Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje
Korisničko ime
Lozinka

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2007., 20:29   #1
Vilenica
registrirana korisnica

Vilenica Avatar

Registracija: Feb 2006.
Halo ljubavnice, "trokutasti" chat topic

halo cure, jeste li zive?
kako ste prezivjele ljeto, je li vam konacno obecao da ce se razvesti, ili ste si vi obecale da mu se nikad vise necete javiti, pa makar umrle?

ili frka tek pocinje, on tek odlazi sa zenom na more, biti ce teze sakriti se da bi poslao sms, nazvao...

kako cemo na jesen? sve po starom, ili...?

milijun topica o prevari, a svi mrtvi. fale mi pametne cure u pogresnim vezama
Vilenica is offline  
Old 09.08.2007., 20:45   #2
Mil@
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2003.
Ej, pa to smo nacele na onom Stellinom topicu samo slabo se javljaju zene. Vrijeme cekanja rastanka/sastanka izgleda jos traje.
A sto si ti nacela novi topic ? Imas nesto za prijaviti ili ?
A kad vec pitas stanje je ovako ; obecala sebi necu mu se javljati . I nisam.
Ali, sjebao mi je koncepciju, javlja se on meni a ja si nista drugo nisam obecala
I eto, rasteze se to i postpraznicki.
Nagradno pitanje glasi ; kako se rijesiti uzitka ?
Mil@ is offline  
Old 09.08.2007., 20:51   #3
Vilenica
registrirana korisnica

Vilenica Avatar

Quote:
Mil@ kaže: Pogledaj post
obecala sebi necu mu se javljati . I nisam.
Ali, sjebao mi je koncepciju, javlja se on meni a ja si nista drugo nisam obecala
I eto, rasteze se to i postpraznicki.
eee super. ipak je napredak

ma ja sam i dalje sretno prekinuta. kao, jako sretna sta vise nisam u katastrofalnoj vezi, a u stvari rezem zile. i malo mi fali drustva i suosjecanja

i onda bi ja, koja danima visim za internetom, savjetovala tebi da izadjes vani i pravi uzitak tamo nadjes. s nekim drugim. molim zahvali mi se na iznimno mudrom savjetu
Vilenica is offline  
Old 09.08.2007., 21:16   #4
Vilenica
registrirana korisnica

Vilenica Avatar

Quote:
mislim da nagradno pitanje glasi ovako: zasto je uzitak najveci u zabranjenoj vezi?
Vilenica is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 09.08.2007., 21:18   #5
Mil@
Registrirani korisnik

Nego, meni su zakonite ostale duzne odgovor na pitanje da li su varale ljubavnice sa muzevima na godisnjem ? Zasto se nijedna nije ohrabrila odgovoriti ?
Mil@ is offline  
Old 09.08.2007., 21:23   #6
-lavica-
nomen est omen

-lavica- Avatar

Registracija: Jun 2007.
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
mislim da nagradno pitanje glasi ovako: zasto je uzitak najveci u zabranjenoj vezi?
Preformulirala bih pitanje: Koji ku*ac je u glavama onih žena koje se zavaravaju da im je užitak biti u zabranjenoj vezi?

Odgovor : jako malo...
Old 09.08.2007., 21:29   #7
Vilenica
registrirana korisnica

Vilenica Avatar

Quote:
lavica55 kaže: Pogledaj post
Preformulirala bih pitanje: Koji ku*ac je u glavama onih žena koje se zavaravaju da im je užitak biti u zabranjenoj vezi?

