Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2003., 12:46   #1
Unhappy Ne otvara folder

još jedan problem! poslije nekoliko reinstalacija windowsa više ni ne znam jesam li My pictures stavio na "private" ili je to neki drugi problem, ali neće otvoriti! naravno da mi nije svejedno, imam 800 MB fotki (ne perverznih, sram vas bilo ) sa rođendana, tuluma, izleta svačega. poruka glasi "E:/My pictures is not accesible. Access denied" a u propertiesima kaže da ima 0 bajtova.
kad zbrojim sve druge foldere i usporedim sa kapacitetom particije taman pokazuje da tih 800Mb još uvijek stoji negdje na disku.
zna li netko kako to riješiti?
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 12:51   #2
Re: Ne otvara folder

Quote:
Thurgood kaže:
još jedan problem! poslije nekoliko reinstalacija windowsa više ni ne znam jesam li My pictures stavio na "private" ili je to neki drugi problem, ali neće otvoriti! naravno da mi nije svejedno, imam 800 MB fotki (ne perverznih, sram vas bilo ) sa rođendana, tuluma, izleta svačega. poruka glasi "E:/My pictures is not accesible. Access denied" a u propertiesima kaže da ima 0 bajtova.
kad zbrojim sve druge foldere i usporedim sa kapacitetom particije taman pokazuje da tih 800Mb još uvijek stoji negdje na disku.
zna li netko kako to riješiti?
probaj pristupi iz komandnog retka
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 12:53   #3
e:
cd my pictures
access denied
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 12:57   #4
Bootaj se u recovery konzolu i probaj onda. Tada bi trebao imati full prava za sve
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 12:58   #5
da , ili safe mode, log in as administrator
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 14:04   #6
uspio sam, koje olakšanje
u safe modu desni klik na zaštićeni folder (je, izgleda da sam ga privatizirao), properties i nadodao postojećeg usera tj. sebe na popis autoriziranih. dotada je bio "unknown user" i iza toga neka generička šifra - valjda user koji je nestao u formatiranju. hvala na pomoći

problem riješen
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vrijeme je: 13:21.