Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri
Korisničko ime
Lozinka

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2007., 21:08   #1
perokrad
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2007.
Bijela tehnika Blomberg

Pozdrav,

jel netko možda ima kakva iskustva sa blomberg aparatima iz ¨elipsa¨.

hvala
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 02:34   #2
Špranja
pili li ga, pili

Špranja Avatar

Registracija: Mar 2006.
Joj, podsjetio si me na moju (nažalost, "pokojnu") ljubimicu, veš-mašinu, kupljenu daaavnih godina u "komisionoj" na Jelačić-placu...Vjerno je služila 20 godina bez i jednog kvara...Čvrsta, masivna (bez "plastike"), 7kg kapaciteta pranja, gotovo profesionalnih karakteristika po performansama...Toga više nema - ni od Blomberga, bojim se.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 22:45   #3
apf11
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2007.
Quote:
perokrad kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

jel netko možda ima kakva iskustva sa blomberg aparatima iz ¨elipsa¨.

hvala
Blomberg - njemački proizvođač bijele tehnike. Vrhunski dizajn. Kvalitetna izrada. Kvalitetni uređaji. No, to prati i cijena.

A zašto baš blomberg ?
apf11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 01:40   #4
perokrad
Registrirani korisnik

Quote:
apf11 kaže: Pogledaj post
Blomberg - njemački proizvođač bijele tehnike. Vrhunski dizajn. Kvalitetna izrada. Kvalitetni uređaji. No, to prati i cijena.

A zašto baš blomberg ?
Nemam neki ¨jaki¨ argument zakaj blomberg.U elipsu smo vidli jednu njihovu ugradbenu pećnicu http://www.elipso.hr/reklame/elipso2007_06.pdf koja nam se svidjela.....
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 27.07.2007., 09:00   #5
apf11
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2007.
Quote:
perokrad kaže: Pogledaj post
Nemam neki ¨jaki¨ argument zakaj blomberg.U elipsu smo vidli jednu njihovu ugradbenu pećnicu http://www.elipso.hr/reklame/elipso2007_06.pdf koja nam se svidjela.....
OK. Da vidimo argumente:
- dizajn - OK
- kvaliteta uređaja - OK
- kvaliteta izolacije - OK (da ti ne ošteti dio kuhinje (stranice gornju ploču) ako nakon nekog vremena popusti izolacija (kao kod nekih jeftilen proizvoda)i
- jamstvo - OK (5 g.)
- funkcije - sigurno OK jer takav proizvod ne može biti a da nema sve pa i više od onog što čovjeku treba
- cijena - vjerojetno je tebi OK pa se tu nema što komentirati
- servisi - hm. možda slabo pokriveno. Ne mora ništa otkazati ali može se nešto fizički oštetiti pa trebaš zamijeniti. Pretpostavljam da ćeš je koristiti duže vremena - bar 5 g a možda i 10 g. Raspitaj se gdje su servisi i da koliko su već prisutni u HR. Neki "novokomponirani" ugovorni servisi nisu sigurno rješenje da će postojati koliko i tvoj uređaj. Ako takav, s "tradicijom" u HR nađeš, što reći nego kupi zadovoljstvo oku svom (i ne samo oku).
apf11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:45   #6
Nick Fallin
Registracija istekla

Nick Fallin Avatar

Quote:
apf11 kaže: Pogledaj post

A zašto baš blomberg ?

Hm, ovo njemački bi se dalo diskutirati.

I ja upravo kupujem dosta bijele tehnike za stan pa sam malo ispitivao. Izgleda da im je samo R&D im je u Njemačkoj, proizvodnja u turskoj.

Nije im baš nešto išlo, pa su ih preuzeli Turci, tj. Arcelik, tj. Beko.

Vjerujem da su turske glavešine u biti htjeli kupiti brand, i dilati svoje proizvode pod dobrim brandom.

Ne dvojim da su dobri, ali da su njemački....
Nick Fallin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 11:32   #7
kala1
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2006.
ima li netko iskustva sa sušilicom rublja Blomberg TKT 5352? privukla me je jer ima gornje punjenje i širinu od 45 cm. važno mi je da uistinu može osušiti rublje. imam Whirpoolovu perilicu/sušilicu ali sušilica ne može uopće osušiti veš.
kala1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 12:04   #8
Ninochka_zg
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2008.
kala1: imala sam prije perilicu/susilicu (u novom stanu mi ne stane u kupaonicu jer trebam uzi stroj koji sam i kupila, a perilice ga ne prate dimenzijama). uvijek mi je rublje izaslo osuseno i spremno za peglanje (jer ma kako ti to stavila uvijek je zguzvano, bar je meni bilo). mozda tebi susilica ne radi kako treba ili stavljas previse robe, a ne kako pise i odvojeno po materijalima?
Ninochka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 10:51   #9
Gigimigi
Registrirani korisnik