Odgovor : jako malo...
nelogicna si. ili si pogrijesila padeze.
ako smo imale priliku usporediti kako je u "normalnoj", a kako u zabranjenoj, valjda znamo

nikakvo zavaravanje. osjecas se kao da imas 16. kad si se zadnji put tako osjecala?
Vilenica is offline  
Old 09.08.2007., 21:30   #8
Vilenica
registrirana korisnica

Vilenica Avatar

Quote:
Nego, meni su zakonite ostale duzne odgovor na pitanje da li su varale ljubavnice sa muzevima na godisnjem ? Zasto se nijedna nije ohrabrila odgovoriti ?
pa okej je ako nisu znale. ili se pale na grupni sex
Vilenica is offline  
Old 09.08.2007., 21:48   #9
-lavica-
nomen est omen

-lavica- Avatar

Quote:
ako smo imale priliku usporediti kako je u "normalnoj", a kako u zabranjenoj, valjda znamo

nikakvo zavaravanje. osjecas se kao da imas 16. kad si se zadnji put tako osjecala?
Ništa nisam pogriješila.
Definitivno ne spadam na ovaj topic, vjerojatno si na to aludirala, no imam potrebu ovdje nešto reći.

Previše sebe cijenim da bih ikada bila druga rupa na svirali.
Svak dobije onoliko koliko smatra da vrijedi.
Ja sam trenutno najsretnija na svjetu u normalnoj vezi, i svaki trenutak proveden s tom osobom se osijećam kao da imam 16. I znam da je samo i isključivo moj, da s nikime ne dijeli život ili postelju, a o emocijama da ne pričam.

Svojedobno sam bila druga strana priče, prevarena žena i osijećaj nikako nije ugodan. Naravno, ostavila sam ga jer sam jedna od rijetkih koja ostaje u kvazi braku praveći se da to ne vidi te zavaravajući samu sebe da će to proći.

A vi živite u nekom polubunilu, nikada niste osijetile što je prva istinska ljubav i što znači dati sebe u popunosti te "posjedovati" nekoga na takav način. Stoga pristajete na polovična riješenja. Ne bih htjela nikoga uvrijediti, ne znam kako to protumačiti doli manjak inteligencije.
Old 09.08.2007., 22:01   #10
Vilenica
registrirana korisnica

Vilenica Avatar

Quote:

A vi živite u nekom polubunilu, nikada niste osjetile što je prava istinska ljubav i što znači dati sebe u popunosti te "posjedovati" nekoga na takav način. Stoga pristajete na polovična riješenja. Ne bih htjela nikoga uvrijediti, ne znam kako to protumačiti doli manjak inteligencije.
ma joooj. sve normalno pises do zadnje recenice. niti se tebi nije dogodilo da te tip prevari zbog "manjka inteligencije", tu pamet nista ne pomaze. niti je u slucaju ljubavnica problem slabe inteligencije.

prije je odgovor u prvoj recenici koju sam citirala.

koliko je tebi trebalo da ostavis bivseg, od trenutka kad si shvatila da te vara?
Vilenica is offline  
Old 09.08.2007., 22:23   #11
-lavica-
nomen est omen

-lavica- Avatar

Quote:
ma joooj. sve normalno pises do zadnje recenice. niti se tebi nije dogodilo da te tip prevari zbog "manjka inteligencije", tu pamet nista ne pomaze. niti je u slucaju ljubavnica problem slabe inteligencije.

prije je odgovor u prvoj recenici koju sam citirala.

koliko je tebi trebalo da ostavis bivseg, od trenutka kad si shvatila da te vara?
itekako pomaže.
pa nismo, za Boga miloga, krdo ovaca u toru pa sve radimo gonjeni instinktom???
razumijem da se nekome može dogoditi sex sa oženjenom osobom, ma i i više puta... no svjesno, zdrave pameti upustiti se u vezu gdje si u startu obilježena kao druga, drugi izbor može samo mazohist ili osoba snižene inteligencije. Što dobroga to može nositi?

Saznala sam da me vara u 7 mjesecu trudnoće.
Ostavila sam ga kada je dijete imalo 10 mjeseci.
S time da sam u međuvremenu i diplomirala, i vratila se na posao.

To je bilo prije skoro 4 godine...On od tada umire za mnom, voli me kao Boga, sve bi napravio da mu se vratim. Prvih godinu dana je iskakao iz svakog žbuna moleći i preklinjući me da se vratim... Plaćući d0slovce...Totalna krpa bez imalo srama, dostojanstva, muškosti.....

E ljubavnice, takve muškarce želite pored sebe??
Samo si ih uzmite, vjerojatno zaslužujete jedni druge.
Old 09.08.2007., 23:02   #12
Beta ženka
Nije alfa, a ni omega

Beta ženka Avatar

Registracija: Oct 2006.
Quote:
itekako pomaže.
pa nismo, za Boga miloga, krdo ovaca u toru pa sve radimo gonjeni instinktom???
razumijem da se nekome može dogoditi sex sa oženjenom osobom, ma i i više puta... no svjesno, zdrave pameti upustiti se u vezu gdje si u startu obilježena kao druga, drugi izbor može samo mazohist ili osoba snižene inteligencije. Što dobroga to može nositi?

Saznala sam da me vara u 7 mjesecu trudnoće.
Ostavila sam ga kada je dijete imalo 10 mjeseci.
S time da sam u međuvremenu i diplomirala, i vratila se na posao.

To je bilo prije skoro 4 godine...On od tada umire za mnom, voli me kao Boga, sve bi napravio da mu se vratim. Prvih godinu dana je iskakao iz svakog žbuna moleći i preklinjući me da se vratim... Plaćući d0slovce...Totalna krpa bez imalo srama, dostojanstva, muškosti.....

E ljubavnice, takve muškarce želite pored sebe??
Samo si ih uzmite, vjerojatno zaslužujete jedni druge.
Ako istinu zboriš (puno je svakojakih trolova po forumu u zadnje vrijeme), imam samo ovo za napisati:
Old 09.08.2007., 23:08   #13
M@3X
Podijelimo osmjeh :)

M@3X Avatar

Registracija: Nov 2002.
Meni nekako nisu jasne u tim odnosima ni ljubavnice, a bogami ni zene.

I jedna i druga kraj sebe imaju kretena od covjeka - i to niti jedna nema tog kretena citavog...
Ono kao imas govno, pa znas da imas govno, naviknes se valjda malo i na smrad, a malo i smrad mine kad govno nije svjeze , ali imati govno u koje svako malo neko ugazi (iz zeninog kuta gledanja ugazi u govno ljubavnica, iz ljubavnicinog kuta gledanja situacija je obrnuta ) i ono iznova pusti miomiris pune snage...

Zasto ostati sa tako neodlucnim, prevrtljivim i lazljivim muskarcem?

Razumijem ljude koji zive u otvorenim brakovima, svako od njih zna na cemu je i na to je pristao.
Nisu mi jasni oni koji ispotiha i kradom varaju, a kad budu uhvaceni u nedjelu ipak im se prasta - pa cak se ljubavnica i zena krve oko njega kao da je glavni zgoditak na lotu.

U toj situaciji niti jedna od njih (kako zena, tako i ljubavnica) ne dobija dovoljno.
M@3X is offline  
Old 09.08.2007., 23:20   #14
-lavica-
nomen est omen

-lavica- Avatar

Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Ako istinu zboriš (puno je svakojakih trolova po forumu u zadnje vrijeme), imam samo ovo za napisati:
nisam trol, mada bi voljela biti, barem na jedan dan, da se odmorim ako ništa drugo...
Old 09.08.2007., 23:23   #15
-lavica-
nomen est omen

-lavica- Avatar

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post

Zasto ostati sa tako neodlucnim, prevrtljivim i lazljivim muskarcem?
Vrlo jednostavno, zato jer je lakše ići linijom manjeg otpora....I stajati na ludom kamenu, zavaravati se i čekati da stvari postanu bolje same od sebe.
Eto, zato.
Old 09.08.2007., 23:35   #16
Mil@
Registrirani korisnik

Quote:
Ništa nisam pogriješila.
Definitivno ne spadam na ovaj topic, vjerojatno si na to aludirala, no imam potrebu ovdje nešto reći.

Previše sebe cijenim da bih ikada bila druga rupa na svirali.
Ja sam trenutno najsretnija na svjetu u normalnoj vezi, i svaki trenutak proveden s tom osobom se osijećam kao da imam 16. I znam da je samo i isključivo moj, da s nikime ne dijeli život ili postelju, a o emocijama da ne pričam.

Svojedobno sam bila druga strana priče, prevarena žena i osijećaj nikako nije ugodan. Naravno, ostavila sam ga jer sam jedna od rijetkih koja ostaje u kvazi braku praveći se da to ne vidi te zavaravajući samu sebe da će to proći.

A vi živite u nekom polubunilu, nikada niste osijetile što je prva istinska ljubav i što znači dati sebe u popunosti te "posjedovati" nekoga na takav način. Stoga pristajete na polovična riješenja. Ne bih htjela nikoga uvrijediti, ne znam kako to protumačiti doli manjak inteligencije.

Ajme sto se neko precjenjuje ...
Ti ocito ni svog partnera nisi poznavala a kamo li nas koje se ovjde javljamo pa bi nas mogla postedjeti svojih analiza. Kakve ko motive ime, kakva je ko osoba i sto nam fali ili ne fali o tome ti pojma nemas.
Drz se prvog lica ; ja ne bih, ja nisam, ja mislim... Ako te sto zanima - radije pitaj. Moze ti i valjati jer ko misli da nema nista za nauciti opasno pati od hybrisa a to moze biti pogubno na vise nacine.
Primjerice i tako da dobije cimera u vezi .
Mil@ is offline  
Old 09.08.2007., 23:48   #17
-lavica-
nomen est omen

-lavica- Avatar

Mila
Da, nisam ga poznavala, to je moja greška koju sam prihvatila i s kojom živim. No ostavila sam ga. I išla dalje.

Govorim o stvarima koje su generalne i jasne kao dan tako da je svejedno govorim li u prvom ili drugom licu.

Vaša detaljna iskustva me ne zanimaju, sve su to varijacija na istu temu. A ishod je dobro poznat - ostajete posrane i ponižene, na ovaj ili onaj način.

No opet, tko voli nek izvoli, ne želim osuđivati nikoga.

Moja pamet je svakako neupitna pogotovo u odnosu na neke od vas već samom činjenicom da držim do sebe ne dozvolivši si biti DRUGA!

p.s.Ako se netko našao uvrijeđen ili se prepoznao, stvarno nije moja krivnja. Pišem što mislim.
Old 10.08.2007., 00:28   #18
Mil@
Registrirani korisnik

Quote:
Mila
Da, nisam ga poznavala, to je moja greška koju sam prihvatila i s kojom živim. No ostavila sam ga. I išla dalje.

Govorim o stvarima koje su generalne i jasne kao dan tako da je svejedno govorim li u prvom ili drugom licu.

Vaša detaljna iskustva me ne zanimaju, sve su to varijacija na istu temu. A ishod je dobro poznat - ostajete posrane i ponižene, na ovaj ili onaj način.

No opet, tko voli nek izvoli, ne želim osuđivati nikoga.

Moja pamet je svakako neupitna pogotovo u odnosu na neke od vas već samom činjenicom da držim do sebe ne dozvolivši si biti DRUGA!

