio da sam sve ucinio i cekao sam da se fregata vrati , kad sam otkrio neunisteno brodogradiliste koje je bilo skriveno. Nije bilo vise vremena jer je fregata dolazila nazad za 1 min a nisam mogao s flotom to raznjet na vrijeme pa rekoh " ko ga jebe" i zavrsio misiju. E sad problem je sto u sljedecoj misiji se dodje do nekih vrata i njih napada pun kurac gunboatova i corveta, a
jednno 90 stupnjeva lijevo od toga se nalaze 4 batllecruisera, isto dvostruko nego obicno destroyera ii ostalih brodica je nesto malo vise .
Moja je flota cjela prezivila prijasnju misiju i prebacena je u ovu, ali je 2 puta manja nego protivnicka. Cak to sto imam onaj drednought mi ne cini razliku jer ga 3 battlecruisera i 10 destroyera samelju i njega i ostatak bitne flote...
Mene zanima jel to tako napravljenao da ih ima pun kurac ili je to tako jer sam zaboravio unistit brodogradiliste iz prosle misije pa je i ono ovdje i napravilo je jos jednu flotu=??????
Pomoc molim
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 01:18   #15
sjebani
Manijak

sjebani Avatar

Registracija: Jan 2006.
Pošalji poruku preko MSN korisniku sjebani
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
ej ljudi jel neko presao ovu igru???

Ja imam jedan problem...
ide ovako...

Ima tamo jedna misija mislim da je 12. di se treba spasiot neki kapetan pomocu fregate koja nosi marince, on je u nekakvoj postaji i treba ju dovest tamo i spasit ga i cekat dok se ona ne vrati do maticnog broda s njim.
Usput se treba unistit masu vayger brodova i bazu im.
Ja sam mislio da sam sve ucinio i cekao sam da se fregata vrati , kad sam otkrio neunisteno brodogradiliste koje je bilo skriveno. Nije bilo vise vremena jer je fregata dolazila nazad za 1 min a nisam mogao s flotom to raznjet na vrijeme pa rekoh " ko ga jebe" i zavrsio misiju. E sad problem je sto u sljedecoj misiji se dodje do nekih vrata i njih napada pun kurac gunboatova i corveta, a
jednno 90 stupnjeva lijevo od toga se nalaze 4 batllecruisera, isto dvostruko nego obicno destroyera ii ostalih brodica je nesto malo vise .
Moja je flota cjela prezivila prijasnju misiju i prebacena je u ovu, ali je 2 puta manja nego protivnicka. Cak to sto imam onaj drednought mi ne cini razliku jer ga 3 battlecruisera i 10 destroyera samelju i njega i ostatak bitne flote...
Mene zanima jel to tako napravljenao da ih ima pun kurac ili je to tako jer sam zaboravio unistit brodogradiliste iz prosle misije pa je i ono ovdje i napravilo je jos jednu flotu=??????
Pomoc molim
prije cirka 2 g ja sam lomio bulju na te misije i tu sam imo isti problem ko ti, e sad nemam pojma kak sam prešo al znam da sa restarto misiju oko 10 puta,inace samo drzi flotu skupa i to je to.
I sve je to 5 al zadnja misija ...... mislim koji k... napadi sa svih strana govno odma svu paljbu koncentrira na fightere (koje trebaš da loviš neke rakete koje padaju na planet a one su brzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tu misiju nisam prošo .... nikak 20 restarta i uvijek nakraju jedva popušim...
tak da nikad nisam vidio zadnju animaciju, a šta češ
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja