Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2007., 19:21   #1
Tijesna obuća

kupila sam crne zimske cipele do gležnja,medjutim malo me zuljaju kako da ih malo rasirim,malo su se razgazile ali nije to to.trebala sam uzet br.veci ali patim od toga imat "sto manju mogucu obucu na nozi" svasta recete i ja to kazem ali eto... dakle pomoc molim
wolworein is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 19:22   #2
postolar... neka stavi na kalup da se rastegnu malo. jurisiceva 5. odlican postolar
beba_zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 22:18   #3
Thanks
wolworein is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 22:24   #4
postoji i sprej za omekšavanje kože... bude za kupiti u Transportu
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 00:26   #5
Quote:
wolworein kaže:
ali patim od toga imat "sto manju mogucu obucu na nozi" svasta recete i ja to kazem ali eto... dakle pomoc molim
ovo moze pomoci da se konacno definira sto je to "zenska glupost"
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 11:47   #6
Ja obujem najdeblje čarape koje imam i onda jedva uguram nogu u cipelu ili čizmu i tako nosim po kući. Super se onda rašire....Ne kupujem manji broj ali desna noga mi je malo jača pa onda često imam problem...
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 12:38   #7
Quote:
anya kaže:
Ja obujem najdeblje čarape koje imam i onda jedva uguram nogu u cipelu ili čizmu i tako nosim po kući. Super se onda rašire....Ne kupujem manji broj ali desna noga mi je malo jača pa onda često imam problem...

joooj kako slatko

tako je i mali misic segrt hlapic kada su mu cizmice bile male krenuo oko svijeta da iz razgazi
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 12:41   #8
odrezi nokte na nogama
(il napravi isto sto i pepeljugine polusestre )
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 15:49   #9
..imam ja jedan savjet tipa "bakine priče" ...ali fakat radi...ako vas zuljaju ili su vam tijesne KOŽNE cipele,ali samo prava koža,onda u njih stavite vrećicu napunjenu vodom i pustite ih u zamrzivaču prek noći.led iz vrecice ce ih rasirit i ujutro ih obrisite i namazite kremom i sve pet.
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 17:29   #10
ah ja nemam takvih problema..imam nogu 37 cak jedne tenke 36 lol
beba_zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 13:33   #11
Mogu se cizme i malo namociti, obuti i tako nositi par sati..rasirit ce se(kaubojski recept).
Ja sam svoje cizme malo nasprejala sprejem (iz dm-a), obula i rasirile su mi se taman koliko treba.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 19:18   #12
Gipsyqueen, kako se zove i izgleda taj spray? mislim da bi mi bas super dosao.. i cijenu ako se sijecas? tnx
rijecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 23:13   #13
Kad sam se udavala , a naravno nisam mogla nac bijele cipke bas moj broj.
Jer onda nije bio toliki izbor ko sada moje tete su mi savjetovale da uzmem pamucne carape i namocim ih u alkohol ili rakiju, obujem i tako hodam oko kuce i mogu rec da je pomoglo.
sany is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 17:39   #14
Quote:
rijecanka kaže: Pogledaj post
Gipsyqueen, kako se zove i izgleda taj spray? mislim da bi mi bas super dosao.. i cijenu ako se sijecas? tnx
Damn prekopala sam nekoliko DM ducana i niti u jednom vise nema tog spreja?!?!?!!? Nazalost zato ti ne mogu reci koliko kosta jer sam ga davno kupila i bio je oko 30kn koliko se sjecam.
U slucaju nuzde pali i ako malo namocis cipele vodom ili rakijom pa ih nosis dok se malo ne rasire. Moje cizme su poprilicno skupe pa se bojim experimentirati s rakijom da poslije ne bi plakala , damn!
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 22:22   #15
ja uvijek kupim malo vece da me ne zulja pa nemam takvih problema. a mene inace sve zulja
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 13:36   #16
Saznala sam da je dobro i namazati cipelu s malo omeksivaca za rublje pa onda obuti, danas cu to isprobati
Dobar je i alkohol iz ljekarne, ali nakon njega cipele/cizme pustaju boju na carapice.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 14:01   #17
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Saznala sam da je dobro i namazati cipelu s malo omeksivaca za rublje pa onda obuti, danas cu to isprobati
Dobar je i alkohol iz ljekarne, ali nakon njega cipele/cizme pustaju boju na carapice.
Ma najbolje da ti meni daš te čizmice, meni sigurno neće bit male(37-38)

a ti sebi fino kupiš druge!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 14:10   #18
Hehe..ma nazalost nisu mi uopce male, nego me zuljaju samo kod desnog malog prsta..dovraga!
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 14:14   #19
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Hehe..ma nazalost nisu mi uopce male, nego me zuljaju samo kod desnog malog prsta..dovraga!

Eto vidiš da su ti dobre!


ajme znam kako je to kad te kod malog prsta stiskaju, živcira dok hodaš..
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 14:40   #20
male cipele

kupila sam cipele broj 38 iako nosim 39 a ponekad i 40
razlog je taj sto su bile jedine koje su preostale a jaaaaaaaaako su mi se svidele a i cena je obzirom na kvalitet bila extra povoljna

cula sam za razne vrste saveta, natopiti ih mlekom, staviti novine u njih pa u zamrzivac, ill kombinacija ta dva saveta, kako vec

ima li neko od vas neki savet kako PROSIRITI cipele posto mislim da bi mi po duzini bile taman kad bih samo uspela da uguram nogu u njih ako je bitno, u pitanju su cipele koje lice na baletanke, znaci potpuno su ravne. samo sto ne idu na krug kao baletanke nego na spic
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.