Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2007., 09:37   #1
Geox cipele

Da li je ducan u KingCrossu jedini sa Geox ducanom u ZGu? I da li je možda u tijeku kakva akcija, sezonska rasprodaja i sl? Hvala!
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 10:46   #2
Da, jedini u Zg. Rasprodaja traje već više od mjesec dana. I cipele su im super.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 11:46   #3
Quote:
Stari Zeke kaže: Pogledaj post
Da li je ducan u KingCrossu jedini sa Geox ducanom u ZGu? I da li je možda u tijeku kakva akcija, sezonska rasprodaja i sl? Hvala!

Nije. Stiefelkoenig u City centru isto ima njihove modele.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:03   #4
Ali Geox kao Geox je samo jedan u Zg.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 21:26   #5
Quote:
LadyZg kaže: Pogledaj post
Ali Geox kao Geox je samo jedan u Zg.

to da, ali mozda u CC ima nekih modela kojih u KC nema.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 12:15   #6
Možete li mi reći koji dućani i gdje imaju u svom asortimanu geox cipele, bila sam u King Crossu ali nije mi inače nadohvat ruke, daleko mi je, pa bi radije do nekog dućanu u centru Zg-a....

Hvala
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 18:40   #7
stavi fotku onog čega hoćeš
guevara.fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 16:27   #8
Geox

Ljubazno vas molim gdje je geox u rijeci, da li ga ima u tower-u? Mislim da ga nisam vidjela na popisu trgovina. Hvala
crna pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 16:43   #9
imas jedan na korzu, a u toweru imas geox cipele u jednom drugom ducanu...mislim da se zove Stiefelkonig
G.l.o.s.s. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 16:44   #10
Na pocetku Korza, izmedju Krasa i Gethaldusa
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 01:58   #11
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Na pocetku Korza, izmedju Krasa i Gethaldusa
baš sam htjela reći za taj geox, al nisam skužila da ga ima i u toweru??
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 17:33   #12
Geox u Rijeci je koma. Mali i nikakva ponuda. Stiefelkonig zna imat dobrih stvari.
Ja Geox radije kupim u Trstu. Em dobijem popust em imaju veći izbor.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 12:23   #13
Zna li netko kada se otvara Geox u Ilici? Ne mogu dočekati da odem po mokasine. Samo se nadam da će imati cijeli asortiman, a ne kao u CC1 i King K. svega po malo.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 00:17   #14
Danas sam se napikla na Geox ženske mokasine u Ilici.
Cijena je oko 750 kn. Isplati li se toliko dati za njih? Jeste li zadovoljni kvalitetom i udobnosti?

Uglavnom , ja bi bijele , biram između 3 modela a cijena se kreće unutar 20-ak kn razlike...
mrcinam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 02:00   #15
Quote:
mrcinam kaže: Pogledaj post
Danas sam se napikla na Geox ženske mokasine u Ilici.
Cijena je oko 750 kn. Isplati li se toliko dati za njih? Jeste li zadovoljni kvalitetom i udobnosti?

Uglavnom , ja bi bijele , biram između 3 modela a cijena se kreće unutar 20-ak kn razlike...
I mene zanima...ima li muških mokasina i koje su cijene?
za sad najbolje kvalitetom na koje sam naletio su Bruno Magli u Jurišićevoj,i imaju neko sniženje na staru kolekciju 50%..ali koliko me sjećanje služi,ne drže ništa žensko,ili možda i da...
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 11:17   #16
black man ti si neki dandy
vidim po postovima da bi se svi fashion gurui mogli sakrit pred tobom
__________________
wrong side of investment banking
Journal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 15:35   #17
Quote:
mrcinam kaže: Pogledaj post
Danas sam se napikla na Geox ženske mokasine u Ilici.
Cijena je oko 750 kn. Isplati li se toliko dati za njih? Jeste li zadovoljni kvalitetom i udobnosti?

o da. uz malo pažnje trajat će ti godinama.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 16:42   #18
Ja imam crne već 2 godine. Moje su od one hrapave kože (kao narančina kora) i kao nove su. Vozim u njima, nosila ih po kiši, snijegu i slanoj bljuzgi i super su. Sad planiram kupiti bijele. Vrijede svaku kunu.
SummerSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 08:42   #19
Geox cipele su genijalne. Jedini je problem što u HR kolekcije kaskaju po godinu dana :2up:
Meni je Trst blizu pa to dobro znam. I jučer sam bila u Ts trgovini i vidjela da naši u HR nemaju ništa od toga.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 00:15   #20
Koliko sam ja vidjela u shopu u Ilici imaju sve što je i na inozemnim web stranicama tj. nove kolekcije. Prije sam Geox kupovala u CC1 i prvi put sam otišla u Ilicu. Dvoumila sam se da li da kupim jedne mokasine jer su mi 39 bile knap, a 40 malo velike. Prodavačica je rekla da će mi biti super ako stavim uložak. Dala sam se nagovoriti. Nisu bile ništa manje i došla sam ih vratiti jer nisam imala zamijeniti za što drugo. Tu su počeli problemi. Izbjegavali su me, ne vraćaju novac, izmišljali, na kraju su obećali naručiti 39.5 i na njih čekam više od 3 tjedna. Jako ružno iskustvo i definitivno tamo više neću kupovati.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.