Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2003., 01:26   #1
Mango (pročitati uvodni post)

Popis Mango trgovina

Osijek
- Trg Ante Starcevica 9
Rijeka
- Tower Center, J. P. Kamova 81a
Split
- Vukovarska ul. 207 (City Center One)
Šibenik
- City Life, A. Šupuka, 10
Zadar
- Široka ulica 1
Zagreb
- Avenue Mall, Avenija Dubrovnik 16
- King Cross, V. Škorpika 34
- West Gate
- Ilica 20
- City Center One, Jankomir 33


Informacije o online naručivanju s Manga i Mango outleta (hvala forumašici latica*):


Quote:
latica* kaže: Pogledaj post

-Mango dostavlja overseas express.

-Plaćanje je moguće karticom i pouzeću. Kod plaćanja pouzeću nema nikakvih dodatnih troškova!

-Ako nikoga nema doma u sandučiću ostave obavijest da su bili. Ne znam koliko puta ponovno dolaze, jer se nisam susrela s tim! Ali kada nađete žutu ceduljicu možete ih vjerojatno nazvati i dogovoriti se kada da se točno obavi dostava.

-Povrat robe je moguć, jednostavno popunite na papiru koji dođe sa robom da vraćate i stavite to u vrećicu za povrati koju dobijete sa paketom. Također dođe i naljepnica na kojoj je adresa za povrat u Munchenu.
Poštarinu vam neće nitko vratiti osim valjda ako je njihova greška ( npr.dobili ste oštećenu robu, dvije lijeve cipele i sl. ). To je logično, kao i na ostalim sajtovima. Ako vam se ne sviđa ono što ste kupili sami plaćate poštarinu kod povrata! Ne trebate im se ništa javljati mailom i slično. Oni će se vama javiti kad im je roba stigla i uskoro nakon toga uplatiti novac nazad na karticu kojom ste i platili. Ako ste platili pouzeću, tražit će vas da registirate na svom računu neku karticu na koju vam mogu uplatiti nazad novac.

-Narudžba se može pratiti i meni je do Zagreba do sada uvijek putovala 5 dana. My account-my orders-querly order status. Meni uvijek bude dostavljena sljedeći dan nakon što stigne u Hrvatski Leskovac.

-Poština je besplatna na mangu za narudžbe iznad 300 kuna, a na mango outletu za narudžbe iznad 350 kuna. Evo sad sam pokušala nešto bezveze ubaciti u košaricu, ispod 300 kuna, piše da je poštarina 39 kuna.
Ekspresna dostava na "običnom" Mangu je 95 kn, a standardna 39 kn, na narudžbe ispod 300 kn.
Na Mango outletu nema ekspresne dostave, a obična se plaća 60 kn na narudžbe ispod 350 kn.

Link na Mango
Link na Mango outlet


Info za povrat
BANK: npr; PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D. ZAGREB
ACCOUNT HOLDER: IME I PREZIME
ACCOUNT NUMBER: BROJ RAČUNA...10 znamenkasti...zadnji brojevi od ibana
SORT CODE: 2340009
IBAN:
SWIFT: PBZG HR 2X



curke,volite mango?
ja daaaaaaaaaaa...jaako i kupila sam divnih stvari na snizenju...

Zadnje uređivanje ~*Aurora*~ : 23.03.2016. at 09:22.
Lola is offline  
Old 16.02.2003., 01:55   #2
what the fuck is mango?
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Old 16.02.2003., 02:04   #3
Pretpostavljam da mislis na onaj spanjolski chain ducana "Mango", ne?
Ok su mi, imaju super zgodnih stvarcica, modernih, a po jeftinoj cijeni. Jedino im materijali nisu bog zna sto pa uvijek dobro pogledam od cega je sto napravljeno i kako je zasiveno prije nego kupim.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 16.02.2003., 16:50   #4
Nisu losi
Rhea is offline  
Old 16.02.2003., 19:24   #5
nikad cula...imate neki link ?
Winona2 is offline  
Old 16.02.2003., 19:28   #6
Mango kao i Zara: moze biti jako zgodnih stvari, a ponekad nema nista...
luca is offline  
Old 16.02.2003., 19:29   #7
S tim da Zara ima malo bolju kvalitetu....
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 16.02.2003., 19:33   #8
Meni to dođe nešto kao malo kvalitetniji H&M, cijene su pristojne.
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Old 16.02.2003., 21:01   #9
never heard... damn!
__________________
Clinton lied. A man might forget where he parks or where he lives, but he never forgets oral sex, no matter how bad it is.
Mistifying_me is offline  
Old 16.02.2003., 21:50   #10
Quote:
luca kaže:
Mango kao i Zara: moze biti jako zgodnih stvari, a ponekad nema nista...
hej Zaru znam...ajd bar nesto

Al nisam jos nis tamo kupila, jel su im stvari oke ? ( kvaliteta ? ) Sto se tice dizajna , to mi se svidja...
Winona2 is offline  
Old 17.02.2003., 02:38   #11
Meni mango nije bas nekaj... Mislim da tamo jos nikad nisam nasla komad odjece koji mi se svidja, a da nije bio od sintetike. Steta.

Inace, za one koji nisu culi ~ ponekad pise samo mng, mozda vam je to poznato? Prije par godina je Ljupka Gojic snimila kampanju za njih, bila je prekrasna.
Princeza is offline  
Old 17.02.2003., 10:09   #12
Ja ih ful volim, imaju mi odlične modele, a kvaliteta ima je nešto ala esprit ili benetton, imam dvije majice koje sam kupila pred 3 godine u Salzburgu, i fakat su kao nove, i svaki put kad ih stavim, ljudi se oduševe...
P.S. naravno da za 300 kn ne možeš dobiti max-mara kvalitetu, al meni ovo fakat odgovara..

-još jedna stvar, hlače su im skroz dugačke, to im je još jedan +, nema mi gore stvari od prekratkih hlača
Pezy is offline  
Old 17.02.2003., 11:38   #13
Talking

mango, a gdje je taj mango ?
__________________
Deep down I always knew
I never really did fit in
So diverse from all of you
li-la is offline  
Old 17.02.2003., 11:41   #14
U Zagrebu u King Crossu
verica is offline  
Old 17.02.2003., 12:17   #15
aaaaaha ) thank you
__________________
Deep down I always knew
I never really did fit in
So diverse from all of you
li-la is offline  
Old 17.02.2003., 12:21   #16
Quote:
verica kaže:
U Zagrebu u King Crossu
sto je to?
luca is offline  
Old 17.02.2003., 12:24   #17
Poveliki shopping centar na zapadnom ulazu u Zagreb - Jankomiru; otvoren negdje u jesen prošle godine
verica is offline  
Old 17.02.2003., 12:38   #18
Quote:
verica kaže:
Poveliki shopping centar na zapadnom ulazu u Zagreb - Jankomiru; otvoren negdje u jesen prošle godine
wow moze malo detaljnije gdje (meni je ovo zapad, jankomir vrlo okvirno), kako izgleda, sta ima...
luca is offline  
Old 17.02.2003., 13:17   #19
Jankomir se nalazi na zapadnom ulazu u Zagreb; dakle, dolaziš li u Zagreb iz Austrije preko Krapine ulaziš na zapadni ulaz i prolaziš kroz Jankomir. King Cross nalazi se u ulici koja se zove Škorpikova, a nekad se zvala Šavrićeva. Ako ideš iz Samobora po staroj Samoborskoj cesti, to je ulica koju 'siječeš'.

King Cross otvorila je neka talijanska firma, pa je najveći dio shopping centra veliki dućan sa prehranom dotične firme po imenu Ipercoop. Ostatak shopping centra čine raznorazni dućani koji su uglavnom već viđeni po Zagrebu - Benetton, Esprit, Sisley, Palmers etc. Zapravo, osim Manga ne mogu se sjetiti da ima i jedan dućan kojeg već otprije nije bilo u Zagrebu.
verica is offline  
Old 17.02.2003., 13:28   #20
hvala
luca is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.