Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2007., 01:20   #1
Kožne rukavice

Imam nekolicinu koznih rukavica ali ni jedne nisu ovakve vozacke kakve vec neko vrijeme zelim kupiti ali nikako da nadjem one prave


Frendica mi je davno rekla da ima neki frajer u Maximirskoj koji ih izradjuje po narudzbi ali nije bila detaljna pa ako netko zna o kome se radi neka se javi

Ili ako znate neki drugi ducan koji ih sigurno (i u svako doba godine!) ima...neka krznarija? Ili neka radnja sa kozom?

Hvala
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 03:12   #2
imam ja iste u rozoj varijanti
10 dolara na ebayu
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 03:23   #3
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
imam ja iste u rozoj varijanti
10 dolara na ebayu
ja bih roze...
ali imam jako malu ruku i stvarno bi ih trebala probati prije jer su mi rijetko koje taman, a stvarno je grozno kada ti je (kozna) rukavica predugacka na prstima
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 03:25   #4
uske su
moje su u dk pa ako os donesem ih kad dodjem sad u rujnu pa oprobaj
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 10:12   #5
ja si isto tražim kožne rukavice...
vidjela sam neke u neckermannu ali ne bih ih htjela naručivati na neviđeno, pa ona vraćati i čekati, čekati...
niriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 10:22   #6
I ja bi jedne vozačke rukavice s rupicama, to ovu jesen moram nabavit...
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 23:49   #7
Zadnje 2 god su se prodavale po štandovima npr znam sigurno na božičnim štandovima u Bogovičevoj, cijena 60-80 kn, boje nažalost samo svijetlo bež do crne, možda ove zime bude bolji izbor.
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 11:16   #8
Orsey (Sarajevo) boja oker ne znam koliko kostaju
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 15:14   #9
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
ja bih roze...
ali imam jako malu ruku i stvarno bi ih trebala probati prije jer su mi rijetko koje taman, a stvarno je grozno kada ti je (kozna) rukavica predugacka na prstima

blago tebi! meni sve kratke.

ovakve kao iz prvog posta sam bila vidjela prije 2 god. u Barci. i vadim ja vec novcanik, ali se sjetim probati. kratki prsti...
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 16:09   #10
bilo je mangu ali su minijaturne... obicno ih ima kad dodje jesen/zima kolekcija...
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 20:41   #11
Quote:
monique_7 kaže: Pogledaj post
bilo je mangu ali su minijaturne... obicno ih ima kad dodje jesen/zima kolekcija...
nisam ih vidjela tamo...ali u mangu su obicno sve te kozne stvari nerealno skupe, nerealno u odnosu na kvalitetu. uvijek se zaprepastim kad vidim da se torbe krecu oko 1000 kuna, to je za mango jednostavno previse.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 20:44   #12
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
nisam ih vidjela tamo...ali u mangu su obicno sve te kozne stvari nerealno skupe, nerealno u odnosu na kvalitetu. uvijek se zaprepastim kad vidim da se torbe krecu oko 1000 kuna, to je za mango jednostavno previse.
ma molim te
kako mi mango i topshop znaju povući živac svojim idiotskim cijenama na pojedine šrot komade, ne zna nitko drugi
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 22:14   #13
A ja tražim ovakve:

..predivno mi to izgleda:

Tko zna gdje ima za kupiti,slobodno napiše.Ja sam vidjela prošle godine slične Replay,ali mislim da je cijena bila 600kn.
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 22:19   #14
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
A ja tražim ovakve:

..predivno mi to izgleda:

Tko zna gdje ima za kupiti,slobodno napiše.Ja sam vidjela prošle godine slične Replay,ali mislim da je cijena bila 600kn.


a ja imam takve ali crne najfinije, najtanje salonske secesijske rukavice izvezene perlicama
nisu doduse preko lakta vec dosezu malo vise od sredine podlaktice ali su svejedno jako efektne.
kupila sam ih na sajmu antikviteta
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 23:20   #15
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
A ja tražim ovakve:

..predivno mi to izgleda:

Tko zna gdje ima za kupiti,slobodno napiše.Ja sam vidjela prošle godine slične Replay,ali mislim da je cijena bila 600kn.
ja jucher kupila takve u h&m-u koshtaju 49.90 SFr.
imaju josh i od brushene kozhe crne, plave i sive.
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 01:39   #16
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
Frendica mi je davno rekla da ima neki frajer u Maximirskoj koji ih izradjuje po narudzbi ali nije bila detaljna pa ako netko zna o kome se radi neka se javi
Dućan u Maksimirskoj ti je blizu dm-a, jedno 20m prije dm-a (s lijeve strane, ako ideš od Kvatrića). Ako ideš tramvajem, možda ti je najbliže sići na tramvajskoj stanici na križanju s Jordanovcem, pa se malo vratiš prema Kvatriću...
Ja imam njihove "vozačke" već par godina, ali ih nisam radila po narudžbi, nego sam našla već gotove (isto imam mini-ruku). Crne su, s bež obrubima. Jako su fine i mekane...baš ih volim.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 11:52   #17
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Dućan u Maksimirskoj ti je blizu dm-a, jedno 20m prije dm-a (s lijeve strane, ako ideš od Kvatrića). Ako ideš tramvajem, možda ti je najbliže sići na tramvajskoj stanici na križanju s Jordanovcem, pa se malo vratiš prema Kvatriću...
Ja imam njihove "vozačke" već par godina, ali ih nisam radila po narudžbi, nego sam našla već gotove (isto imam mini-ruku). Crne su, s bež obrubima. Jako su fine i mekane...baš ih volim.


bas si me razveselila, hvala ti!!
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 13:53   #18
IIIII . Ja obožavam takve rukavice ( vozačke).. Pred jedno tri il četiri godine sam si naručila jedne takve iste s rupama i rupicama i tim kopčanjem tamno ružičaste iz Neckermanna za 170 kn i nosila sam ih na svoju kratku bijelu bundicu ( umjetno krzno ) tak da se još više ističu ..I puuuno me ljudi, što ženskog, što muškog roda doslovno zaustavljalo na ulici "GDJE SI TO KUPILAAA???" Ove nadolazeće sezone si negdje planiram kupit takve bijele i crvene..
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 19:47   #19
I ove su mi mljac ...mislim da su ove druge za golf
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 19:51   #20
Quote:
darin kaže: Pogledaj post


bas si me razveselila, hvala ti!!
super su oni. Imam dvoje njihovih rukavica, i to već nekoliko godina, i 'ko nove su i dan danas. Stvarno su kvalitetni, a imaju i nešto već gotovih.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.