Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2007., 11:36   #81
moje iskustvo sa vagama je pomalo negativno...nisu iskrene, vole laskati, a iza leđa su velike tračerice...skrivaju svoje slabosti, ali u smislu da ih "ne žele priznati", pa ne znam skrivaju li ih i sami od sebe. tvrdoglave su na neki način, inzistiraju na vanjštini, a ostalo im nekako nije važno...bitno im je da imaju partnera, po mogućnosti uvijek...ali vole flertovati sa drugima, čak su sklone i prevari, ali isključivo zbog vlastite taštine..ono, da se osjete poželjne; nisu neki roditelji, jer im je bitniji partner od djece
muške vage su :bljuv: jer ne kuže kad nisi zainteresiran...možda zato što i one nisu stvarno zainteresirane, već više glumataju
iako mi jedna prijateljica vaga i draga mi je...uglavnom kolutam očima na spomen tog znaka...vage i jarci (žene) su mi 2 najgora znaka koje sam imala priliku upoznati

Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 11:47   #82
Quote:
Divlja_mala kaže: Pogledaj post
Muskarac vaga jako tesko pokazuje osjecanja.
veoma je osjecajan ali nekako ne moze to pokazati.
Pogotovo ako ga silite ,ako ga stalno ispitujete,pratite ,to ne moze podnijeti.
Samo nacekat cete se i da on sam progovori.
Zeznut znak
ma ja imam baš suprotno iskustvo, već nakon par tjedana me počeo gušiti svojim izjavama o ljubavi i za sva sranja koja je radio, a bilo ih je podosta, se pozivao na "to je zato jer te volim". podmukliju osobu nisam upoznala, i dvoličniju.

toliko sebeljublja nisam imala priliku vidjeti ni kod koga kao kod muške vage. fuj fuj fuj.
toliko su plitki, površni i egoistični...ja ja i ja!
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 14:57   #83
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
NEODLUČNI,al pravični kad konačno donesu neku odluku

Vole da pričaju i jedu slatkiše

potpuna istina,
evo neki sam se dan dvoumila par minuta u dućanu oću uzeti torticu od naranče ili običnu uzela sam narančastu jer je bila ljepša

A kad imam tu (ne)sreću da sam vaga u horoskopu i u podznaku.
Old 01.12.2007., 17:32   #84
Quote:
_creative_ kaže: Pogledaj post
moje iskustvo sa vagama je pomalo negativno...nisu iskrene, vole laskati, a iza leđa su velike tračerice...skrivaju svoje slabosti, ali u smislu da ih "ne žele priznati", pa ne znam skrivaju li ih i sami od sebe. tvrdoglave su na neki način, inzistiraju na vanjštini, a ostalo im nekako nije važno...bitno im je da imaju partnera, po mogućnosti uvijek...ali vole flertovati sa drugima, čak su sklone i prevari, ali isključivo zbog vlastite taštine..ono, da se osjete poželjne; nisu neki roditelji, jer im je bitniji partner od djece
Lažeš, ja sam živi dokaz da lažeš!

A sad ozbiljno. Slažem se samo za slabosti, ali kad razmislim, još nisam srela nekoga tko voli priznati svoje slabosti bez obzira koji je znak u horoskopu tako da ...

Ovo sve ostalo uopće nije istina ni za mene ni za druge vage koje znam, pa mi je žao zbog tvog lošeg iskustva, ali ne moraš zato pljuvati po svim pripadnicima nekog znaka. Evo npr. ja bih prije otišla u samostan i celibat nego bila u vezi samo da ne bih bila sama. Zapravo, više volim biti sama sa svojim mislima nego trpiti sve i svakoga. Za roditeljstvo isto tako, moj tata je vaga i s potpunom odgovornošću tvrdim da je najbolji tata na svijetu, nema toga što ne bi napravio.
Nika1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 12:04   #85
ne lažem. možda si još mlada...
također, primjetila sam da ima vaga koje nikako nisu zgodne i to mi je totalno čudno...iako je gledati samo po sunčevom znaku jaaako površno, neki tragovi bi ipak morali postojati..

Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 07:14   #86

Bravo Nika1!
Apsolutno tocno si sve napisala. Vaga sam i u potpunosti se prepoznajem u tvom opisu ... narocito ono o samoci , meni je naprosto potrebna da "napunim baterije" ...
Mislim da bas vage imaju najvise obzira i postovanja prema pravima i slobodama drugih... a opet, djeci cu sve oprostiti ali odraslima bas ne jer me ljuti njihova egocentricnost i nemarnost. Zeljela bih ne suditi tako strogo ali mi je tesko prikriti razocaranje pa to dovede do hladjenja odnosa. To nekako smatram svojom manom ... ali pokusavam se popraviti. Recimo, jednom super scorpionu bih bas sve oprostila.
Sve ostalo - idealno, cista perfekcija i nista ne bih mijenjala.
Old 07.12.2007., 10:26   #87
ja se s vagama nikak ne slažem

mama, baka, teta, prijateljica.

koji su to živci

a ovo kaj air govori, da teško prikriva razočarenje pa dovede do zahlađenja odnosa, to je istina

razočarala sam prijateljicu, ona je mene... obje pretvrdoglave ili preponosne uglavnom, mogu joj zamislit izraz lica i kak govori :" neda se to meni više."

a hebi ga.
Old 09.12.2007., 15:49   #88
Quote:
Nika1 kaže: Pogledaj post
Lažeš, ja sam živi dokaz da lažeš!

A sad ozbiljno. Slažem se samo za slabosti, ali kad razmislim, još nisam srela nekoga tko voli priznati svoje slabosti bez obzira koji je znak u horoskopu tako da ...

Ovo sve ostalo uopće nije istina ni za mene ni za druge vage koje znam, pa mi je žao zbog tvog lošeg iskustva, ali ne moraš zato pljuvati po svim pripadnicima nekog znaka. Evo npr. ja bih prije otišla u samostan i celibat nego bila u vezi samo da ne bih bila sama. Zapravo, više volim biti sama sa svojim mislima nego trpiti sve i svakoga. Za roditeljstvo isto tako, moj tata je vaga i s potpunom odgovornošću tvrdim da je najbolji tata na svijetu, nema toga što ne bi napravio.
Ovdje si i mene skinula- čak im ono za tatu inače se uvijek se navodi da smo kokete, neiskrene i praznoglave, kao da dobre strane i nemamo...a bolje i to nego neke druge "kvalitete" ali moram priznat da mi se neke vage koje sam srela nikako nisu svidjele- je šta je. to je isto kao da sad ja pljujem po jarcima jer su mi totalna suprotnost kao osobi s 5 planeta u vagi
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 20:39   #89
ja sam prava vaga i poonosna sam na to.Mislim da imamo mnogo vrlina i da smo jako omiljene u društvu. jedna stvar koju nusam pročitala ovdje a to tako stoji je da ću sve učinit za nekog dat ću mu i svoje krvi što se kaže, taj netko može mi lupat po glavi dugo ali sve do jednog puta kad ja kažem stop i prekrižim čovjeka za sva vrimena.
brazil girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 21:19   #90
ja sam vaga....
frendica mi je jednom prilikom rekla da ponekad ljudima koji me ne poznaju djelujem hladno i površno vjerojatno zbog toga jer ne volim previše iskazivati osjećaje pred nepoznatim ljudima...
Old 16.12.2007., 23:13   #91
I s alixanom se potpuno slazem jer isto govore za mene ... da djelujem hladno, snobovski, da sto tako ponosno hodam ...
Kad me, rijetki, bolje upoznaju - iznenadjeni su mojom toplinom, dobrotom i nadasve karakterom.
Opet ispadne da drugi cesce grijese.
Old 17.12.2007., 17:06   #92
Joj za muške vage je sve istina što ste rekli.
Ja sam rak i iskeno, vage mi nikako ne pašu. (Vidim odavdje da je osjećaj obostran )
Inače se Vaga najbolje slaže sa ostalim zračnim znacima (Blizanci, Vodenjak) i sa vatrenima (Ovan, Lav, Strijelac)... i kako vidim sa ove teme, mnogi su to primijetili...
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 02:37   #93
ja sam vaga u srednjoj dekadi...
za sebe mogu reci da sam vesela, dobra, spremna pomoci svakome, volim drustvo, spontanost, uvijek pravedna
a neke negativne karakteristike: neodlucnost, stalna promisljanja, tesko nest odluciti al kad odlucim to je to.., pomalo kriticna i izbirljiva..