Gigimigi Avatar

Registracija: Apr 2008.
Kupio sam u Elipsu, Blomberga plocu (3x plin + 1x struja staklokeramika), ugradbena perilica za suđe, samostojeci frizider i ugr. pecnicu. Do sada i vise nego zadovoljan
Old 27.08.2008., 07:52   #10
kikica33
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2008.
Ja sam baš pred kupnjom svih uređaja za stan i odlučio sam za Blomberg najviše zbog navedenih karakteristika u katalozima i još nekih stvari koje imaju, a nema ih u standardnoj ponudi ostalih proizvođača. Znam da sada ba njih proizvodi Beko iz turske, ali garancija od 5 godina valjda nešto znači. Isti proizvodi ali koje beko radi pod svojim imenom su jeftiniji, imaju kraću garanciju. Sinoć kad sam kupovao madrac u Dalmadom-u i gledao njihovu ponudu bijele tehnike dali su mi informaciju da se Blomberg dosta kvari ali sad je pitanje koliko je to "dosta"
kikica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 14:25   #11
mrs. kaby
hihotići-hihihihihi

mrs. kaby Avatar

Registracija: Jan 2008.
imam suđericu kupljenu u elipsu. kratko se družimo, 2 mj, ali intenzivno, i za sada nemam nikakve zamjerke! sve super opere i tiha je. vidjet ćemo kako će biti dalje...
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 08:35   #12
solar
ثروة تفضل الشجعان

solar Avatar

Registracija: Dec 2002.
Quote:
kikica33 kaže: Pogledaj post
... Isti proizvodi ali koje beko radi pod svojim imenom su jeftiniji, imaju kraću garanciju..
beko isto daje garanciju 5 godina..
Old 28.08.2008., 22:23   #13
KAMA SUTRA
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2007.
ja sam kupila svu tehniku od Blomberga. štednjak-staklokeramika 3+1, pirolitičku pećnicu, integriranu suđericu i perilicu top-loadericu. sljedeći tjedan je tek montaža kuhinje pa ni ne znam što će biti s aparatima i kakvi su, al ako su kao perilica rublja koju koristim već 9 mj.

inače, u zg. je serviser Pušić, a Andabaka iz Splita uvozi njihove dijelove. trebalo bi biti sve pod kontrolom.
KAMA SUTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 18:47   #14
Usne_Boje
Banned

Registracija: Dec 2008.
Blomberg je nekad bila superkvalitetna marka, a kakva je sad kad je Beko vlasnik Blomberga? Nasao sam u prodavnici Blomberg ves masinu za 245 eura. Naravno nema je na Blombergovoj stranici nego je u ponudi samo na istocnim trzistima.
Usne_Boje is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 11:47   #15
Don-Vito
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2008.
Thumbs up Blonberg-kućanski aparati

molim za pomoć "!!!!
zanimaju me Vaša iskustva sa Blomgerg (ugradbenih pećnica,perilica posuđa,ploča za kuhanje itd.)
pročitao sam post o blonbergu koji je iz 2007 g. ali me zanimaju neka novija iskustva sa tom firmom kućanskih aparata..
Don-Vito is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 13:52   #16
laella
l.c.

laella Avatar

Registracija: Jan 2006.
Bez obzira što je post iz 2007, ne otvara se nova tema za 'svježe' pitanje.
Spojeno u postojeću temu.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 18:33   #17
mala8
sutra je novi dan

mala8 Avatar

Registracija: Jan 2008.
Quote:
Don-Vito kaže: Pogledaj post
molim za pomoć "!!!!
zanimaju me Vaša iskustva sa Blomgerg (ugradbenih pećnica,perilica posuđa,ploča za kuhanje itd.)
pročitao sam post o blonbergu koji je iz 2007 g. ali me zanimaju neka novija iskustva sa tom firmom kućanskih aparata..
ja sve aparate imam blomberg...napa, perilica suđa, ploča za kuhanje i ugradbena pećnica...zadovoljna sam i dizajnom i cijenom i garancijom...a i pokazali su se super...koristim ih već par mjeseci i nemam zamjerki...lijepo i funkcionalno! i da, servis je dostupan bez problema
Old 16.02.2009., 23:23   #18
Don-Vito
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2008.
Thumbs up hvala

Hvala na odgovoru mala8
Don-Vito is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 10:21   #19
Kladi
L.baka

Kladi Avatar

Registracija: Jan 2007.
Quote:
mala8 kaže: Pogledaj post
ja sve aparate imam blomberg...napa, perilica suđa, ploča za kuhanje i ugradbena pećnica...zadovoljna sam i dizajnom i cijenom i garancijom...a i pokazali su se super...koristim ih već par mjeseci i nemam zamjerki...lijepo i funkcionalno! i da, servis je dostupan bez problema
i ja imam sve to plus hladnjak i perilica za veš!

i ja sam zadovoljna svim što si navela - dizajnom, cijenom, garancijom

Old 18.02.2009., 21:31   #20
Rudolfa
Pamtim samo sretne dane

Rudolfa Avatar

Registracija: Nov 2007.
Ja imam njihovu suđericu od 45 cm,u usporedbi sa starom Zanussi,nisam baš jako zadovoljna,suđe mi nikada ne osuši i predugo im traju programi za malo suvislije pranje,unutrašnjost mi isto nije najpraktičnija ali to i nije najvažnije,na to se može naviknuti, ali to sa sušenjem mi baš smeta.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja