Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2007., 19:38   #1
t-com playtoy - multyplayer ne radi

http://playtoy.tportal.hr/ht_multiplay/newplaytoy.html
u single playeru sve radi, dok u multy-u ništ ne radi osim bele koja mi se učita ali nemrem uc u niti jednu igracu sobu.
FAQ:
Ne mogu pokrenuti ni jednu multiplayer igru.

Za korisnike Mozilla Firefoxa:
Napravite slijedeće: otvorite Tools - Options - Privacy - pritisnuti gumb Clear pod Cache i na kraju OK. DONE

Ako se igre ni nakon tog postupka ne pokrenu, s Adobe stranice http://www.adobe.com/ skinite najnoviji Flash Player te ga instalirajte na Vaše računalo. DONE

Provjerite opterećenost svoje Internet veze i prekinite downloade koji bi usporavali rad Playtoya. MA JESAM

Poslije toga ćete vjerojatno moći pokrenuti multiplay igre. E, NECE

probao sa operom i IE - isto nece.

znam da problem nije nekaj strašno al mi se igra bela
big-smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 19:57   #2
meni sve radi normalno... upravo sad igram jer mi je dosadno a pada kiša.....
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 20:08   #3
e, da probal sam s drugim usernameom od druge osobe sa foruma (fala joj ) i nece
big-smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 10:01   #4
konfiguracija vašega računala ne podržava online multiplayer igre
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 10:59   #5
big-smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 15:08   #6
??

jel ima itko da mu na playtoyu ne radi briskula, ili je to samo meni?
duffman_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 13:25   #7
Quote:
duffman_ kaže: Pogledaj post
jel ima itko da mu na playtoyu ne radi briskula, ili je to samo meni?
Ni meni ne radi, vec 2 dana...
perostoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 02:21   #8
lol sad više ne radi niti meni bela nemogu uci u sobe help ? dosadno mi je sad u noći....
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 10:42   #9
meni je sve proradilo kad sam vratio backup sistemske particije
big-smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 12:53   #10
ajd mi pomozite da mogu zaigrati playtoy multiplayer u cemu je problem nekuzim...
Myrmex is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 12:55   #11
nece mi otvoriti sobe a sve sam pokusao... na operi, mozilli, i internet exploreru
Myrmex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 19:59   #12
pomoć, meni opet ne radi lozinka na toyu, ne mogu ući uopće u izbor igara, popodne sam se ponovno registrirala i dobila novi password, vratio mi se rejting, a sad opet ne mogu
Old 07.08.2010., 20:48   #14
ja sam danas zvao t-com i rekao ako ja vama ne platim tri racuna vi mene tuzite i moram platit,,a u mom slucaju vi ste se ugovorom obvezali da je brzina neta 4megabita a meni isporucujete 0.20mb/s i reko kom da se ja zalim,,,
ni meni playtoy nije delao i pisalo zapis nije pronadjken ali mi je lik iz sluzbe rekao da zbog ovih oluja imaju poteskoca,,,proradit ce!
vocnacokolada is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 01:26   #15
Quote:
vocnacokolada kaže: Pogledaj post
ja sam danas zvao t-com i rekao ako ja vama ne platim tri racuna vi mene tuzite i moram platit,,a u mom slucaju vi ste se ugovorom obvezali da je brzina neta 4megabita a meni isporucujete 0.20mb/s i reko kom da se ja zalim,,,
Ne možeš nikome jer na ugovoru piše brzina DO 4 megabita.
Old 08.08.2010., 01:29   #16
kaj ti u VIPu radiš?
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:18   #17
Ima li netko od vas problema sa playtoyem, u zadnjih par dana nešto zeza belot, a i danas cijelo popodne pa ni sad ne mogu na belot, a i na druge stranice se teško ide.
Old 15.12.2010., 14:34   #18
Ili su im serveri ili je u tijeku napad akera, jučer se ulogiram i taman kad uđem u sobu "Veza sa serverom je prekinuta" , nego jel se netko pokušavao spojiti putem Eduroam mreže u Playtoy (Multiplayer igre), jer prilikom učitavanja sobe kod npr. BeloT-a i ostalih igara, te kakav bi po principu tijek učitavanja morao biti, treba se zelenit, u mojem slučaju pocrveni... Jel moguće to kako izbjeći ili Eduroam to ne dopušta?

PS. Nije problem u računalu, jer kod kuće radi sve besprijekorno...
Zahvaljujem na pomoći...
Astra OPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:34   #19
i ja imam problema sa playtoy-om zadnjih 10 ak dana,ne učitava mi sobe, nego se pojave crvene točkice umjesto zelenih, lud sam stalno pokušavam, jer mi se igra bela, prije nisam imao nikakvih problema
sanilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:08   #20
Ista stvar i kod mene sa tim crvenim točkicama, i nakon toga me na stolnom kompu izbaci van, a na laptopu mi pocrni ekran i prikaže se kao neki plačko.

Čini mi se da ipak traju napadi hakera, jer zna u prostoru za chat pisati nekaj glupog ...
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vrijeme je: 03:42.