sta se tice muske vage: decko mi je vaga.. dakle mi smo kombinacija vaga-vaga :-)
muska vaga: jako dobra osoba, jako osjecajna, al o njihovim osjecajima od njih necete tako lako nesto cuti, treba izvlaciti i izvlaciti ( sto ih dodatno nervira), romanticni...i tajnoviti pomalo...
jesicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 18:46   #94
pozdrav od jos jedne vage imam najbolja iskustva u odnosima prijateljskim i romanticnim sa strijelcima, vodenjacima i blizancima
keksich20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 20:07   #95
vage su meni jedan od najboljih znakova, imam puno prijatelja u tom znaku...
i jedan dečko koji mi je jako puno značio je vaga...
ma sve najbolje, jako odani prijatelji, nesebični, društveni...
Old 23.12.2007., 20:16   #96
SvE u ŽiVoTu ShVaTi KaO iGrU JeL JeL JeDiNo TaKo
MoŽeŠ PoBiJeDiTi, a aKo iZgUbiŠ, sJeTi sE Da jE To BiLa SaMo igRa

potpis ti je bullshit

mislim da sama riječ govori vageeeeeeeeee
vagaj i u raju ..................
Old 23.12.2007., 22:24   #97
astrologija me zanima i proucavam je vec duze vrijeme.
mislim da je vagina najveca mana sto se svima zeli svidjeti pa tako nerjetko ostavlja suprotan ucinak.
voli mastati i to ju opusta i daje energiju za naprijed
u svim clancima vezano za vagu mozete procitati da se ne slaze sa osobom rodjenom u znaku raka sta se ljubavi tice-sto apsolutno nije istina.emotivni rak i vaga zeljna necije ljubavi-vjerujte nema boljeg para.
inace rodjena sam 7.10 i ponosna sam vaga )
henjueke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 20:36   #98
Quote:
henjueke kaže: Pogledaj post
mislim da je vagina najveca mana sto se svima zeli svidjeti pa tako nerjetko ostavlja suprotan ucinak.
tako je. ali ipak, vaga je znak u kojem je razlika između muških i ženskih pripadnika najviše vidljiva; pošto je Saturn egzaltiran u vagi, ženama daje čvrstinu karakterističnu za muškarce (nisu baš mimoze i nije ih lako "bacit u bed"), a muškarce malo "feminizira", daje im sklonost da se svima pokušaju uvuću pod kožu i latentnu želju za manipulacijom - zato i mnoge žene padaju u nesvijest pri samom spominjanju na muške vage - nevjerojatno je koliko puta sam to čula
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 17:15   #99
Hm,moja iskustva s Vagama su otprilike slijedeća: Vage samo djeluju površno, ali su zapravo jedan od najinteligentnijih znakova - šišaju čak i Djevice i Blizance u tome.
Uz to, vrlo su proračunate i ništa ne rade bez dobre pozadinske kalkulacije. Za razliku od zemljanih znakova, njihova proračunatost je više posljedica perfekcionizma i natprosječnog osjećaja za estetiku.

