Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2005., 18:59   #1
Maturalna večer - modni savjeti

Joj, nemam pojma kako bi mi izgledala haljina za mautralnu! Bas zelim haljinu (jedina alternativa - suknja i nesto gore skombinirati) ali da odudara, da nije neka klasicna ali da nije i neka preluda. Nemam nikakvih ideja sto se tice kroja ali mora biti crvena ili crvena u kombinaciji s nekom bojom! Imate vi kakvih ideja ili linkova po kojima mogu prosvrljati?
smjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2005., 00:21   #2
E da, i bila bi negdje do koljena.
smjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2005., 00:26   #3
Moj ti je prijedlog da dođeš umotana u aluminijsku foliju, a da na glavi imaš ogroman šešir sa natpisom: "Fuck School".
Naravno uz takav outwear, pod must ti je da budeš mrtva pijana, da povraćaš po svim kolegama iz razreda i da negdje oko 2h ujutro ploviš kroz dreamland ispod stola uz milozvučne stihove nekih hrvatskih zabavnjaka, dok se svi ostali pretvaraju da se zabavljaju.
tribal_force is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2005., 00:27   #4
I još nešto.......... koljena - šmoljena .............. duljina nije bitna, bitno je pod kojim kutevima se lomi svjetlo dok ulaziš u prostoriju.
tribal_force is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2005., 01:09   #5
hm.. moja je bila od tafta (boje trule visnje), sa rukavima od crne cipke i gornjim dijelom isto od crne cipke (zajebala sam se pa nisam imala vise materijala). dugacka, blagog A-kroja. steta, kod mojih je doma, inace bih je slikala i poslala ti link.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2005., 11:26   #6
smješka zejebala si me.. baš sam došla pitat isto..

da ovaj i ja bih nekih linkova ili mi recite jel ima u zg-u nekih haljina za kupit jel mi se baš i ne da šit, ako ne moram..da i nikako ne klasična haljina..nešto malo jel.drugačije..ili suknja ili bilo šta samo predlagajte..svi prijedlozi su dobrodošli jer sam trenutno bez ijedne ideje..

ajudame porfavor!..
žujaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2005., 11:58   #7
..ja danas savrseno znam kakvu bi haljinu htjela, a tada..necemo reci prije koliko sitnih godinica bila sam tako zbunj zbunj..
..proguglaj malo i sama pa nadi savrsenu, isprintaj sliku i nadi super krojacicu..i to je sve ...sitnica jelda..
..bum ti kasnije napisala pra stranica gdje mozes traziti..moze tak?
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2005., 16:30   #8
Leona, cekam linkove na stranice...
smjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2005., 20:51   #9
Joj ljudi, sto nitko nema nikakvih ideja?
smjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2005., 21:18   #10
Ovako: za mlade djevojke meni se svidja kombinacija dugacke (tafeta ili svila) suknje a la Gwyneth Paltrow 2000, daklem luksuzna dugacka suknja i twin set (tube top i kardigan) u srebrenoj (ili bilo kojoj drugoj boji). Mislim da je Gwen imala sivo/srebrenu suknju i crni twin, ali nisam sigurna. Taj kombo je zauvijek elegantan i aktualan.

Evo slike o event-u o kojem govorim, ali ne mogu naci jednu koja pokazuje citav outfit. Ako netko ima vremena neka potrazi.


http://www.gwyneth-paltrow.net/galle...altrow_566.jpg

http://www.kornberger.it/gwyneth/gal...altrow_044.jpg
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 23:32   #11
Vi ste jedne lijene tete..šta nitko baš ne zna niti jedan linkić ili reći nekakvu trrgovinu u zg-u..kao prvo ne gledam obleku po netu i nemam apsolutnog pojma gdje da tražim neke fensi haljinice a nisam iz zagreba, a i kad idem tamo ne idem nikad u shopping pa ne znam ni gdje tražiti..al eto našla sam jedan primjer pa ako ikako možete reći gdje naći nešto slično(ne isto)..molim vas na koljenima pomozite jer u subotu trebam ići u zagreb pa ono..


www.hbo.com/city/look/carrie_6.shtml

u biti sviđa mi se jako ova haljinica..ostala mi je u pamćenju još odavno pa sam ju išla tražiti..da..onak baš mi je sva.. ..i eto nešto bi u tom stilu..možda vam je sad lakše..

voljet ću vas puno ako mi pomognete..

edit: u biti ja ne znam kak da vam ostavim link na pravu haljinu.. ..ako imate volje odite i pogledajte na broju 30 je..ona crvena na tufne..
žujaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 02:37   #12
mislim da je najbolje dat sivat haljinu. ja sam imala korzet i suknju a-kroja. Drago mi je da mogu i jedno i drugo nosit i danas, a ne samo tu vecer. Mozda ovo pomogne.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 11:00   #13
nisam kupovala, ali cini mi se da u importane galeriji na iblerovom imas ducana s takvim svecanim haljinicama (ono sto tete mladenke kupuju za obuci iza ponoci na svadbama )
ako dolazis u zg pogledaj tamo, a proseci i do neba u radicevoj ili u importane-u na glavnom kolodvoru (tamo sam kupila jednu malo svecaniju haljinu i bila sam jako zadovoljna)
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 15:58   #14
po miljonti put dajem ovaj link, tam je moja sestra kupial haljinu za maturalnu večeru
dovoljno neobična, a opet ne preluda
pomela je sve one pretenciozno omotane u metre šantung sviležžsajt nije baš reprezentativan i stara je kolekcija, ali odi do dućana pa vidi šta nude i šta će nuditi...

nisu preskupe (štoviše, jeftine u usporedbi s nekim drugim domaćim dizajnerskim imenima), sve ti podese po tebi (karetm suze, prošire, promijene nešto, naprave istu haljinu u nekoj drugoj boji,štogodželiš) i stvari se uglavnom mogu nositi i kasnije, ne baš za po cesti, ali za izlaske da...

A, one su - www.mustre.hr
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 17:46   #15
Quote:
goldberry kaže:
po miljonti put dajem ovaj link, tam je moja sestra kupial haljinu ...
smije se znati koliko je otprilike kostala?
meni je ova http://www.mustre.hr/SanjaJakupec/m06022004-054.jpg
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 18:24   #16
nemrem se točno sjetiti, ali negdje oko 600 kuna
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 19:46   #17
Quote:
luca kaže:
smije se znati koliko je otprilike kostala?
meni je ova http://www.mustre.hr/SanjaJakupec/m06022004-054.jpg
I meni se ta svidja. A zanimljiva mi je i zelena suknja radjena slicno. Ova bijela kosulja ne izgleda lose, a i yellow dress mi je simpa Eh, ja bila u ZGBu a nisam pogledala Mustre. Iduci put budem. Hvala Goldy.

http://www.mustre.hr/Vm06022004-021.jpg
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 22:54   #18
obuci tange na šljokice, a na bradavice stavi one resice - mogu biti i crvene - i onda se isprsi i
sigurno ces odudarati i neces biti klasicna
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 22:54   #19
Quote:
s3v3n kaže:
al ova je stvarno gadna,pa rekla je maturalna ne maškare
ma ova zuta haljina nije za maturalnu, nego za mene
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 23:18   #20
http://www.mustre.hr/Vm06022004-006.jpg

simpa

a ovaj sos bi si i sama mogla napravit
http://www.mustre.hr/Vm06022004-034.jpg

moj prijedlog: ima jedan ducan u rotondi centru, odmah u prizemlju. meni ima lijepih stvari. pogledaj tamo
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.