Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2011., 16:40   #721
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post


Jel cijena poziva 6,80 +pdv? Vjerojatno je mislila na to...

Dobro da ti nije rekla da moras slusat Vajtsnejk i pustit dugu kosu...
Moliću lepo, taj što je to bio rekao je moj prijatelj i stručnjak za ljubavnu magiju. Na intervju za slovenačku televiziju toliko je fascinirao voditeljku da je ostavila i posao i dom u sloveniji i preselila se kod mene u varoš da živi sa njim. Dakle čovek zna znanje. Ili stoji ono drugo da su neki nešto... što ti poričeš na osnovu ličnog iskustva, a ja, jelte, i dalje mislim da je tačno
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 17:15   #722
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Moliću lepo, taj što je to bio rekao je moj prijatelj i stručnjak za ljubavnu magiju. Na intervju za slovenačku televiziju toliko je fascinirao voditeljku da je ostavila i posao i dom u sloveniji i preselila se kod mene u varoš da živi sa njim. Dakle čovek zna znanje. Ili stoji ono drugo da su neki nešto... što ti poričeš na osnovu ličnog iskustva, a ja, jelte, i dalje mislim da je tačno
Moje licno iskustvo kaze da za upecati voditeljicu na slovenskoj televiziji ne moras biti ne znam kakva faca niti da to spada u domene ovog topica.

Ako mozes pomoci ljudima, eto pomozi, pa neka se jave s pozitivnim feedbackom da vidimo kako to funkcionira. Ako ne zelis ili ne mozes, mozemo dalje ostriti kolac i u Milanovom stilu zabavljati publiku

EDIT: A mozda je zena nosila zeleni dzemper i crne carape i spavala u njima http://www.youtube.com/watch?v=8Kbzq...eature=related I znam da nije za ljubav, ali djecica su tako usko vezana s tim, pa mozda nekome pomogne, kriza je pa da se ustedi 7 kn za poziv... http://www.youtube.com/watch?v=hBqp9...eature=related
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.

Zadnje uređivanje Little Mermaid : 19.10.2011. at 17:22.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:48   #723
Pa ima li tko kakav savjet kakvu magiju napraviti da bi se bilo u vezi ?
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:15   #724
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Pa ima li tko kakav savjet kakvu magiju napraviti da bi se bilo u vezi ?
aha. Teretana, deodorant, koliko toliko normalna komunikacija (potpomognuta casom vina ako je bas kriza ) za sve ostale tu su profesionalke