Nije istina da su sve Vage fizički lijepe, ali je nepobitno da većina njih posjeduje prirođen šarm.
Najveći problem ovog znaka je, kao što su već mnogi dešifrirali: NEODLUČNOST.
Kad Vage počnu vagati pro et contra i ispadnu iz ravnoteže, to je tužnija scena od "zgaženog" Škorpiona primjerice.

Muškarac Vaga, kad se pronađe i sam sa sobom dogovori, spada u seksualno najusklađenijeg muškarca cijelog zodijaka s time da svoj libido, erotski nagon i urođenu čulnost zadržava sve do pooooznih godina kada mnogi "razvikaniji" znakovi više ne mogu ništa bez Viagre

Osobno žene Vage na prvu loptu baš i ne volim i vrlo često s njima krenem u neko čudno rivalstvo (valjda jer su mi kao Ovnu nasuprot ), ali s muškarcima nemam nikakvih problema i fascinira me njihova umjetnička i literarna crta. Spoj britkog uma, erotike i estetike.

Mnogi od njih djeluju "ženskasto", dok mnoge cure Vage djeluju "muškobanjasto". Vage su pune ideja, ali ih maltretira realizacija - stoga je dobro da kraj sebe imaju nekog "energičnijeg" tko će njihove lepršave zamisli sprovesti u djelo.

Vage obožavaju ljubav i stanje zaljubljenosti, ali to ne znači da ne mogu živjeti same - štoviše, često im se događa da su u nekim "platonskim" vezama, zaljubljene više u ljubav, nego u osobu i tako same poput Werthera bauljaju planetom zadovoljavajući svoj erotski nagon po putu.
Ili im se desi da zaglibe u vezu s nekim posesivnim likom koji ih ne pušta, a one neodlučne i nesklone raspravama i gurbosti tako "trpe" propuštajući možda bolju priliku iza ugla. To je zbog toga jer su neodlučne, a ne vole živjeti same, pa zaglibe s apsolutno neodgovarajućim partnerom.
To je zato jer Vage zapravo baš i nisu neodlučne, nego im treba jako puno vremena da odvažu sve strane jednog problema pa onda ako se nađu pod "vanjskim pritiskom" na brzaka samo da vuk bude sit i koza cijela(tj. da udovolje drugima što im je velika "mana" u odnosu na njih same), mogu donijeti potpuno pogrešnu odluku. Koju će, naravno, kasnije promijeniti jer nije u skladu s njihovim pogledima. Zato Vage često budu doživljavane kao ohole, dvolične i neiskrene, a istina je da ih treba pustiti da si uzmu dovoljno vremena, jer jednom donesena ispravna odluka kod Vage ostaje za cijeli život - ta ipak se radi o kardinalnom znaku.

Vage ili rade ko luđaci ili ne rade ništa. Nema sredine iako joj stalno teže.
Kada se Vaga "uravnoteži", nema boljeg društva i boljeg savjetnika od njih - da, muškarci vole stalno "pametovati", a ni žene nisu daleko od toga.
Old 02.01.2008., 18:27   #100
po svim navedenim značajkama ,ja gotovo uopće sebe nemogu svrstst u ovaj znak.
volim bit sama,mrzim nepotreban flertovanje,diplomacija mi je užasno slaba,tvrdoglava sam (dobro to stoji),svadljiva,ne gledam kod drugih izgled niti mi je uopće bitan,gledam osobu "iznutra". stremim duhovnim i ezoteričnim temama i naukama ,živciraju me razgovori o estetici i ljubavima(dakle ,plitke, ženske teme),neodlučna nisam.
no dobro kod mene je izražen škorpion ,neptun ,te naglašena 12.,8. i 9 kuća.
osobu nikad nemojte gledat samo po znaku,već treba ocjenit cijelu kartu!
mnogima sam gledala j+karte i imala sam prilike vidjeti ribe sa apsolutno svm karakteristikama jarca(gotovo bez osjećajnosti),osobu koja je imala izražena 3 različita znaka i ni sama nije znala gdje se uklapa.
ništa ne treba generalizirat.
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.