Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2017., 13:01   #181
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Bez obzira na kojem stupnju počinje neka kuća vladar kuće je planeta koja vlada tim znakom. U ovom slučaju vladar 4. kuće je Uran, a vladar 5. kuće je Neptun i to nema ukliještenog znaka.
Kad kuća počinje na zadnjim stupnjevima nekog znaka onda je važno znati točno vrijeme rođenja ili raditi rektifikaciju. Ovdje rođenje od samo 1 ili 2 minute kasnije vrh 5. kuće pomiče u znak ovna, a znak ribe postaje ukliješten u 4. kući no vladar 4.kuće je i dalje samo Uran dok je vladar 5.kuće Mars, a Neptun nije vladar ničega.
Hvala na odgovoru!
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:46   #182
Jesu li umetnute kuće, odnosno umetnuti znakovi u njima jednako važni kao i oni na vrhu takvih kuća?
Dolazi li njihovo značenje i njihovi vladari do izražaja ili zauvijek ostaju "zagušeni" i neostvareni?

Puno bi mi značio odgovor na ovo pitanje.
Imam umetnutu drugu i osmu kuću i vladari umetnutih znakova su u odličnom aspektu, a vladari vrhova tih kuća u jako lošem.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 22:46   #183
https://i.imgur.com/hWyMdNx.gif

Može li pojašnjenje oko umetnute kuće?Koliko vidim, Saturn u ovnu u 12. kući, a mjesec u ribama istou 12. kući. Prema veličini ispada da ovan ima veći dio kuće?
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 16:37   #184
Sada citam temu...Meni je znak vage umetnut u 6.kuci i znak riba u 12.kuci...U 6.mi ujedno i vladar vage, Venera, u vagi, dakle i ona nema nesto da se 'iscupa'...Ujedno je ta Ve i vladar 1.polja...Ima lepe aspekte, al sve u zivotu kasni, mada ne znam...
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.