Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2007., 19:03   #1
Suncobran

nadam se da na dobrom mjestu postavljam pitanje... uglavnom, zanima me samo zna li itko gdje se u Zagrebu može kupiti suncobran, onaj ručni.... hitno ga moram pronaći.
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 19:05   #2
Quote:
BeautifullyChaotic kaže: Pogledaj post
nadam se da na dobrom mjestu postavljam pitanje... uglavnom, zanima me samo zna li itko gdje se u Zagrebu može kupiti suncobran, onaj ručni.... hitno ga moram pronaći.
porobaj kod kišobranara, znam da je jedna bila na Ilici, kod krizanja s Medilucevom
ili ti uvijek ostaje dobri stari Hrelić
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 21:18   #3
Joj to mi je tako krasno!

Uvijek sam govorila da će se suncobrani kad-tad vratit u upotrebu!
Marcellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 10:23   #4
ozbiljno ljudi, gdje se on može nabaviti?
6kaya6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 10:43   #5
e-bay...ili, kupi neki zgodan kisobran, da ima "okvir" koji ti se svidja, maknu originalno platno i po tom kroju sasij nesto od materijala koji ti se svidja...
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 11:09   #6
E i meni bi trebao uz vjenčanicu, ja sam mislila ić žicat u neko kazalište il tak negdje, neznam jel bi bilo tog na Hreliću pogotovo da je očuvan i da liči na nekaj
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:04   #7
Jooj ima ti jedna radnja u zagrebu... samo moras im naglasiti da ti ne stave kostur od kisobrana nego manji, da ga skrate ili nesto osim ako ne zelis ogroman suncobran! Moja frendica je dala raditi tamo, mogu ju pitati za adresu. oko 500 kn je platila.
btw.ako na hrelicu nađete, kupite to i onda vam ga presvuku samo, to je jos najbolje rjesenje!
Bones&Coffee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:22   #8
ima u mom kvartu jedna radnja kaj rade kisobrane, mozes probati tamo
ugl. na crnomercu - sidjes na stanici sveti duh, i predjes cestu u smjeru crnomerca, odmah drugi,treci lokal - pekara, hr lutrija pa to.
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 11:08   #9
Imaju ti u karli u frankopanskoj neki kisobrani od cipke bjeli nazovi pa pitaj
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 13:33   #10
probaj sa e bayom. ili pogledaj u ilici, mislim da je broj 40 i nesto ("prolaz" kod matice hrvatskih obrtnika) udes tamo i s desne strane imas trgovinicu koja se bavi izradom kisobrana i suncobrana. cijene ti na zalost ne znam.
preradivanje obicnog kisobrana u suncobran ti nebih preporucila (osim ako ne zelis "suncobran" koje je ogroman i tezak.)
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 17:13   #11
mislim da se takvo izradjivanje kod nas uopce ne isplati, kostat ce te jako puno a tko zna da li ce ispasti kako si zamislila...najbolje je naruciti s neta, recimo meni je ovo super shop: http://stores.ebay.com/Lace-Parasols vec dugo postoje, koliko znam pouzdani su (imaju 100% positive feedback na ebayu sto stvarno nije malo) i izbor je fakat velik za totalno prihvatljive cijene.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 19:42   #12
Ok, bila sam u prolazu, broj 49 je
najobicniji suncobran od zutice bez ikakvih kerefeka ala volanceki etc je 450 kn i idu do 1000 (a vjerujem da bi mogli i vise) cak i kad se donese materijal....

gledala sam na ebayu i ne svidja mi se sto su masovno 1/2 do 2/3 cipkasti.... ok, gledala sam crne, no cin se da cu morati odustati od te ideje...

450+ kn mi je puno, sta jes, jes.... a kisobran koji imam je sintetika i nekako se ne mogu natjerati otvoriti ga nad glavom jer mislim da bi se instantly skuhala :/

web ovih u prolazu je www.kisobrani-cerovecki.hr

mene bi zanimali funkcionalni suncobrani, a ne (samo) ukrasni od pamucnog materijala pa ako je netko vidio bilo gdje drugdje za kupiti IRL ili neki sajt ili ebay ducan koji mi je mozda promakao... vicite
Nesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 13:35   #13
Ja sam isto gledala na ebayu, al ono što se meni ne sviđa jest što je čipka crna, a štap smeđi. Mene to bode u oči
__________________
http://public.fotki.com/Vhaidra/"Veliki ljudi vole, mali traže da budu voljeni."
Georgina Odette is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 13:39   #14
najbolje ti je iskreno sad otić na Špancirfest u Varaždinu, ima ih hrpa po štandovima i prekrasni su, ja sam si htjela uzeti jedan
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 02:07   #15
a koliko cca dođu i jel bi bilo crnih cs crnom ručkom? mah, to mi je predaleko svejedno

Ima tko bližu soluciju?
__________________
http://public.fotki.com/Vhaidra/"Veliki ljudi vole, mali traže da budu voljeni."
Georgina Odette is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 11:17   #16
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
najbolje ti je iskreno sad otić na Špancirfest u Varaždinu, ima ih hrpa po štandovima i prekrasni su, ja sam si htjela uzeti jedan
AAAAAAAAA Ima ih na Špancirfestu? Znaš li možda kako im se kreću cijene? Ja sam luda za suncobranima. Imam jedan Vintage kod kuće, s mamine svadbe, s obrubom od čipke, ali njega imam samo kao ukras u sobi jer je predragocjen za nositi.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 11:25   #17
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
AAAAAAAAA Ima ih na Špancirfestu? Znaš li možda kako im se kreću cijene? Ja sam luda za suncobranima. Imam jedan Vintage kod kuće, s mamine svadbe, s obrubom od čipke, ali njega imam samo kao ukras u sobi jer je predragocjen za nositi.
ajooooj ima ih svakakvih cijena, pogledam ti danas, sutra po standovima pa javim!! meni su prekrasni
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 11:29   #18
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ajooooj ima ih svakakvih cijena, pogledam ti danas, sutra po standovima pa javim!! meni su prekrasni
Bit ću ti zahvalna do neba! Još samo da uspijem i otići tamo prije kraja festa!
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 15:52   #19
Cure koje su bile na Španciru- koja je cijena tamo suncobrana? Ja sam na nekom sličnom događanju pronašla suncobrane od 600 kn koji su bili odvratni (malo žutice na drvenoj konstrukciji)

Bojim se da je možda najpametnije naručiti izvana....
__________________
http://public.fotki.com/Vhaidra/"Veliki ljudi vole, mali traže da budu voljeni."
Georgina Odette is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:11.