p.s.Ako se netko našao uvrijeđen ili se prepoznao, stvarno nije moja krivnja. Pišem što mislim.
Prepoznajem vulgaran rjecnik tipicne nadrkane/prevarene zene koja misli da je formalno biti br. 1 dokaz inteligencije . Jednom je pala ali se bogu hvala "vratila".
Istovremeno prepoznajem i ogranicenost u pogledu da je generalizacija neupitna cinjenica i da je partnerstvo jedini smisao zivota.
Jedino mi nije jasno zasto "inteligentne" odmah pozurile na temu o prevarama osim ako to nema veze s onim dijelom o ponizenim i kako vec ono rece ?
Koja se u tome prepoznala - trosi municiju na krivu metu. Vara vas vas partner a ne njegova ljubavnica.
Sto takodjer govori kako je inteligentnije priznati svoje ili njegove propuste u vidu "nisam ga poznavala" ili " bio je gad" nego trositi energiju na osobe koje su u svoj zivot pustile nekoga iz svojih razloga.
Iz ovih komentara tipa "No opet, tko voli nek izvoli, ne želim osuđivati nikoga" vidim i to da zapravo to uopce ne mislite. Ko voli - skocite mu za vrat, osudjujete i te kako i to uvijek sporednu osobu a unatoc svom busanju u prsa ipak to niste ostavile iza sebe. Inace, mozda bismo se radi daljnje diskusije trebale sloziti oko definicije ljubavnika.
To to je neformalni intimni partner ; nit je on meni broj 1, nit ja njemu. Broj 2 mogu "biti" samo njegovoj zeni koja trosi previse energije na generaliziranu sliku umjesto na konkretne stvari na koje moze uticati.
Inace, slozila bih se cisto teoretski s primjedbom da je iluzorno praviti formalne planove sa osobom koja formalnost tako nisko vrednuje da uvodi redne brojeve svojim partnericama.
Ljubavnik je mozda dobar materijal za krevetskog partnera, za nesto drugo je vec u startu "roba sumnjive kvalitete". Naravno, i ovdje postoje izuzetci koji potvrdjuju pravilo.
Mil@ is offline  
Old 10.08.2007., 07:04   #19
funkycow
Registrirani korisnik

funkycow Avatar

Registracija: Jul 2007.
Pošalji poruku preko MSN korisniku funkycow
Quote:

a jel' si nekad zamišljaš kako se osjeća njegova žena?

btw, ja se ni sa 16 nisam željela osjećati kao nečija zabava ili ''druga''. a kamoli sad...
Old 10.08.2007., 07:17   #20
funkycow
Registrirani korisnik

funkycow Avatar

Registracija: Jul 2007.
Pošalji poruku preko MSN korisniku funkycow
Quote:
Prepoznajem vulgaran rjecnik tipicne nadrkane/prevarene zene koja misli da je formalno biti br. 1 dokaz inteligencije . Jednom je pala ali se bogu hvala "vratila".
Istovremeno prepoznajem i ogranicenost u pogledu da je generalizacija neupitna cinjenica i da je partnerstvo jedini smisao zivota.
Jedino mi nije jasno zasto "inteligentne" odmah pozurile na temu o prevarama osim ako to nema veze s onim dijelom o ponizenim i kako vec ono rece ?
Koja se u tome prepoznala - trosi municiju na krivu metu. Vara vas vas partner a ne njegova ljubavnica.
Sto takodjer govori kako je inteligentnije priznati svoje ili njegove propuste u vidu "nisam ga poznavala" ili " bio je gad" nego trositi energiju na osobe koje su u svoj zivot pustile nekoga iz svojih razloga.
Iz ovih komentara tipa "No opet, tko voli nek izvoli, ne želim osuđivati nikoga" vidim i to da zapravo to uopce ne mislite. Ko voli - skocite mu za vrat, osudjujete i te kako i to uvijek sporednu osobu a unatoc svom busanju u prsa ipak to niste ostavile iza sebe. Inace, mozda bismo se radi daljnje diskusije trebale sloziti oko definicije ljubavnika.
To to je neformalni intimni partner ; nit je on meni broj 1, nit ja njemu. Broj 2 mogu "biti" samo njegovoj zeni koja trosi previse energije na generaliziranu sliku umjesto na konkretne stvari na koje moze uticati.
Inace, slozila bih se cisto teoretski s primjedbom da je iluzorno praviti formalne planove sa osobom koja formalnost tako nisko vrednuje da uvodi redne brojeve svojim partnericama.
Ljubavnik je mozda dobar materijal za krevetskog partnera, za nesto drugo je vec u startu "roba sumnjive kvalitete". Naravno, i ovdje postoje izuzetci koji potvrdjuju pravilo.
haha! pa ona je bar imala od nekud pasti.

a ovaj drugi bold me iskreno zabavlja. kao - nemam ja ništa s tim, samo joj se ševim sa mužem... on ju vara a vjerojatno si je ona sama kriva jer nije vidjela da je kreten (dakle - super je biti s kretenom il' šta?) ili mu nije bila dovoljno dobra
ma daj molim te... hehehe
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja