Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2006., 01:20   #1
Haljine..

gdje ima dobrih haljinica u gradu, ne presvečane.. nego i haljinice za svaki dan, a i za navečer onak po ljeti?
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 02:58   #2
Nigdje
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 20:07   #3
Meni je dobra kao ona u Vanne....nosila ju je na onoj emisiji sto bude subotom navecer na HRT-u 1....(kad bih ja jos znala kak se zove)...

Uglavnom, onaj tip haljine mi je super, a uzbor kaisa i sandala ne zelim komentirati!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 14:05   #4
Da, to i mene zanima
Pošto sam ipak jako mlada, neću biti nikad ljepša no sada,
baš me puklo da bi ove godine mogla ući u ženstveniju fazu i
početi u proljeće nositi proljetne haljinice ...
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Fortes fortuna iuvat!
emo§ion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 15:40   #5
topshop, miss selfridge,nafnaf...
wrap-up dress je uzasno popularna i savrsena za dan, moze se nositi alternativno (na sta ja znam, marte) ili ono fancy...
uglavnom ja ih imam nekoliko i namjeravam ih kupiti jos vise.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 17:09   #6
bila u topshopu nema ništa, naf naf isto.. možda miss selfridge?!
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 18:59   #7
Mene fasciniraju brojevi u top shopu i miss self. uvik neki mali... nisam debela...al ti brojevi mi nikako ne pašu.
__________________
Al nju sam sretao slučajno,uvek je s pogrešnim bila ona,ali znao sam da sanja onaj badem...
divlji badem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 19:06   #8
Quote:
Hana020 kaže:
bila u topshopu nema ništa, naf naf isto.. možda miss selfridge?!
Ma biti će, sam kaj još nije došla ona proljetno/ljetna kolekcije, brijem...
Mislim da ću idućeg vikenda skočiti malo na šetnjicu gradom i možda pronaći kakvu ljetnu haljinicu...
Inače, nekako najveće nade polažem u ne-razvikane dućane, u kojima se uvijek nađu 500 puta bolje stvari{izuzev manga} nego li u ovim razvikanim..
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Fortes fortuna iuvat!
emo§ion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 21:57   #9
sta je wrap-up dress? guglala ali izbacuje mi razno razne haljine sve pod "wrap-up"...

ontopic: ja kupila prosle god u xnationu kratku (jako kratko) haljicu (moze se nosit i ko tunika) na siroke bretelice i ove god gledam i nigdje nista takvo, sve neke "fine" haljine a ova je bas onako bzvz, dnevna, sarena, kratka i ljetna... i to nigdje nac
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 10:39   #10
ah, valjda će doći sad do kraja mjeseca ili početkom 4, baš su me uhvatile haljinice (a kada me nešto uhvati, ne pušta dok ne kupim).
Enivej, ako tko ode prije mene u ''izvidnicu'' javite ljudi gdje, šta ima.
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 11:04   #11
hana


http://www.next.co.uk/items/X37/shot...2-334-X37w.jpg

ovako nesto, uglavnom to je haljina na preklop.
 
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 12:04   #12
Ova na slici mi se baš ne sviđa. Vidjela sam dvije prekrasne ali nažalost samo na slikama u časopisu od gucci i louis vuitton...Jedna je dugih rukava u safari stilu, smeđa, a druga na preklop, ali kraće dužine nego ova na slici.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 12:06   #13
da nije ni meni baš.. ajde idem pronać neke slikice što mi se sviđa pa stavim ovdje..
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 13:04   #15
ma ta na slici je jedino sta sam nasla na brzinu, opcenito mi se takav stil ne svida. i to je bilo za hanu da vidi taj wrap-up stil.
 
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 13:14   #16
meni su svi linkovi nekako pre "fino" pre "svecano"

ocito nis od onog sta bi ja ove godine...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 13:16   #17
meni tradante (vlaška) zna imat prekrasnih haljina. sad imaju neku na preklop,bez rukava,super izgleda,bez beda se može nosit "svaki dan" al je smeđa,a smeđu haljinu već imam pa mi je glupo uzet još jednu. vidla sam ju u izlogu (nije pisala cijena,al nisu im baš tak ni jeftine),možda ima i u drugoj boji..
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 13:24   #18
Prošlo ljeto je Amadeus imao krasnih 'svakodnevnih' haljina, nekoliko verzija čak i od...ne lana, ali nešto što izgleda kao lan, ali se ne gužva toliko

Baš sam jednu od tog ne-lana, crnu s tuitamo nekakvim bež apstraktnim 'cvijetom' kupila na sniženju za 100 kuna i nosila, drala, prala još čitavu jesen. Nekidan sam izvadila ljetnu odjeću da provjerim 'stanje' i mogu vam reći da izgleda jednako crno. Pohvala
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 15:38   #19
da ove su malo svečane, nisam stigla stavit linkove za one za svaki dan koje mi se sviđaju, budem to sad..ali recimo lacoste mi imaju super haljinice za svaki dan, ali su skupe, možda bi samo jednu kod njih kupila, ali opet ne znam koliko se to isplati, zato me zanima dali ima što po gradu takvoga..
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 16:08   #20
http://www.neimanmarcus.com/store/ca...ite=DDI%20Link
ova lacoste haljinica mi je lijapa, možda u nekoj drugoj boji (žuta, zelena i sl.)
http://www.neimanmarcus.com/store/ca...ite=DDI%20Link
ova mi je slatka
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.