tajna magijska formula kroz povijest statisticki daleko najuspjesnija
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 01:33   #725
Kako navest nekog da se zaljubi u tebe? ima neka magija ili nesto?
__________________
and i don't care if i don't get anything all i need is you here right now...and i'm sorry if i hurt you but i know that all i want is you <3
Proud Belieber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 08:09   #726
Ima, naravno, no prije nego izvedeš tu magiju potrebno je par godina svakodnevnih vježbi, meditacija, čitanja...itd.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:45   #727
Molim bez reklama, profiliranja i oftopicarenja
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 23:31   #728
Quote:
-Sylvia- kaže: Pogledaj post
...
-Pokopati malo muževe kose pod prag ulaznih vrata i on vas nikada neće ostaviti.
-Ako vas ostavi voljena osoba samo preokrenite njegovu sliku naopako, naglavačke, i on će vam se vratiti.
-Ako žena želi da da bude sigurna da će joj muž biti distanciran od drugih žena treba mu malo svoje krvi dati u kafi.
-Ako želite da se čovjek vrati nazad pljuni mu malo na leđa kad izlazi na vrata.
-Ako imate problema sa ljubavnikom i želite da vam se vrati uzmite njegovu sliku i zakopajte je u zemlju sa licem na dole, on će se vratiti u toku tri dana.
-Ako želiš ljubav određene osobe uzmi komadić sira i malo brašna pa od toga napravi malu lopticu koju ćeš tajno ugurati toj osobi u džep a da to ona ne opazi.
-Ako odvojiš jednu kost od kornjače i staviš je tajno u džep svom ljubavniku on vas neće nikada moći ostaviti, priljepit će se uz vas kao zvakaća guma.
-Ako mislite da će vas dragi ostaviti ukapajte koliko stane u čajnu kašičicu vaše menstruacije i stavi mu u času vina da popije.Nikad vas neće ostaviti.
-Ako želis zadržati muža ili ljubavnika uzmi dvije kapi krvi iz svojih mišica i stavi u njegovu kafu, on će te voljeti zauvijek.
-Ako želiš da te neko voli uzmi njegovu sliku i malo kose i zakopaj to u zemlju.
-Ako je voljeni daleko od doma, stavi malo njegove kose u bocu alkohola a nju stavi u orman, vratit će vam se.
-Ako vam suprug ne daje novca uzmi urina i stavi crvene paprike u njega i posipaj ga po kući, zatim to pomesti u jedan kut sobe i ostaviti tako tri dana i on će vam dati novac.
-Da vam se muž vrati nazad, recimo iz zagrljaja ljubavnice, stavite mu čajnu kašičicu svog urina u kafu i za nekoliko dana on će se vratiti.
-Ako je vas dragi počeo život sa drugom uzmite njegovu sliku i okrenite je naopako na zidu, kada slika izblijedi i on će vam se vratiti.
-Kada nekog voliš i želiš da on tebe zavoli, napiši na papiru svojom menstrualnom krvlju njegovo ime i ostavi na sigurno mjesto i on će vas uskoro zavoljeti.
-Ako se želite rješiti suparnice kuhajte nekoliko vlasi kose svog dragog u svom urinu a zatim to sve zakopati pod kućni prag, on će je ubrzo ostaviti.
-Uzmi devet kapi svoje menstrualne krvi ili mokraće i stavi ih mužu u kafu, nikad vas neće moći ostaviti.
ovo zvuči suludo ali me ipak zanima da li djeluje i može li biti posljedica ako izvede nešto od ovoga
Ha Ha Ha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 10:30   #729
Quote:
Ha Ha Ha kaže: Pogledaj post
ovo zvuči suludo ali me ipak zanima da li djeluje i može li biti posljedica ako izvede nešto od ovoga
Naravno da može biti posljedica, uvijek te sustigne bumerang.
hogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 12:09   #730
Ima li neka BEZOPASNA MAGIJA koja bi ga natjerala da se javi, ne da me voli i moli nego da se samo javi, digne slušalicu okrene br. ? Molim ako zna netko da javi..
heyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 15:03   #731
Ignore za ravnotežu.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 16:45   #732
Quote:
heyo kaže: Pogledaj post
Ima li neka BEZOPASNA MAGIJA koja bi ga natjerala da se javi, ne da me voli i moli nego da se samo javi, digne slušalicu okrene br. ? Molim ako zna netko da javi..
Ima ....Ti mu se javi ..nista neces izgubiti samo mozes dobiti ....Do sada nisam procitala da je nekome uspela neka magija....ovde se svi hvale a rezultat jos niko nije video
Javi se ..to je moj savet...razmisli i videces da nista ne mozes izgubiti
trajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 14:54   #733
Quote:
trajanka kaže: Pogledaj post
Ima ....Ti mu se javi ..nista neces izgubiti samo mozes dobiti ....Do sada nisam procitala da je nekome uspela neka magija....ovde se svi hvale a rezultat jos niko nije video
Javi se ..to je moj savet...razmisli i videces da nista ne mozes izgubiti

a sto ako je netko magijski utjecao na nekoga i onda se ta osoba ne zeli javiti i ne zeli uopce komunicirati sa tobom zbog te magije?
ako imas kakvih savijeta ili nekih iskustava, mozda si pronasla nekoga tko se time bavi, molim te da mi posaljes na pp
annabell7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 15:04   #734
Kako znaš da je netko magijski utjecao na njega?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 18:15   #735
Utjecaj uma na udaju/pronalazak partnera

Bok svima!
Vidjela sam da moje frendice pale neke crvene svijeće u paru, rade male oltare i što ti ga ja znam, po feng shuiu, za pronalaženje partnera. Jedna tvrdi da joj je to utjecalo da nadje muža, a i kod ove druge ima muvinga.

Imate li vi kakva isksustva na tu temu? Jeste li probali?

Možda ne doslovno to, ali mislite li da možete "pozitivnim razmišljanjem" naći osobu koja vam odgovara? Jeste li imali takva iskustva, mantre, whatever?
nee_postojim is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 20:32   #736
.. jesu li te crvene svijeće povodom dana mrtvih ili... ( )
__________________
tko mi je obrisao potpis?
robicare is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 20:37   #737
Crvene svijeće su za ljubav A bitno je da budu u paru, kao i sve drugo doma da bude u paru
nee_postojim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 09:53   #738
Javila sam se, ali nista, probala sam zvati, nista.. Ne tražim ništa od njega samo da se javi da mu objasnim..

Ako zna netko nešto kako da mi se javi neka javi na pp
heyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 12:20   #739
Quote:
heyo kaže: Pogledaj post
Javila sam se, ali nista, probala sam zvati, nista.. Ne tražim ništa od njega samo da se javi da mu objasnim..

Ako zna netko nešto kako da mi se javi neka javi na pp
Napisi mu mail. Nekad nije do magije nego ljudi jednostavno prerezu ako ih se previse povrijedi...i ne zele slusati. A ako netko odluci cvrsto gledati u drugom smjeru, ljubav je postivati njegovu odluku...
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 11:39   #740
da li ima nekoga tko je probao neke od magija koje je napipsala sylvia? i kako je to na kraju ispalo?
bas me zanima
__________________
Show me a man with a tattoo and I'll show you a man with an interesting past.
MiaMao is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.